مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل این هفته در ایالات متحده دادگاه منطقه در مینیاپولیس به دنبال تسکین تاکیدی که توقف این شهرستان از اجرای فرمان. شاکیان نیز به دنبال خسارت برای “آسیب آنها دچار” به عنوان یک نتیجه از شهرستان اجرای فرمان.

دره اپل است که در میان نزدیک به 90 شهرها و شهرستان و یا استان ها در مینه سوتا با اقامت محدودیت برای مجرم جنسی, با توجه به وزارت اصلاحات است. اما در سال های اخیر محدودیت های اعمال شده اند به چالش کشیده در غرب سنت پل و جاهای دیگر.

اپل دره فرمان تصویب توسط شورای شهر در مارس 2017 باعث می شود آن را غیر قانونی برای برخی به اعدام محکوم و مجرم جنسی به زندگی در درون 1500 فوت از مدارس و پارک ها و زمین های بازی, کلیساها است که ارائه برنامه های آموزشی مراکز مراقبت از کودکان و “گرا جنسی” کسب و کار.

این فرمان شامل سطح 3 مجرم جنسی که به عنوان بالاترین خطر برای دوباره متخلف و یا به کسانی که مرتکب یک جرم است که در آن قربانی شد کمتر از 16 سال سن داشتند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

گروه وکلای مدافع ادعا می کنند که این فرمان را نقض قانون اساسی از آنجا که این امر عطف به ماسبق به افرادی که جرائم رخ داده است قبل از به فرمان بودن در محل قرار داده.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه بیش از 90 درصد از املاک مسکونی در دره اپل در حال خارج شدن از محدوده تحت فرمان محدودیت.

شهرستان مدیر تام Lawell گفت: جمعه این شهرستان بوده است نه خدمت با یک کپی از طرح دعوی در دادگاه و در نتیجه قادر است به نظر.

گسترش محدودیت

“درنده مجرم احکام” را به عنوان آنها اغلب به نام شده است یک پدیده اخیر در مینه سوتا است.

در سال 2006 تیلور می افتد شد اولین شهرستان در مینه سوتا به تصویب اقامت محدودیت به سر می برند.

قبل از 2015 که بروکلین مرکز تصویب یک فرمان بدون مترو-منطقه شهرستانها محدود که در آن مجرم جنسی می تواند زندگی می کنند. بعد از بروکلین مرکز تصویب آن فرمان کلمبیا ارتفاعات و دیگر در این نزدیکی هست Anoka جوامع به سرعت به دنبال کت و شلوار.

اما بیش از سه سال گذشته تعدادی از شهرستانها عبور احکام بیش از دو برابر شده است. شرق-مترو شهرستانها تصویب احکام در سال 2016 یا 2017 شامل جنوبی, St. Paul, Farmington, Hastings اینور گروو هیتس کمی کانادا تپه مشاهده نیوپورت و Rosemount.

شاکیان

اپل دره گروه توسط Adele نیکلاس شیکاگو, حقوق مدنی, وکیل آورده است که اقدام مشابه در برابر غرب سنت پل و در دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده

آنها نه نام در طرح دعوی در دادگاه تنها به عنوان “John Doe, 1, 2 و 3.”

در مصاحبه روز شنبه, نیکلاس گفت: این شهرستان در تلاش است تا نیروی “John Doe 3” از خانه خود را حتی اگر 44 ساله را برآورده نمی کند فرمان را تعریف “تعیین مجرم.”

مرد سوم-درجه جنایی رفتار جنسی محکومیت در سال 2017 درگیر یک زن با او در یک رابطه, در زمان. او را محکوم به زندان خود را به جرم و تعیین سطح خطر.

در اکتبر 2019 او خریداری یک خانه شهری در دره اپل نقل مکان کرد و در با همسر خود در مرحله دختر و پسر. دو ماه بعد طرح دعوی در دادگاه مدعی یک دره اپل افسر پلیس به نام او و گفت که او ممنوع است از باقی مانده در خانه اش و این که اگر او حرکت نمی کند او را متهم به تخلف از فرمان و باید خود را مشروط شدن لغو.

“ما فکر می کنیم که در علاوه بر این به ماسبق ادعا می کنند که همه از مشتریان ما, John Doe 3 همچنین دارای یک متمم چهارم قانون اساسی ادعا می کنند که اساسا می گوید که آنها در حال تداخل با قانونی خود حق داشتن اموال خود بدون هیچ گونه پایه و اساس قانونی برای انجام این کار” نیکلاس گفت.

وست سنت پل مورد

نیکلاس و شرکت مشاور علامت واینبرگ, نمایندگی سطح 1 مجرم جنسی Thomas Wayne Evenstad که در ماه اوت سال 2017 شکایت غرب سنت پل بیش از آن 2016 فرمان که محدود که در آن او می تواند زندگی می کنند. Evenstad دریافت $84,000 به عنوان بخشی از یک توافق حل و فصل تایید شده توسط ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی جان Tunheim.

اما چند ماه قبل از توافق Tunheim اعطا Evenstad حرکت برای یک دستور مقدماتی که مانع این شهرستان از اجرای فرمان در برابر او. Tunheim به این نتیجه رسیدند که Evenstad به احتمال زیاد پیروز خواهد با او طرح دعوی در دادگاه در دادگاه به این دلیل که فرمان است “به طور قابل توجهی محدود تر از آن تایید توسط 8 مدار.”

که منجر به وست سنت پل اصلاح آن فرمان و شل شدن محدودیت. در حال حاضر آن را فقط به سطح 2 و سطح 3 مجرم که جرائم مربوط به کودکان به سطح 1 مجرم و یا کسانی که جرائم مربوط به بزرگسالان است. همچنین گروه خانه حذف شدند از 1200 پا محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im