نامه: نمی تواند اجرا شود و اقتصاد با مردم مرده

در تاریخ 2 مارس وجود دارد یازده COVID-19 مرگ و میر در کل کشور است. در حال حاضر تعداد مرگ بیش از 50000. حقیقت غم انگیز این است که رئیس جمهور تهمت که به نام ویروس جعل می توانست مانع از 90 درصد از این مرگ و میر.

که این نتیجه از دو اپیدیولوژی نوشتن در نیویورک تایمز. مدل خود را نشان می دهد که تهمت می تواند به نجات 45,000 زندگی فقط با صدور اجتماعی فاصله دستورالعمل در مارس 2 — دو هفته زودتر از او.

با توجه به در همه جا از عفونت و کمبود تست, اجتماعی, فاصله تنها راه برای متوقف کردن ویروس. در عین حال تهمت می خواهد به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

غایب انبوه, تست که دیوانه است. بدین معنی است که بسیاری از مرگ و میر.

شما نمی تواند اجرا شود و اقتصاد با افراد مرده یا مردم از ترس به فروشگاه. ما اول منظور از کسب و کار باید به ضرب و شتم ویروس. سپس ما می توانیم به بازگشت به کار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دانشگاه هاروارد Safra مرکز به تازگی گزارش شده است که مرحله به مرحله بازگشایی خواهد نیاز به تست 5 میلیون نفر در روز است. که بیش از 30 برابر ظرفیت فعلی.

رسیدن به اشتغال کامل نیاز به 20 میلیون آزمون در روز است. هر چند گران قیمت و حتی این سطح از تست خواهد بود ارزان تر از زیان های اقتصادی ناشی از تکرار مستندات.

ما باید تست بنابراین ما می توانیم شناسایی و جداسازی افراد آلوده و تماس های خود را قبل از آنها آلوده به دیگران است. تست ویروس نگه می دارد در یک جعبه.

پوسته پوسته شدن تست به سطوح بالا مورد نیاز است فراتر از قابلیت های 50 دولت فرمانداران با 50 نامتجانس برنامه. ما نیاز به مسئول رهبری از رئیس جمهور که به رسمیت می شناسد ضرورت توده تست.

که ما مشکل است. ما گیر با مغلوب ساختن پیشی جستن ترین خزندگان بی کفایت تا کنون به اشغال کاخ سفید است. خود را بی منطق رهبری تضمین یک آینده تاریک و دلگیر از تکرار موج تا واکسن به نظر می رسد.

با کم اهمیت جلوه دادن ویروس تهمت تبدیل شده است و علت اصلی مرگ و میر در آمریکا است. پاسخ ما باید یک غرش خشم که وادار تهمت به رهبری مسئولانه و یا استعفا دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان