نامه: برای GF, فرودگاه, آسمان محدود

با همه حساب های آسمان محدود اگر شما در صنعت حمل و نقل هوایی در داکوتای شمالی. روز شنبه, فوریه. 22 هرالد گزارش داد که چنگال های بزرگ بین المللی فرودگاه (GFK) بود و سوم شلوغ ترین برای برخاست/فرود (عملیات) در کشور عمدتا به دانشگاه داکوتای شمالی حمل و نقل هوایی برنامه.

امروز وجود دارد 1,400 هوانوردی دانش آموزان با استفاده از GFK فرودگاه برای انجام پرواز آموزشی به عنوان بخشی از برنامه خود را به درجه.

ادامه پشتیبانی از این داکوتای شمالی داستان موفقیت حیاتی است برای UND و همچنین حمل و نقل هوایی در داکوتای شمالی و ایالات متحده است. فرودگاه امکانات زیربنایی است که حفظ این گوهر تاج داکوتای شمالی نیاز به کمک ما در حال حاضر.

درست مثل هر کلاس درس سالن سخنرانی یا آزمایشگاه امکانات در فرودگاه هستند که در آن بخش بزرگی از یک دانش آموز یادگیری صورت می گیرد. این امکانات نیاز به به روز می شود. این جایی است که ما در حال حاضر.

بازسازی پارکینگ هواپیما در منطقه (به نام “صحن”) نیاز به تکمیل شود. پیش بند که UND ناوگان با استفاده از قدیمی هستند و شکست و هر توانبخشی است که فاقد شرایط لازم برای فدرال فرودگاه وجوه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ما در داکوتای شمالی در حال خوش شانس است که دولت ما به میل و منابع برای سرمایه گذاری در آینده از حمل و نقل هوایی. رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم اخیر دولت از دولت آدرس موجب اقتدار سرمایه گذاری و پیشرفت است که ما در حال ساخت منجر به ملت در UAS و آموزش پرواز.

بنابراین وقت آن است که برای داکوتای شمالی برای تکمیل فاز 2 از صحن بازسازی در GFK. بیش از نیمی از بازسازی به پایان رسید در فاز 1 در سال 2016 اما در حدود 5 میلیون دلار مورد نیاز است برای تکمیل فاز 2. آن زمان ما در مجلس به پایان آنچه را که ما آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>