برگ کاهو ساده ترین راه برای رشد


Oakleaf کاهو بسیار جذاب گیاهان طعم دار با برگ. گتی ایماژ

پیوند ساده ترین راه برای شروع با. اگر شما تصمیم به رشد از دانه نازک نهال اوایل اجازه می دهد تا بقیه به پر کردن سادگی.

پرسش: با هر کس در اطراف من تمرکز بر روی رشد, مواد غذایی, تصمیم گرفتم من می خواهم بهتر است با امنیت غذایی برنامه و حداقل رشد برخی از کاهو برای سالاد تازه. چه نوع ساده ترین راه برای رشد برای یک مبتدی?

A. برگ کاهو احتمالا ساده ترین راه برای رشد. شما باید بدون مشکل پیدا کردن دانه ها و پیوند در مراکز باغ. همه آنها انجام بهترین خود را به نگه داشتن در آوردن بیشتر گیاهان و دانه ها به عنوان هر دو پرواز کردن قفسه های جمعی سراسیمگی از باغبان خانه به دنبال خود امنیت غذایی.

من به خصوص علاقه oakleaf کاهو. بسیاری از آنها بسیار جذاب گیاهان طعم دار با برگ. اما شما پیدا کردن یک طیف گسترده ای از دیگر برگ کاهو انتخاب در رسانه های محلی. نگاه برای پیوند است که جوان و قوی است.

پیوند ساده ترین راه برای شروع با. اگر شما تصمیم به رشد از دانه نازک نهال اوایل اجازه می دهد تا بقیه به پر کردن سادگی.

Plumped خاکهای مرطوب نگه داشته شود رشد چاق و چله, آبدار, سالاد. ترکیب مقادیر سخاوتمندانه از یک خاک غنی متمم به سایت قبل از کاشت یا پیوند. در اغلب خاکها نیاز به حداقل نور آهک.

اگر شما تصمیم به رشد از دانه نازک نهال اوایل اجازه می دهد تا بقیه به پر کردن سادگی.

هنگامی که شما را ساخته اند یک شروع با برگ کاهو در نظر گرفتن گسترش سالاد افق با تلاش romaine یا butterhead کاهو.

شما همچنین ممکن است مایل به سرمایه گذاری به سایر سبزی برای سالاد با افزایش تنوع و علاقه است. وجود دارد تند سالاد کلم mizuna و به راحتی رشد کرده و مخلوط سبزی های برگ دار به نام mescluns. شما پیدا کردن انواع مختلف بذر قفسه. برخی از مخلوط های مختلف سالاد. دیگران باید تند سبزی اضافه شده است. وجود دارد یکی برای تقریبا هر سلیقه.

بذردار به گسترده گلدان یا یک پچ آماده خاک mescluns می توان برش برای اولین برداشت زمانی که گیاهان فقط چند اینچ بالا. آنها را مجددا چندین بار. دانه تازه پچ در دومین برش برای تامین بدون وقفه از تازه سبزی های برگ دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>