نامه: تجارت هم اکنون می توانید تمرکز بر روی کار

من بسیار خوشحالم که می بینم که حس مشترک و نامه ای از قانون غالب و هیچ اتهامات جنایی ثبت خواهد شد در خصوص حسابرسی از داکوتای شمالی وزارت بازرگانی است. من شگفت زده هستم آن را در زمان شش ماه به این نتیجه می رسند.

در حالی که من در حال حاضر یک ND, بنیاد توسعه اقتصادی عضو هیئت مدیره و معاون صندلی بالابر کمیته, من درگیر شده اند در برخی از راه با ما, وزارت بازرگانی پس از این بخش راه اندازی شد. رهبری ما در حال حاضر فوق العاده است.

کمیسر Kommer و تیم او می دانم که چگونه به حرکت سوزن را به سرعت و کارها انجام می شود. فوق العاده ای از حمایت رهبری و به کمک داکوتای شمالی شرکت از طریق COVID black swan رویداد به هیچ یک دوم است. نیاز به اتلاف زمان و منابع شخصی در این تحقیق یک رسوایی است.

این واقعیت است که وجود دارد حتی یک سوال است که کسی شکست یک قانون مرا ناراحت می کند. من طرفدار ممیزی, اما ترجیح می دهم “ارزش افزوده حسابرسی” به جای “gotcha ممیزی.”

من امیدوارم که دولت ما سیاست گذاران نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است و ایجاد تغییرات برای جلوگیری از تکرار کنید. ND وزارت بازرگانی است که بخشی جدایی ناپذیر از جذب و حفظ کسب و کار در کشور ما و نیاز به تمرکز بر گرفتن ما اقتصاد دولتی و دوباره در حال اجرا. من خوشحالم که آنها در حال حاضر قادر به تمرکز صرفا بر روی شغل خود و نه بیهوده و بیمعنی تحقیقات است که می تواند هزینه مالیات دهندگان داکوتای شمالی و افراد درگیر بیش از $100,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان