لئو ویلیامز جهش به مبارزه با کروناویروس

نزدیک به 36 سال بعد از آن هنوز احساس می کند مانند دیروز برای لئو ویلیامز.

ویلیامز به عنوان یک تازه فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی وارد 1984 المپیک محاکمه پرش ارتفاع نهایی در سالن بزرگ که دو بار NCAA داخل سالن قهرمان, جهان, دانشگاه, بازی, برنده و پان آمریکا بازی مدال نقره و سوم-رتبه بلوز در آمریکا در سال 1983.

دوایت سنگ برنده دادگاه با آمریکایی رکورد پرش از 7 فوت و 8 اینچ است. داگ Nordquist سابق فولرتون کالج و واشنگتن بلوز و سنگ’ سومین پسر عموی یکی از بزرگترین شگفتی آزمایشات پریدن 7-7 شخصی بهترین نزدیک به سه اینچ, ترک ویلیامز و میلتون گود به نبرد برای سومین و آخرین نقطه در تیم المپیک.

هر دو پاک 7-5 ¾ اما گود امن سوم با داشتن کمتر نتواند.

“که در سال 1984 بود. من هنوز هم بیش از آن” ویلیامز گفت: در اوایل این ماه. “من هنوز نه بیش از آن. وجود دارد نه یک روز که می رود که من اصلا ” چه می توانم انجام داده اند ؟ چگونه می تواند من را ساخته اند که پرش ؟ چه می توانم انجام داده اند برای آماده سازی بهتر است؟'”

ویلیامز گرفته شده است که همان وسواس با جزئیات به آخرین چالش مبارزه با COVID-19.

ویلیامز رئیس جمهور مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران جارو تمیز Group Inc., یا CSGI لس آنجلس بر اساس میکروبی و ضد عفونی کننده کسب و کار است که با استفاده از ultraviolent نور به کشتن ویروس ها و باکتری ها.

“آن را مانند هر کسب و کار دیگر از آنجا که ما برای اثبات خودمان را هر روز در سخت ترین شرایط در خارج وجود دارد” گفت: ویلیامز. “اینطور نیست که شما باید لوکس فقط داشتن کسی فرض کنیم شما خوب هستید. ما باید خوب باشد. اگر ما در اشتباه هستید در محیط زیست اشتباه مردم صدمه می بینند. این درست است که ساده است.”

CSGI شده است در تقاضای بالا از این بیماری همه گیر کوروناویروس هر روز با اضافه کردن جدید مسکونی و کسب و کار مشتریان به مشتریان خود در کالیفرنیا و فلوریدا.

“مردم شروع به تحقق بخشیدن به توانایی های ما” ویلیامز گفت.

در حالی که کسب و کار است ویلیامز همچنین اذعان روز وجود دارد که در آن او احساس می کند “مثل یک کاغذ هواپیما در یک طوفان باد.”

عقیم سازی قابلیت های اشعه ماورای بنفش نور شناخته شده اند پس از 1870s.

“این جدید نیست چه UVC می توانید انجام دهید” ویلیامز گفت. “برنامه های کاربردی به تازگی بهبود یافته شاید گذشته 15 تا 20 سال و من می خواهم به فکر می کنم شرکت ما گرفته و آن را به یک سطح کاملا متفاوت.”

CSGI پیاده سازی یک روش ضد عفونی شناخته شده به عنوان اشعه ماورای بنفش ضد باکتری تابش. با این روند طول موج از UVC نور کشتن ویروس ها و باکتری ها با آسیب رساندن به خود مواد هسته ای و ایجاد جهش در DNA خود را که آنها را مانع از درستی بازتولید.

“اشعه ماوراء بنفش است, یک قاتل بی رویه است که می تواند هدف هر دو باکتری ها و ویروس ها” الکس Berezow یک میکروبیولوژیست برای شورای آمریکایی در علوم و بهداشت نوشت: در ماه فوریه است .”اشعه ماوراء بنفش نور مانند یک ضد عفونی کننده قوی برای همان دلیلی است که باعث سرطان پوست”

ویلیامز و CSGI استفاده از لامپ های UVC شناخته شده به عنوان قطره چکان برای کشتن ویروس ها و باکتری ها.

“ما نمی رویم پس از یک ویروس” ویلیامز گفت. “نور جان همه آنها.

“COVID بسیار شکننده ویروس از نظر کشتن آن با UVC” ویلیامز گفت. “ما می توانید انجام دهید که در عرض چند ثانیه. اما ما می خواهیم به مدیریت از دیدگاه که همه چیز خطرناک است در صورتی که حس می کند. به طوری که چگونگی رویکرد ما به آن حمله در یک بیمارستان است. هنگامی که مردم می گویند ” خوب آن را کشتن COVID?’ آره, آن, اما شما هنوز هم باید برای تمرین خوب بهداشت دست وسايل حفاظت فردی مناسب. همه کسانی که همه چیز دست به دست با بودن قادر به مدیریت این بر اساس مداوم.”

