قانونگذاران در انکار بیش از بودجه واقعیت

اکثر قانونگذاران کالیفرنیا در حال مواجهه با یک وضعیت است که به خصوص غیر معمول در طول سال است اما یک رمان اتفاق برای آنها: بودجه آغشته به جوهر قرمز یک اقتصاد آشفته و یک دسته از انتخاب های دشوار در مورد که برنامه های صندوق و آنهایی که به قطع. به جای نورد تا آستین خود را انتخاب سختی های بسیاری در حال حفر در پاشنه خود را.

تا coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی اقتصادی دولت تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن پول نقد به پرداخت برای آن پیشنهاد شده $222 میلیارد بودجه. دولت در حال حاضر مازاد و خیط و پیت کردن rainy-day صندوق. بحث و گفتگو در مورد چگونه به صرف دلار اضافی. که موقعیت دلخواهی برای یک قانونگذار اما مازاد است و بدل به یک پیش بینی $54 میلیارد دلار کسری بودجه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در حال حاضر کشتی جودو با او همکار دموکرات که supermajorities در قوه مقننه بیش از پیشنهاد کاهش آنها به عنوان مارس نسبت به ماه ژوئن 15 بودجه مهلت. فرماندار پیشنهاد کرده است که 14 میلیارد دلار کاهش به مدارس و برنامه های اجتماعی توسط 1 جولای مگر اینکه دولت فدرال فراهم می کند پول اضافی آن کشیده شده خشم قانونی رهبری است.

به عنوان بودجه مذاکرات ادامه قانونگذاران دموکرات را از فدرال تا ماه اکتبر به دولت ارائه دهد با کروناویروس مربوط به پشتیبانی و پس از آن می تواند به کاهش نیمی از آنچه فرماندار است پیشنهاد. قانونگذاران پیشنهاد سوزاندن از طریق صندوق ذخیره, تغییر بودجه با حسابداری حیله و با تکیه بر مفروضات خوش بینانه در مورد کنگره محرک هزینه.

Newsom است که هیچ مالی محافظه کار اما طرح خود را حداقل چهره واقعیت است. مثلا فرماندار برنامه ریزی شده کاهش در عمومی-کارمند پرداخت از طریق مذاکره با دولت کارگر و اتحادیه های کارگری و شاید ماهانه furloughs. اما قوه مقننه نیست بانکی در هر یک حقوق و دستمزد کاهش و حتی مقاومت در برابر محدودیت برنامه ریزی شده پرداخت می برد به لطف خود را به نزدیکی با دولت عمومی-کارمند اتحادیه های کارگری.

قانونی طرح پرواز از فانتزی است و چیزی از یک اوقات تلخی خلق و خوی. ما با توافق قانونگذاران که شکایت کرده است که فرماندار قطع کرده و آنها را از خود نقش اساسی در تصویب خود را COVID-19 صرف نظر دارد اما این اعتراض تبدیل شده بلندتر که در حال حاضر آنها را مجبور به قطع برنامه های دیگر برای پرداخت فرماندار غیر قابل توصیف صرف.

“شما در حال برخورد با یک نسل از انتخاب رهبران در ساکرامنتو که احتمالا نشده اند در یک موقعیت که در آن آنها را کاهش و به برنامه های آنها در مورد مراقبت از” سابق مجلس سخنران Fabian Nunez, D-لس آنجلس گفت CalMatters. در واقع. قانونگذاران در حال حاضر محدود به 12 سال در هر دو مجلس پس از 2008 به 2012 بحران است و بیشتر یک درس تاریخی از یک تعلیم لحظه. نمایندگان مجلس بیشتر صرف حرفه خود ابداع جدید صرف نظر دارد.

قانونگذاران ظاهرا نبود توجه کافی در طول سابق رژیم صهیونیستی. جری براون بودجه هزاران unveilings که در آن او هشدار داد که رکود اقتصادی همیشه در اطراف گوشه است. او هشدار داد در برابر عبور دائمی برنامه های جدید و استدلال برای ایجاد ذخایر. دومی روش این است که به خصوص مفید است اما بسیاری از نمایندگان مجلس هنوز هم در حال جر و بحث در مورد هزینه های اضافی دلار برای گفتن گسترش برنامه های پزشکی برای مهاجران غیر مجاز.

ما طولانی bemoaned رویکرد مقامات کالیفرنیا که می خواهند به صرف پول تا آنجا که امکان پذیر ممکن است در برنامه های جدید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اصلاح آنهایی که قدیمی. آن را دشوار است برای نمایندگان مجلس دست به گریبان با انتخاب سختی در طول رونق بار اما آخرین مجسمه نیم تنه آنها را به یک فرصت جدید را به ترتیب اولویت های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>