در دیدار با دیکینسون مطبوعات وزارت امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، غنی Wardner R-دیکنسون نشان داد که دولت این است که با توجه به تخصیص بخشی از میراث صندوق به صورت حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش سراسر کشور.

“ما می تواند استفاده از برخی از این منابع از میراث درآمد به سرمایه گذاری در آکادمی حرفه ای. آن می تواند در برنامه نویسی; آن می تواند در تجهیزات; آن می تواند در آجر و ملات” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم همچنین در حال حاضر گفت که او و Wardner متعهد به آوردن ویژگی های آموزش و پرورش در سراسر کشور و با اشاره به سمت مشارکت بیسمارک مدارس دولتی و بیسمارک کالج ایالتی به عنوان مثال.

“سناتور Wardner شده اند و من دفاع از این آخرین جلسه خواهد بود و دفاع از آن دوباره این رفتن در اطراف, اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال ارائه این نوع از فرصت ها در سطح ایالت” بورگوم گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او می خواهم برای دیدن یک همکاری بین مدارس K-12 آموزش عالی و بخش خصوصی است.

Wardner اشاره کرد که دیکنسون دانشگاه دولتی است که به تازگی تعیین شده dual-ماموریت موسسه که به دانشگاه برخی از انعطاف پذیری در برنامه نویسی به جای نیازهای آن جامعه مانند ارائه ویژگی های برنامه های آموزش و پرورش.

“من فکر می کنم آن را نه تنها بحرانی برای Dickinson; این مهم برای تمام دولت است. … آن را به بزرگ در دولت است. شما صبر کنید و ببینید” Wardner گفت.

بورگوم تاکید کرد نیاز به بیشتر ویژگی های آموزش و پرورش ایالت برای جبران کمبود نیروی کار.

“ما زمین آزمایش و اثبات برای UAS (unmanned aircraft systems) در این کشور و پس از آن ما ندارد CTE برنامه های در چنگال بزرگ برای دانش آموزان است که می خواهید برای رفتن در آن به طوری که یک شکاف بزرگ” او گفت:.

Wardner خواهد بود در واتفورد شهرستان در فوریه. 19 و 20 به دریافت ورودی از جامعه به عنوان به چگونه پول در کشور را رو به رشد میراث صندوق باید صرف شود.

در علاوه بر این به ارائه بیشتر ویژگی های آموزش و پرورش برای مبارزه با نیروی کار و کمبود بورگوم نشان داد که دولت ممکن است نگاهی به روابط متقابل از licensingfor مشاغل هستند که در تقاضای بالا مانند پرستاری ،

“اگر شما یک پرستار در مینه سوتا, شما نمی توانید در داکوتای شمالی,” او گفت:. “خوب اگر شما مشغول به کار در کلینیک مایو من فکر می کنم شما احتمالا می توانید می گویند شما می خواهم خوب به کار در اینجا. … امیدوارم ما می توانیم برخی از پیشرفت در این دلیل است که می تواند فوق العاده مفید باشد. ما نمی به اندازه کافی فارغ التحصیل دانش آموزان از ترکیبی از برنامه ها و کالج ها به هر نقطه در نزدیکی پر کردن آن نیاز دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de