آخرین رتبه بندی کتاب دشوار اخبار برای Sportsnet 650


Sportsnet 650 رادیو در ونکوور اجازه رفتن از اعضای هیات در روز سه شنبه. جری Kahrmann / استان

مردم کمتر در اتومبیل را برای یک نبرد سخت در جهان از رادیو ورزش.

این COVID-19 همه گیر و تاثیر آن در ونکوور sports radio بازار روشن است: فقط در مورد هر بخش دیگری از زندگی آن منفی است.

آخرین رتبه های کتاب از Numeris منتشر شد یکشنبه, ردیابی شنوندگان برای ایستگاه های رادیویی در سرزمین اصلی پایین تر از Feb. 24 آوریل 24. این دوره البته بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

در حالی که برخی از بازار بزرگترین نامها مانند ed schultz, CBC و سنگ 101 همه باید موفق به حفظ شماره خود را ثابت و با وجود تحولات در زندگی روزمره اجتماعی ناشی از فاصله گرفتن محدودیت های هر دو ونکوور ورزشی ایستگاه های رادیویی را دیده اند رتبه خود را رها کردن.

به طور کلی 650 امتیاز کاهش یافت و به تنها 0.4 درصد سهم از شنوندگان در آخرین رتبه بندی دوره از 1.5. TSN 1040 تعداد نیز کاهش یافت و به طور کلی از 2.5 در طول زمستان به 1.9.

با کمی زنده ورزشی اتفاق می افتد ایجاد شنونده و خشنود برنامه نویسی یک چالش بوده است اما این نیز روشن است که داشتن مردم کمتر رانندگی در اطراف شهر تا به حال تاثیر نیز هست.

به عنوان باریک یک بخش بازار به عنوان رادیو ورزش تفاوت یک یا دو نفر متری می توانید در رتبه بندی بزرگ است. و با رادیو ورزش به طور سنتی پس ماشین-محور در آن listenership داشتن ماشین از جاده اثر شدید می توانید در رتبه بندی به ویژه هنگامی که شما در رادیو ورزش و به شدت متمرکز در مردان در سن 24 تا 54 بخش.

عزیز Rajwani یک کسب و کار مربی در Langara دانشکده مدیریت و Sauder مدرسه کسب و کار گفت: این کاهش برای هر دو ایستگاه نبود یک شگفتی بزرگ است.

“آن را حس می کند کل به دلیل برنامه نویسی است که همه حول Canucks پخش” او اشاره کرد از 650 مبارزات.

این یک سختی برای تازه بدوران رسیده از ایستگاه های پس از آن راه اندازی شد در سال 2017. آنها بوده ام buttressed در زمان با داشتن حقوق به Canucks اما در کل باید ازمایش کرده در این رتبه بندی به 1040 که فقط جشن خود را 19 سال در هوا.

در دنیای رقابتی ورزشی, رادیو شنونده وفاداری به معنی زیادی است.

“که 1040 رساندیم تا آنجا که آنچه اتفاق می افتد با مارک های که برای اولین بار در بازار خود را,” او گفت:. اما او همچنین با اشاره یک انگشت در سابق ایستگاه مدیر راب خاکستری که گفته شده برخی از زیرک تماس هنگامی که 1040 از دست داده و حقوق مربوط به پخش برنامه های رادیویی از Canucks بازی در سال 2017.

“شما باید کاملا به دادن اعتبار به غارت خاکستری دقیقه آنها را از دست داده حقوق. او با قرار دادن مردم در Canucks پخش 24/7. او فرستاده جف پترسون در جاده ها است. آنها بوده ام, نوآورانه,” او گفت:.

“در طول سال آنها به توسعه اعتماد در جای آنها ساخته شده خود نام آشنا و آنها همچنان به انجام این کار است.”

Sportsnet صبح نشان می دهد با جیمز Cybulski و پری Solkowski گرفته, بزرگترین چکش در این رابطه کشیدن فقط 0.3 درصد از تمام نر شنوندگان بین 25 تا 54 سال سن کلید جمعیتی برای رادیو ورزش. Sportsnet که اسکات Rintoul نمایش شروع در 9 و در حال اجرا تا ظهر مرده است-آخرین برای 6 تا 10 صبح شکاف زمان. در طول زمستان آنها در 1.4 هنوز هم در نزدیکی پایین تمام.

TSN 1040 صبح نشان می دهد با مایک Halford و جیسون موجب شده است همچنین آمار گرفته, سقوط از 3.9 به اشتراک گذاری در زمستان به 2.5 در سه ماه گذشته است. آنها 10 در بازار برای خود کلید جمعیتی اما در حال حاضر نشستن 12th.

بین ساعت 10 صبح و 2 بعد از ظهر زمانی که 1040 تا همین تیلور و باب Marjanovich در میزبان’ صندلی 1040 در واقع موفق به بهبود رتبه خود را از 3.9 به اشتراک گذاری در زمستان کتاب به 4.4 به اشتراک بگذارید. این ایستگاه در حال حاضر 8 در بازار است که در چهار ساعت مسدود کند.

که تعداد است به خصوص قابل توجه است که تیلور و Marjanovich فرستاده شد در تعطیلات برای یک دوره دو هفته ای در اواسط ماه آوریل است.

Sportsnet که به طور معمول اجرا می شود Canucks مرکزی بین ظهر و 1 بعد از ظهر با اسکات Rintoul و بندر امام Nizzar به دنبال Randip Janda و دن Riccio از 1 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر خود را دیدم ظهر تعداد سقوط در نیمی از 1.5 تا 0.7 بین ساعت 10 صبح و 2 بعد از ظهر آنها هنوز 17 از 19 زبان انگلیسی ایستگاه در بازار است که برای پنجره.

بعد از ظهر نبرد نگه داشته و در فرم با کلی عکس با هر دو ایستگاه شاهد کاهش بین 2 بعد از ظهر و 6 p. m., اما 1040 را جفت از مت Sekeres و بلیک قیمت نگه داشته و تعداد آنها را به احترام 6.4 سهم 8 در بازار در کلید جمعیتی. که کاهش از 7.9 در کتاب قبلی که تا به حال قرار داده و آنها را تحت, در چهارمین موقعیت در بازار است.

Janda و Riccio همراه با بعد از ظهر نشان می دهد اندرو واکر و نشسته شاه (توجه داشته باشید من یک هفته کمک کننده به برنامه) به پست فقط یک 0.6 سهم کاهش از 1.5 در کتاب قبلی.

که واکر و شاه را دیدم خود را ضربه رو به جلو در برنامه برای چند هفته در ماه آوریل به دلیل یک شبکه تصمیم به هوا classic Blue Jays بازی از 4 تا 7 بعد از ظهر

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>