سازمان های اجرای قانون از آنها بخواهید برای کمک به جستجو برای Cass دریاچه که رفت از دست رفته در سال 2016

BEMIDJI, Minn. — مقامات درخواست عمومی برای جستجو اموال خود را برای یک فرد از دست رفته پس از یک جستجو در سهشنبه, آوریل 28 تبدیل شده تا هیچ شواهد قابل توجهی با توجه به انتشار از بمیجی اداره پلیس.

افسران در حال جستجو برای جرمی Jourdain که گم شده پس از هالووین 2016 — بیش از سه و نیم سال است.

Jourdain, از, Cass, دریاچه بود 17 زمانی که او ناپدید شده بود و بازدید از بمیجی به جمع آوری با دوستان. او رفت از دست رفته از این منطقه از خیابان پنجم شرقی و چوب خیابان شرقی و آخرین دیده می شود پوشیدن رنگ های آبی و خاکستری روپوش دار گرمکن شلوار جین آبی و سیاه و سفید Nike Air Jordan shoes.

سازمان های اجرای قانون دوباره انجام یک جستجو روز سه شنبه از منطقه باتلاقی در نزدیکی جایی که Jourdain گذشته دیده می شد. این منطقه در حال حاضر بیشتر قابل رویت به دلیل کنترل سوزاندن توسط بمیجی آتش نشانی.

هیچ چیز از ارزش مدرکی پیدا شد, انتشار گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این باتلاق در اصل جستجو در نوامبر 2016 با استفاده از هلیکوپتر, سگ, هواپیماهای بدون سرنشین و یک زمین جستجو خدمه.

در زمان پس از Jourdain ناپدید شدن این بمیجی اداره پلیس دریافت کرده است بسیاری از نکات و دنبال کرد تا در صدها نفر از آگهی انتشار گفت.

“هر یک از این آگهی های بررسی شده در امیدوار است که آنها را منجر به پاسخ در این مورد” آزادی گفت. “ما باید در مصاحبه های بسیاری از مردم جستجو وسایل نقلیه متعدد و جستجو هر دو دولتی و خصوصی خواص.”

هر چند هیچ چیز توجه داشت در جستجو های اخیر سازمان های اجرای قانون درخواست عمومی برای حفظ Jourdain در ذهن به عنوان آب و هوا را بهبود می بخشد و برف ذوب می شود.

با توجه به انتشار عمومی خواسته است برای بررسی زمین کابین و outbuildings برای هر نشانه ای از Jourdain.

اگر شما هر گونه اطلاعات تماس کارآگاه میشل Leffelman از بمیجی اداره پلیس در (218) 333-836. تماس گیرنده ممکن است بخواهید به ناشناس باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>