COVID-19 اولین بار ظاهر شد در Williams’ رادار در ماه دسامبر.

“ما غرور خودمان را در شناخت ویروس های مختلف است که وجود دارد در بازار,” او گفت:. “از آنجا که شما باید به درک ما همیشه باید سخت کوش در بیمارستان ما فاصله است. مردم نباید رفتن به بیمارستان و بدتر. منظورم این است که فقط وحشتناک است.”

ویلیامز در رشد مونسی ایندیانا. پدرش لئو O. ویلیامز نیز بالا جهنده رقابت در مسابقات المپیک 1936 به عنوان یک نوجوان.

“من می خواستم به مانند پدر من” ویلیامز گفت:

هنگامی که پسر او بود 10 یا 11 سالمند ویلیامز ساخته شده او را بالا پرش گودال در خانواده حیاط خلوت.

“او ساخته شده است من کمی گودال. سعی کردم به یاد من دو منظوره و من گفت: “مگه این است که کمی دشوار است'” ویلیامز به یاد می آورد با اشاره به روش پریدن که در آن یک بلوز ضربات خود منجر پا در طول نوار و پس از آن تلاش برای رول بدن خود را بیش از آن.

دو منظوره منسوخ شد با موفقیت Fosbury فلاپ, یک تکنیک نکردم کیر Fosbury از سال 1968 قهرمان المپیک که در آن یک ورزشکار پرش با پشت خود را به نوار.

“تشکر از خدا, کیر Fosbury آمد” ویلیامز گفت. “من نمی دانم که چگونه خوب من شده اند در تلاش برای انجام دو منظوره.”

او به اندازه کافی خوب در دبیرستان برای دریافت کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد از ایالت آریزونا و ایالتی اوهایو. مادر خود را به حال ایده های دیگر.

“من یک ماهی بزرگ در یک حوض کوچک” ویلیامز گفت. “و خدا او را دوست دارم او به من گفت:” نگاه اگر شما نیم به خوبی به عنوان شما فکر می کنم شما من فکر می کنم شما می خواهید انجام دهید فقط خوب در آکادمی نیروی دریایی.’ پس خدا را شکر او تا به حال احساس که من دیوانه هستم.

“بنابراین به آناپولیس رفت و من هرگز به عقب نگاه کرد.”

لئو ویلیامز رقابت برای آکادمی نیروی دریایی در پرش ارتفاع. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آکادمی نیروی دریایی)

ویلیامز برنده 1981 NCAA داخلی عنوان با سابقه آشنایی با 7-5 ¼ پرش. او مطرح شده در این دیدار به رکورد 7-5 ¾ در دفاع از خود NCAA داخل تاج به شرح زیر است. ویلیامز رقابت برای ایالات متحده در افتتاحیه جهانی دو و میدانی قهرمانی در سال 1983.

او فارغ التحصیل از آناپولیس با تحصیل در رشته ریاضیات-عملیات تجزیه و تحلیل و سپس به عنوان یک افسر در نیروی دریایی مهندس عمران سپاه. پس از نیروی دریایی و بالا پریدن حرفه ویلیامز صرف چندین سال در پزشکی خرید و فروش دستگاه قبل از شروع CSGI با علامت خانه وست پوینت فارغ التحصیل شد.

بعید جفت شدن از آکادمی نیروی دریایی و غرب نقطه مردان نبود تنها چیزی که مطرح ابرو.

“دوستان را ‘شما در حال انجام آنچه در حال حاضر؟'” ویلیامز گفت. “و من می خواهم بگویم ما در ميکروبی مواد ضد عفونی کننده کسب و کار و آنها بگو میکروبی چیست؟’ ما ضد عفونی کردن.

“‘هیچ پول وجود دارد که در” او در ادامه یادآوری آشنا پاسخ از دوستان خود. “ما فکر می کنم بیش از مسافت های طولانی است. ما فکر می کنم آن است رفتن به چیزی است که مردم واقعا نیاز است.

“در حال حاضر نگاه ما ؟ چه کسی می توانست فکر کردم درست است؟”

کارکنان شمار از جارو تمیز Group Inc., یا CSGI لس آنجلس بر اساس میکروبی و ضد عفونی کننده کسب و کار است که با استفاده از ultraviolent نور به کشتن ویروس ها و باکتری ها. (کمک حسن نیت ارائه میدهد عکس از لئو ویلیامز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>