دولت ما شکسته است. قوه مجریه توسط یک رئیس جمهور که وقیحانه معافیت قانون به طور منظم. کنگره به دلیل تعصب است رها نقش اجرایی و مقننه نظارت است. یک استیضاح محاکمه در سنا در حال حاضر به معنی یک بحث بین وکلا. مربوطه شاهد عبور معاینه و مدارک مورد نیاز نیست. ما دادگاه و سیستم قضایی خیلی آهسته موثر باشد.

در انتخابات ریاست جمهوری استیضاح موارد مسائل حقوقی باید مشخص در روز یا هفته نه ماه یا سال.

آن است که مشروع به نظرات متفاوت در مورد اینکه آیا تهمت باید حذف شده اند ، اما وجود دارد هیچ بهانه ای برای نه شنیدن شهادت در سنا محاکمه. هفتاد و پنج درصد از آمریکایی ها و داکوتای شمالی از شهروندان خواست برای شنیدن شهادت شهود. داکوتای شمالی هیئت گفت: هیچ. آنها فکر می کنم میانگین شمالی Dakotan نیست به اندازه کافی هوشمند برای شنیدن شهادت و فرم هوشمند تصمیم گیری است. آنها بر این باورند که بهتر است برای نگه داشتن حقایق پنهان و اجازه دهید آنها را فکر می کنم برای ما. آنها اجازه موظف قانون اساسی محاکمه می شود تبدیل به یک بحث بی ربط با وکلا.

قانون اساسی شکسته نیست. این توابع با این فرض که مقامات دولتی را به دنبال خواهد داشت قانون و عمل با برخی از صداقت. متاسفانه آنها در تامین کوتاه مدت هستند در حال حاضر. بیش از حد بد وجود ندارد بیشتر سناتور مانند میت رامنی.

تنها چاره برای رفع شکسته ما دولت به نظر می رسد محدودیت مدت و از بین بردن بد بازیگران. اکثر آمریکایی ها نیست سیاسی افراطی چپ یا راست آنها در وسط. دادگاه عالی قضات اعضای کنگره و رئیس جمهور باید میانه رو مایل به نمایندگی از طرف همه از یک موضوع صرف نظر از حزب سیاسی. متاسفانه ما داکوتای شمالی و هیئت تهمت جلسه نیست که استاندارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im