وام دهندگان: SBA برنامه های امداد در حال حاضر ضعف (دوباره)

By علامت گذاری به عنوان Niquette و هانا لویت بلومبرگ

حتی 10 دقیقه پس از دولت کمک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک مجددا در دوشنبه دهندگان گزارش شده است که ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت سیستم غرق شد و غیر قابل دسترس با یک سیل از برنامه های کاربردی.

وام دهندگان از سراسر کشور بودند گفت: آنها نمی توانستم به SBA سیستم که چک حفاظت از برنامه مجددا در ساعت 10:30 صبح به وقت نيويورك گفت: پل Merski مستقل جامعه بانکداران آمریکا است. سیستم پایین بود به عنوان اوایل به عنوان 10:34 صبح در نیویورک با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

که پژواک دور اول این برنامه زمانی که وام دهندگان خود را بارها و بارها قفل وام پلت فرم. نگرانی در مورد SBA توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک سیل از برنامه های جدید و همچنین چه مدت بودجه اضافی برای این برنامه خواهد داشت و اینکه آیا تلاش mom-and-pop مغازه ها را دریافت کنید به کمک آنها نیاز دارد بزرگترین نگرانی به عنوان برنامه راه اندازی مجدد دوشنبه با اضافی $320 میلیارد در بودجه. کنگره تایید پول هفته گذشته پس از اولیه $349 میلیارد به ابتکار عمل زد و پس از 13 روز.

SBA سخنگوی آژانس اطلاع دهندگان در روز یکشنبه که این امر سرعت نرخ از برنامه های کاربردی به آن E-Tran سیستم به این معنی است که همه وام دهندگان باید قادر به ارائه با همان نرخ. به قدم زدن ساز و مانع از هر گونه یک وام دهنده از ارسال هزاران نفر از وام به سیستم در یک بار و یک وام دهنده است که می رود بالا که حد خواهد شد به پایان رسیده است از سیستم سخنگوی گفت.

این برنامه اجازه می دهد تا به صورت وام از آنجا که 10 میلیون دلار در هر وام گیرنده است و به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن کارگران خود را افزایش دهد. وام تبدیل شده و اگر کمک های مالی شرکت ها استفاده از آنها را برای حقوق و دستمزد و تصویب هزینه برای دو ماه.

اولیه برنامه که راه اندازی شد مارس 3, خدشه دار شد با تاخیر و مشکلات پس از راهنمایی در مورد چگونه به روند وام نبود منتشر شد تا شب قبل از و بسیاری از بانک های بزرگ نیست آماده برای شرکت و یا برگزار می شود تا زمانی که قوانین به دلیل روشن تر است. طرفداران شکایت کرده است که بسیاری از کوچک mom-and-pop مغازه ها بسته شدند به عنوان خشم ساخته شده است بیش از بزرگتر های شرکت های بزرگ و زنجیره ای گرفتن تامین می شود.

حتی قبل از اولین نرم افزار جدید پردازش دوشنبه, طرفداران نگران این بودجه اضافی نیز می تواند خسته در چند روز نمی تواند به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا و ممکن است رسیدن به این اشخاص که به آن نیاز دارید بیشتر.

SBA و وزارت خزانه داری ایالات متحده باید به دنبال جلوگیری از مشکلات از دور اول. آنها صادر شده جدید ارشاد در هفته گذشته با تائید این که شرکت ها باید گواهی آنها تحت تاثیر این بیماری همه گیر و گفتن شرکت های بزرگ با دسترسی به سرمایه های دیگر آنها نباید اعمال می شود — و این شرکت می تواند بازگشت وام توسط مارس 7 بدون مجازات. صندوق های تامینی و خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت گفته شد آنها فاقد شرایط لازم.

شرکت ها از جمله Shake Shack, Inc. و اپراتور روت کریس خانه استیک در حال بازگشت وام های خود را با اضافه کردن میلیون ها دلار به این برنامه است. کنگره نیز در کنار 60 میلیارد دلار برای موسسات کوچک مالی با 50 میلیارد دلار یا کمتر در دارایی برای اطمینان از دسترسی بهتر برای شرکت های کوچکتر.

هنوز بانک های بزرگ از جمله Wells Fargo & Co. و Bank of America Corp تهیه شده است برای ارائه یک مجموعه از صدها نفر از هزاران نفر از برنامه های کاربردی وام که نمی روند, از این دور یا پذیرفته اند پس از آن. SBA E-Tran غرق شد با این حجم در دور اول و دور از دسترس در زمان تاخیر در پردازش برخی از وام.

برای اطمینان از دسترسی برای همه بیش از 5000 دهندگان تایید شده برای شرکت در این برنامه SBA روز شنبه با اعلام این دربندی وام از هر بانک در 60 میلیارد دلار و همچنین اجازه می دهد آنها را به ارائه برنامه های کاربردی در دسته حداقل 15,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>