تظاهر کنندگان راه اندازی یک محاصره در نزدیکی Swartz Bay B. C. کشتی ترمینال در Jan. 20 در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی رهبران مبارزه ساحلی GasLink خط لوله است. فرستاده شده / فایل های PNG

نظر: در بسیار از شمال شرقی B. C. بومی جمعیت های دیگر می تواند شکار و ماهی به عنوان اجداد خود را چون خود زمین و آب بیش از حد آلوده و مختل زیرساخت ها است.

به عنوان پزشکان ما عمیقا مضطرب به دیدن force استفاده می شود برای اخلال مشروع اعتراض های مرطوب’suwet’en مردم است. آنها به سادگی در تلاش برای محافظت از حال و آینده سلامت مردم خود را. ما نیاز به آگاه از اثر مخرب است که ساحلی GasLink خط لوله را در راه خود را از زندگی.

این بومی کشور ادعا می کند که آن را قادر به نوشیدن آب تمیز از آن جریان, خوردن, ماهی سالم از آن رودخانه ها و حفاظت از حیوانات است که رشد در آن سرزمین. این بیش از حد بپرسید ؟

در بسیاری دیگر از بومی سرزمین های آب undrinkable. در نظر بسیاری از اولین کشورهایی است که تا به حال جوش-آب مشاوره برای چند دهه.

در بسیار از شمال شرقی B. C. بومی جمعیت های دیگر می تواند شکار و ماهی به عنوان اجداد خود را چون خود زمین و آب بیش از حد آلوده و مختل زیرساخت ها است. روشن است که صنايع نفت و گاز هستند منبع بسیاری از این تغییرات است.

این fracking صنعت وجود دارد منفی بر سلامت افرادی که زندگی می کنند نزدیک به fracking چاه. سلامت تحقیقات نشان می دهد که زنان باردار در B. C. شمال شرقی دارای شيوع بالای بنزن در ادرار. دیگر مطالعات پزشکی به ما بگویید که بنزن در بدن زنان باردار است یک عامل خطر قوی برای لوسمی حاد به در فرزندان خود. همچنین متعدد آمریکایی مطالعات نشان می دهد افزایش مادرزادی قلب بیماری مزمن ریه مشکلات و birthweight در جمعیت های زندگی نزدیک به عملیات fracking.

ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله تغذیه عظیم LNG liquification گیاه در Kitimat خواهد شد که جبران ناشدنی مختل کردن زندگی مردم در شمال شرقی و شمال غربی قبل از میلاد در زمانی که ما نیاز به انتقال کردن سوخت های فسیلی و به طور فعال ترویج تجدید پذیر و صنایع و حفاظت از انرژی, B. C. در حال حرکت است به شدت در جهت اشتباه است. اگر ما صادرات بیشتر گاز به شرق دور ما به کشور وجود دارد کمتر انگیزه ای برای توسعه پروژه های انرژی تجدیدپذیر و افزایش بهره وری انرژی.

موسسه Pembina, محاسبه کرده است که این پروژه افزایش خواهد یافت B. C. s کربن خروجی تقریبا 10 megatons در هر سال است. B. C. s در حال حاضر کربن خروجی در حدود 63 megatons در هر سال و آن نیاز به کاهش است که به 46 megatons تا سال 2030. چگونه است که با شور و نشاط ترویج صنعت fracking رفتن برای کمک به رسیدن به این هدف لازم است کاهش?

آن را مرطوب’suwet’en همراه با Gitxsan که جنگیدند و برنده Delgamuukw مورد. این نقطه عطفی در دادگاه به جایگاه قانونی به سنتی بومی زمین شیوه های مبتنی بر. طریق خود را در حال حاضر اقدامات مرطوب’suwet’en ارثی ستاد همچنان در تلاش مداوم خود را برای محافظت از محیط طبیعی خود و اطمینان از آینده ای سالم برای نسل های بعدی.

در اصل مبارزه مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مبارزه برای همه ماست چرا که همه ما نیاز به آب تمیز کساني هوا و محیط زیست سالم. با حمایت از آنها را ما در حال افزایش شانس که همه فرزندان و نوه های خود را سالم در آینده است.

ما باید اطمینان حاصل شود که B. C. دولت است که در سمت راست از تاریخ است. ما رهبران سیاسی باید ترویج مثبت زیست محیطی در آینده برای شهروندان خود به جای حمایت از یک صنعت است که فرو رفته در گذشته است.

گرم شدن کره زمین واقعی است و آن را به سرعت اتفاق می افتد. هر معتبر آب و هوا دانشمند به ما می گوید که ما باید با کاهش وابستگی ما به سوخت های فسیلی است.

بیایید انجام کار درست است.

دکتر لری Barzelai و دکتر وارن بل اعضای کیپ (Canadian Association of پزشکان برای محیط زیست).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de