نامه: متعهد به حفاظت از جمعیت آسیب پذیر

COVID-19 بود به نام “جهانی همه گیر” توسط سازمان بهداشت جهانی در اوایل هفته گذشته است. به عنوان من نشسته در آپارتمان کالج, من شروع به نگاه کردن به نور در انتهای تونل.

من شروع به سوال نسبتا سخت و دشوار سوال: کسی که لطمه می زند? به عنوان مطالعات انجام شده از سوی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ما نشان می دهد آن است که بزرگان ما که بیشتر آسیب پذیر به دلیل سیستم ایمنی ضعیف تر و قبل از بیماری های موجود. از آن شده است ویرانگر برای دریافت اخبار در مورد این كمربند در سراسر جهان است که باید به سمت چپ خانواده ها شکسته شده است.

ما اختصاص داده شده به کسب و کار و کارگران که در حال کمک به جامعه ما در امان ماندن از coronavirus اما چگونه ما به عنوان اعضای جامعه تقویت تعهد خود را? در طول این زمان از قطعیت فروشگاه های مواد غذایی ما تا به حال کارکنان اختصاص داده شده است که باید کمک های خود را مطابق با اصول بهداشتی و تمیز کردن تلاش. فروشگاه در حال حمایت به منظور افزایش تمیز کردن شیوه های خود را برای کارکنان و ایمنی. بیایید کمک به ما اختصاص داده شده به کارگران با ماندن در خانه و اجازه می دهد که آسیب پذیر ترین مردم به فروشگاه برای اولین بار. ما باید به باز کردن کسب و کار ما به جمعیت های آسیب پذیر برای حداقل دو ساعت از هر روز زمانی که فروشگاه ها تمیزترین و حداقل شلوغ است. این کمک خواهد کرد که ما را آسیب پذیر جمعیت منابع کافی.

به عنوان یک عضو جامعه از چنگال بزرگ اعتقاد من این است که ما مسئولیت برای کاهش گسترش coronavirus با ماندن در خانه زمانی که ممکن است و تمرین خوب بهداشت. همچنین بر این باورند که ما باید داشته باشیم از ما امتیاز. چه معنا است ؟ شما ممکن است بخشی

بسیار آسیب پذیر جامعه مانند سالمندان و یا شما ممکن است غیر علامتی اما این است که یک جامعه مشکل نه یک فرد مشکل است. تصمیمات خود را می تواند تحت تاثیر یک, مادر دوست یا یکی از بهترین دوست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

من نمی توانم به شما بگویم اگر ما نمایندگان و سیاستمداران و مقامات شهرستان را اولویت بندی این ایده. اما به عنوان اعضای جامعه, بیایید بپرسید فروشگاه به نظر در این طرح است. ما با هم می تواند موثر فعال و نه فعال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>