Latinx دانش آموزان حضور آنلاین Inland Empire رهبران آینده برنامه کنفرانس


برخی از دانشجویان نمایندگان شرکت کننده در امپراتوری درون مرزی رهبران آینده برنامه کنفرانس آنلاین برگزار شد 17-19. (عکس پیچک Quintero داخلی امپراتوری رهبران آینده برنامه)

بیش از 100 Latinx هشتم و نهم کلاس از مدارس در سان برناردینو, رودخانه, نارنجی و لوس آنجلس شهرستان به تازگی با حضور در اینلند امپایر رهبران آینده برنامه 36th کنفرانس سالانه.

کنفرانس امسال بود شده اند و شش روز رویداد در Idyllwild سنبه اردوگاه اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این کنفرانس بود که در رویداد آنلاین برگزار شد 17-19.

بیش از 60 داوطلب کارکنان شرکت در کنفرانس های مجازی.

در میان سخنرانان مهمان بود تشکر. پیت اگویلار دو لا فرانترا, D-سن برناردینو که با حضور Inland Empire رهبران آینده برنامه کنفرانس در سال 1993 و به اشتراک گذاشتن داستان خود را حرفه ای.

دیگر سخنرانان شامل Netflix بکشد “Gentefied” co-مدیر ماروین Lemus; هنرمند و نویسنده سیمون سیلوا; و فعال حقوق مدنی در دولورس هورتا با توجه به انتشار اخبار.

دانش آموز نمایندگان شرکت کننده در حرفه پانل ها و کارگاه های آموزشی با تمرکز بر سلامت روان, کالج آمادگی و Latinx فرهنگ است.

Rep. پیت اگویلار دو لا فرانترا, D-سن برناردینو سهام داستان خود را در طول Inland Empire رهبران آینده برنامه کنفرانس آنلاین برگزار شد 17-19. (عکس از کارینا کاماچو, Inland Empire رهبران آینده برنامه)

Inland Empire رهبران آینده برنامه طراحی شده است به منظور توسعه رهبری غرور فرهنگی و آموزشی آگاهی در Latinx هشتم و نهم کلاس. به اهداف این برنامه ها برای ایجاد انگیزه در Latinx دانش آموزان فارغ التحصیل از دبیرستان; تلاش برای تعالی علمی; تبدیل شدن به رهبران در مدرسه و در جوامع خود و کسب مدرک دانشگاهی.

بیش از 4,400 دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه پس از آن آغاز شد و در سال 1985 با توجه به انتشار اخبار.

سالانه و نظر سنجی از دانش آموزان شرکت کننده در برنامه از سال 1990 نشان می دهد که 99 درصد از آنها از دبیرستان فارغ التحصیل و 90% حضور در دانشگاه با توجه به انتشار اخبار.

در 35 سال گذشته Inland Empire رهبران آینده کمک کرده است بسیاری از نمایندگان حضور و فارغ التحصیل از:دانشگاه ها از جمله دانشگاه هاروارد, نوتردام, کالج, Stanford, UCLA, USC, UCR, UC Santa Barbara, UC سان دیگو و Cal State San Bernardino, با توجه به انتشار اخبار.

شرکت کنندگان در این Inland Empire رهبران آینده برنامه کنفرانس رفته و تبدیل به وکلا و معلمان و پزشکان و فیلمسازان و روزنامه نگاران و اعضای کنگره از جمله Rep. پیت اگویلار دو لا فرانترا و تشکر. رائول رویز.

در این سال کنفرانس آنلاین بود “قطعا یکی برای کتاب” Arturo رودریگز ارشد برنامه نویسی هماهنگ در انتشار اخبار گفت:.

“این یک تعهد عظیم برای توسعه ما در کنفرانس مجازی تنظیم, اما ما به نحوی موفق به انجام این کار و بسیار موفقیت, اگر من ممکن است اضافه کنید. تیم ما موفق به ارائه همان سحر و جادو و تاثیر و بود که بهترین احساس را به بخشی از چیزی جدید و خاص است.”

R. c. Heredia, فارغ التحصیل از, Colton دبیرستان, UCLA و دانشگاه است رئیس Inland Empire برنامه رهبران آینده هیئت مدیره. بودجه برای این برنامه می آید از افراد و گروه های اجتماعی و کسب و کار و مبانی مدارس و سازمان های دولتی.

برای کسب اطلاعات و به کمک, رفتن به www.iefl.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>