نامه: گاو یک عامل اصلی برای ND کسب و کار

آیا 1+1=3? فقط در مورد هر زمان و حیوانات کشاورزی اضافه شده است به اقتصاد است.

شما می بینید نه تنها دام دامداری یک راه فوق العاده از زندگی, اما یک معامله بزرگ برای کل دولت است. حدود 1.83 میلیون سر beef cattle مطرح شده در داکوتای شمالی در مزارع مانند نلسون شهرستان گاو-گوساله عملیات. با کیفیت بالا گاو و گوساله مطرح در کشور تولید بیش از 1 میلیارد دلار سالانه پول رسید و نشان دهنده یکی از داکوتای شمالی, برترین شرکت های کشاورزی است.

با لينک مستقيم گاو فروش تنها آغاز معادله ، که چون گاو صنعت فعالیت های اقتصادی ایجاد اثرات موج دار شدن است که آبشار در سراسر اقتصاد دولتی است.

داکوتای شمالی گاو دامداران برای مثال خرید یک طیف گسترده ای از کالا و خدمات – از تغذیه به مراقبت های دامپزشکی – از دیگر افراد و کسب و کار در سراسر کشور و افزودن ارزش به صورت محلی تولید علوفه و حبوبات و محصولات. دلار تولید شده ضرب تبدیل بیش از چند بار در اقتصاد و کمک به نگه داشتن چراغ در خیابان اصلی کسب و کار است.

گاو صنعت شده است یک عامل اصلی برای خانواده من برای چهار نسل و دولت در امور اقتصادی بنیاد ، حیوانات کشاورزی می افزاید: برای داکوتای شمالی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Rorvig رئيس جمهور از داکوتای شمالی Stockmen انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>