طرح دعوی در دادگاه اهداف یخ عمل نما به عنوان پلیس

در پاییز سال 2018 زمانی که یک افسر آمد به دنبال اسنی Sorto-Vasquez کید در هکیندا هایقتس خانه او و خانواده اش پیروی.

افسر گفت: او یک کارآگاه با پلیس محلی و که او به دنبال “یک مرد خطرناک به ما” Kidd گفت. لباس او گفت: “پلیس” و او نشان داد خانواده عکسی از پسر بد.

اما این عکس ظاهرا جعلی. و نبود یک کارآگاه. او یک عامل با آمریکا و رسوم و اجرای مهاجرت و او دستگیر کید یک مهاجر موقت محافظ وضعیت و او را به یک مرکز بازداشت مهاجرت در سن برنردینو.

که نوع اتهام ارائه اطلاعات نادرست به طور معمول به کار گرفته شده توسط مقامات مهاجرت با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه, 17 آوریل توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و UC Irvine, دانشکده حقوق مهاجران حقوق درمانگاه در میان دیگران در برابر مقامات ایالات متحده وزارت امنیت داخلی. فدرال کت و شلوار لیست کید و دو منطقه ای مهاجر گروه های حقوق داخلی امپراتوری ائتلاف برای مهاجر عدالت و ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجران در لس آنجلس به عنوان شاکیان.

“ما باید مستند داستان از اورنج کانتی از L. A., از Inland Empire. عمل نسبتا شایع است” گفت: آنی لای co-مدیر UCI درمانگاه.

“آنچه آنها انجام می دهند خلاف قانون اساسی است,” لای اضافه شده است.

“این اولین بار است که طرح دعوی در دادگاه من آگاه است که تمرکز بر قانونی بودن یخ جعل هویت پلیس.”

افسران مهاجرت بد نمایش دادن خود را به عنوان پلیس و یا مشروط شدن ماموران برای به دست آوردن دسترسی به خانه کسی بدون حکم قضایی و یا آنها را به مرحله خارج از خانه خود را “در حال سرکوبگر و قاطعانه نقض متمم چهارم قانون اساسی” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

مقامات مهاجرت نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. با توجه به طرح دعوی در دادگاه یخ سیاست منع نمی کند افسران از جعل هویت یکی دیگر از سازمان دولتی به دست آوردن ورود به صفحه اصلی و یا فریب یک فرد خارج است.

پلیس نیز نمی تواند به طور کلی وارد یک خانه بدون حکم اما اعضای جامعه هستند بیشتر مستعد به اجازه پلیس به خانه های خود از آنها مهاجرت عامل لای گفت. اگر ماموران فدرال در حال دروغ گفتن در مورد که آنها واقعا هستند که تضعیف اعتماد میان پلیس محلی و اعضای جامعه او اضافه شده است.

در سال 2017, Los Angeles, شهردار اریک Garcetti و دیگر مقامات cosigned نامه ای به مقامات مهاجرت اصرار عوامل در لس آنجلس به “بلافاصله متوقف به نمایندگی از آنها ‘پلیس’ افسران.”

روز پنج شنبه در لس آنجلس سخنگوی پلیس جاش Rubenstein گفت که در حالی که “یخ لب گنده فدرال اجرای قانون آژانس… ما نگرانیم که ما ساکنان ممکن است قادر به ترسیم تفاوت بین سازمان و در نتیجه ممکن است گزارش فعالیت های جنایی و یا بالقوه قربانی.”

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند که یخ مقامات گاهی اوقات در حال حاضر خود را به عنوان افسر عفو مشروط. Sigifredo Zendejas لوپز, 44, دارنده کارت سبز از مکزیک که در زندگی است بیشتر عمر خود را در اورنج کانتی گفت که اتفاق افتاده است به او.

در ماه اکتبر یخ عامل نشان داد تا در آناهایم صفحه اصلی ادعا می شود یک افسر عفو مشروط. تنها پس از او گفته شد حقیقت و دستبند لوپز گفت: آیا عامل حذف یک نوار چسب غلاف پوشش مخفف “یخ” از لباس خود را. لوپز منتشر شد هفته گذشته از آدلانتو یخ مرکز پردازش.

“من نمی پنهان کردن از کسی. چرا آنها به دروغ گفت:” لوپز یکی از چندین مهاجران همچنین نام در طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که آنها را فریب.

در Kidd مورد دروغ آمد و در دو روز مختلف ،

در اکتبر. 1, 2018, عامل نشان داد تا در خانه و خانواده خود را با داستان “مرد خطرناک” و اجازه داده شد به خانه توسط Kidd را. اما کید نبود خانه در زمان به طوری که آنها او را به نام.

“مادر من گریه و ترس و من می توانم شنیدن برادران من در زمينه گریه به عنوان” Kidd گفت. “من وحشت زده شد.”

دو روز بعد عوامل بازگشت و او را دستگیر کردند. کید در حال حاضر 25 و یک پرستار ثبت شده دستیار صرف بیش از دو ماه بازداشت در آدلانتو یخ مرکز پردازش تا وکلای امن خود را آزاد کند.

بومی هندوراس او زندگی می کردند در ایالات متحده پس از او بود 9 و حفاظت در برابر اخراج از اوباما-دوران برنامه شناخته شده به عنوان IF اقدام معوق برای ورود دوران کودکی. مقامات مهاجرت او را به دنبال خود وکیل گفت: به دلیل نهایی منظور از اخراج از کشور صادر شد که او یک کودک بود. او تا به حال از دست رفته یک دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>