وام دهندگان پرتاب تاسیسات به وام گیرندگان نهفته coronavirus

وام دهندگان پرتاب تاسیسات به وام گیرندگان نهفته coronavirus

بانک های بزرگ و دولتی حمایت مالی شرکت مانند فنی می و فردی در حال تعلیق مجازات سلب حق مالکیت و اخراج برای وام گیرندگان که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را.

غرب هالیوود مقیم و دیرین وام مسکن مشتری از معدن با این نسخهها کار در عرصه صنعت سرگرمی — صنعت ضربه coronavirus به عنوان کنسرت, رویدادهای ورزشی و مانند آن آمده اند به توقف screeching. او یکی از آنهایی که خوش شانس است چرا که او هنوز شغل و اعتبار بسیار عالی است.

اما او اولین درآمد-مضطرب گیرنده برای تماس با من از چند هفته پیش در مورد refinancing به کاهش خود رای و پرداخت و جلو و برخی از پول نقد برای پرداخت انباشته بدهی های مصرف کننده.

“من بستگی دارد من جایزه سالانه برای کمک به پایان می رسد دیدار” مشتری من گفت. او معتقد است هیچ جایزه آمدن این سال است. بدتر دیگر این سرایت می رود بیشتر احساس وحشت و نگرانی او در مورد نگه داشتن او دیرین موقعیت و ساخت خانه او پرداخت.

آنچه در مورد دارندگان وام مسکن در حال حاضر شده است walloped توسط چشمگیر درآمد قطره و یا حتی بدتر از یک شغل از دست دادن ؟

در اینجا یک نمونه از تلاش برای کمک به شما در این بازی فوق العاده وحشتناک بار. شما باید تماس با وام مسکن خود را servicer اگر شما به آنها نیاز دارید. هیچ چیز خوب می تواند از چسبیدن سر خود را در شن و ماسه.

فردی مک ارائه شده است تا 12 ماه به طور موقت پرداخت تعویق افتادن و یا تحمل, waiving ارزیابی مجازات و یا اواخر اتهامات تعلیق موهن گزارش اعتباری سلب حق مالکیت و اخراج حداقل از طریق مارس 17. برای پیدا کردن اگر فردی مک صاحب وام خود را (از آنجا که شما همیشه خود را در پرداخت وام مسکن servicer نه فردی) رفتن به www.FreddieMac/lookup.

Fannie Mae ساخت مشابه ارائه دهد. رفتن به www.knowyouroptions.com به یاد بگیرند که اگر فنی دارای وام مسکن خود را.

HUD اعلام کرد 60 روز مهلت قانونی برای اخراج FHA وام مسکن. رفتن به وب سایت خود را در www.HUD.gov برای یادگیری در مورد گزینه های دیگر برای مبارزه وام مسکن وام گیرندگان.

بانک مرکزی امریکا ارائه شده است معوق پرداخت وام مسکن و هیچ منفی در اعتبار دفتر گزارش در میان گزینه های دیگر. ولز فارگو بانک ارائه شده است چشم پوشی هزینه و پرداخت deferrals و متوقف شده همه سلب حق اقامه دعوی-فعالیت های مرتبط. سیتی از طریق آن زیر servicer Cenlar به حالت تعلیق در فروش اموال به رهن و اخراج به مدت 60 روز با توجه. چیس بانک ارائه برترین گزینه است.

امور جانبازان است اصرار شرکای آن به ارائه برترین طرح بازپرداخت و یا تغییرات وام به دارندگان وام.

وجود دارد یک دسته از وام گیرندگان دیگر وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی خوش شانس به وام خود را متعلق به غول وام مسکن فنی می و فردی و یا بیمه FHA یا متعلق به برخی از بانک های بزرگ.

تماس خود را servicer به کشف کردن که صاحب وام مسکن خود را. پیدا کردن آنچه که کمک های روی میز برای شما و در خدمت شماست.

بیایید روشن شود. هیچ کس صحبت کردن در مورد بخشش خود را اصل و پرداخت بهره در دسترس نباشد. دیر یا زود شما مجبور خواهد شد برای مقابله با این. اگر شما نیاز به پرداخت تعویق گزینه احتمال تعادل خواهد شد و در پایان از وام خود را.

چیز دیگری.

ما به سادگی نمی دانم زمانی که coronavirus رفتن را شامل می شود. اگر شما از یک موجود سهام خط اعتباری یا HELOC و شما لازم نیست که حداقل 12 ماه از ذخایر نقدی خود را ماهانه هزینه های زندگی, من به شدت توصیه شما را به جلو و تمام پول را از خط اعتباری خود قرار داده و آن را در حساب بانکی خود را. شما همیشه می توانید آن را به عقب زمانی که ساحل روشن است.

در طول بحران وام مسکن روز از رکود انبوه از خانواده ها احساس امنیت از آنجا که آنها تا به حال یک HELOC خود را در جیب عقب — و یا به طوری که آنها فکر می کردم. سپس برخی از بانک ها خود را مسدود HELOC را بدون هشدار.

فردی مک رای نیوز: این 30 سال ثابت نرخ به طور متوسط 3.65%, موشک 29 واحد درصد بالاتر از هفته گذشته است. پس از به طور متوسط کمتر از 3% رشد شش هفته 15 سال ثابت ظهور را به 3 درصد محدوده به طور متوسط 3.06% همچنین 29 زشت اساس امتیاز بالاتر از هفته گذشته است.

وام مسکن بانکداران انجمن گزارش 8.4 درصد کاهش در درخواست وام جلد از یک هفته قبل است.

خط پایین: فرض کنید یک وام گیرنده می شود متوسط نرخ ثابت 30 ساله در یک منطبق $510,400 وام در سال گذشته پرداخت شد $277 بیش از این هفته پرداخت $2,252.

آنچه من می بینم: محلی نیز واجد شرایط وام گیرندگان می توانید زیر نرخ ثابت وام مسکن بدون امتیاز: 30 سال FHA (تا $442,750 در امپراتوری درون مرزی تا $510,400 در لس آنجلس و اورنج استان ها) در 3.25% به 15 سال معمولی در 3.375% 30 سال معمولی در 3.875% 30 سال معمولی بالا-تعادل ($510,401 به $765,600)در 4% و 30 سال ادم تنومند و بدقواره (بیش از $765,600) در 5 درصد است.

چشم گیر وام هفته: بیانیه بانک مرکزی, پول نقد کردن وام سرمایهاضافهاندوختن عالی نمره FICO وام نرخ قابل تنظیم قفل شده است و برای اولین بار هفت سال بهره تنها در 4.77% .

جف Lazerson یک دلال وام مسکن و استاد کمکی در Saddleback College. او را می توان در 949-334-2424 یا [email protected] وب سایت خود را است www.mortgagegrader.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>