بیست و سهل انگاری پذیرایی کارگران برنامه ریزی برای راه اندازی سریع سه روز آغاز چهار شنبه, فوریه. 12 در تلاش برنده مراقبت های بهداشتی مناسب و عادلانه دستمزد آنها می گویند که آنها سزاوار.

این LSG آسمان سرآشپزها کارکنان نمایندگی متحد اینجا محلی 11, ادعای فقدان آنها مقرون به صرفه مزایای بهداشت و درمان و تلاش برای رسیدن به امنیت اقتصادی است.

در یک 2019 اتحادیه نظرسنجی در میان 124 از 900 LSG آسمان سرآشپزها کارگران در فرودگاه بین المللی لس آنجلس 27 درصد گزارش شده پرش و یا تاخیر در مراقبت از نسخه و یا درمان های پزشکی برای خود و یا خانواده خود را به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت برای آن است.

‘نمی توانیم آن را’

مارگاریتا هرناندز در میان آنها است. 68 سال Hawthorne ساکن را بدست آورده $15.25 یک ساعت و پرداخت 200 دلار در ماه برای بیمه بهداشت و درمان.

“من به تازگی به حال یک ورید پاپ در یکی از چشم من اما بیمه را پوشش نمی دهد که” هرناندز گفت: در نوامبر مصاحبه. “من نیاز به رفتن به یک متخصص اما من نمی تواند استطاعت آن است.”

مذاکره در ایمان خوب است

در بیانیه صادر شده سه شنبه LSG آسمان سرآشپزها گفت: تیم مذاکره کننده و فدرال واسطه کار کرده اند پس ممکن است به مذاکره با حسن نیت با متحد کردن اینجا.

“شرکت ما ارائه کرده است بهبود دستمزد و بحث های متعدد دیگر موارد مطرح شده توسط ما توافق مذاکرات دسته جمعی” این شرکت اعلام کرد. “ما احساس پیشرفت در حال ساخته شده با کمک فدرال میانجی.”

در طول سه روز روزه کارگران خواهد پرهیز از مواد غذایی و نوشیدنی فقط آب را به توجه به نگرانی های خود را. برجسته رهبران جامعه روحانیون و سیاستمداران انتظار می رود برای حضور در این رویداد و دولت ایالت ماریا النا Durazo D-لوس آنجلس و ران Herrera جمهور لس آنجلس فدراسیون کار را پیوستن به آنها را در سریع اتحادیه گفت.

اولین روز از روزه اجرا خواهد شد از ساعت 6 صبح تا 4 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی 6901 W. بزرگراه شاهنشاهی در کالیفرنیا. در روز پنج شنبه برگزار خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در فرودگاه فوقانی خروج سطح بین تام برادلی بین المللی ترمینال و ترمینال 4. روز سوم اجرا خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 5:30 بعدازظهر در همان سطح بالای محل.

این رویداد توسط الهام گرفته شده بود پذیرایی کارکنان که تحصن شش روزه سریع در فرودگاه بین المللی میامی در سوپر باول LIV هفته. صدها نفر از خطوط هوایی پذیرایی کارگران در ده شهرستانها ایالات متحده آمریکا از جمله سیاتل و نیویورک و بوستون و سن فرانسیسکو انتظار می رود که اقدامات مشابه چهار شنبه, فوریه. 14.

طرح دعوی در دادگاه مدعی عدم پرداخت اضافه کاری

یک گروه از سهل انگاری پذیرایی کارگران واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آسمان سرآشپزها در دسامبر. 11 ادعا آنها بدهکار صدها هزار دلار در پرداخت اضافه کاری. عمل ثبت شده در لس آنجلس دادگاه عالی توسط چهار کارکنان از طرف خود و دیگر آسمان سرآشپزها کارگران که ممکن است shortchanged از Jan. 1, 2019 به تاریخ تشکیل پرونده.

کارکنان ادعا می کنند آسمان سرآشپزها محاسبه خود را پرداخت اضافه کاری بر اساس دستمزد زیر حداقل برای کارگران خدمت سهل انگاری به عنوان مورد نیاز در این شهر زندگی دستمزد فرمان کالیفرنیا قانون کار و IWC دستمزد سفارش 5-2001. یکی شاکی گفت: شرکت underpaid او $3.74 هر ساعت اضافه کاری.

“تحت این سیاست حداقل دستمزد ساعتی کارگران بدون شرکت مزایای بهداشت و درمان است $20.59,” Unite Here سخنگوی ماریا هرناندز گفت. “اما کسانی که با مزایای مراقبت های بهداشتی در حال ساخت حداقل $15.25 یک ساعت.”

طرح دعوی در دادگاه مدعی آسمان سرآشپزها ایجاد شده دستمزد کمتر با تماس با این تفاوت منظم دستمزد و نرخ دستمزد زندگی می کنند فرمان حداقل یک “نرخ بازار و تنظیم” نادیده گرفتن تنظیم در هنگام محاسبه اضافه کاری پرداخت.

این گروه به دنبال کلاس اقدام صدور گواهینامه برای آن طرح دعوی در دادگاه.

کارگران به طور مستقیم به کار گرفته شده توسط آسمان سرآشپزها LSG یک بخش از تگزاس مبتنی بر آسمان سرآشپزها, Inc., اما کار تحت قرارداد با آمریکا Aeromexico, Air New Zealand, کره هوایی و هواپیمایی آلاسکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su