نامه: دولت اقدامات رفتن بیش از حد بر روی ویروس

COVID-19 را تهدید نمی کند زندگی یا امنیت اکثریت قریب به اتفاق شهروندان ایالات متحده در عین حال اکثریت هستند هدف اصلی از اقدامات سخت گیرانه توسط دولت های ایالتی و محلی در سراسر این کشور برای هر گونه جرم و جنایت که مرتکب شده و یا برای هر گونه تهدید به حاکمیت قانون اما به دلیل طبیعت انسان است.

هیچ شهروند ایالات متحده به جز کسانی که گرفته اند سوگند در غیر این صورت می تواند به اجبار توسط قانون و یا به زور و یا وادار به کمک به دیگران حتی اگر دیگران در معرض خطر هستند به نقطه مرگ است. حق وجدان مستقل است.

هر شهروند ایالات متحده دارای یک متمم اول قانون اساسی حق تجمع مسالمت آمیز.

هر شهروند ایالات متحده حق شرکت حقوقی بازرگانی.

بنابراین تمام دولت-اجرا حکومت ، quarantines, isolations کسب و کار بسته شدن و تمام اعمال دولت برای محدود کردن حرکات و فعالیت های رایگان آمریکایی ها و یا به سرکوب حقوق اساسی ما پوچ و خالی. و سکوت از ما شهروندان و صاحبان کسب و کار است که وحشتناک است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سابقه تعیین شده است. مردم باید acquiesced.

نه به فدرال حمله به حقوق خود اما به دولت های محلی و حملات. هیچ کس نباید شگفت زده می شود در حال حاضر زمانی که دولت می آید برای بقیه از ما حقوق. و آنها خواهد آمد.

ما دوم متمم حق حمل سلاح خواهد بود بعدی در بلوک سفت و شیپور خواهد آمد با صدای بلند از دولت های محلی و ایالتی باعث ناگهانی به هدف تفنگ مصادره به سطح فدرال. این اتفاق خواهد افتاد. و آن را قبل از انتخابات ماه نوامبر.

دیگر قدرت با حقوق به تجمع مسالمت آمیز و قانونی تجارت پس از جنگ در 50 ایالت به نگه داشتن ما حق حمل سلاح مردم خود را ساخته اند حق خود را به درخواست دولت فدرال برای جبران نارضایتی دیگر ارزش جوهر یا پر کویل که پس از اعلام آن است. و سپس به آنچه که حاکمیت قدرت بر روی زمین باید دولت فدرال عملکرد ؟

حقوق ما از بین رفته اند. COVID-19 هنوز هم اینجا.

به من East Grand Forks دولت و به مینه سوتا دولت در غصب من خدا داده حقوق برای نگه داشتن وجدان خود من به تجمع مسالمت آمیز و تجارت اعلام می کنم:

من نه تسلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>