لنگدن-Edmore-مونیخ پیشرفت به دولت عنوان بازی با پیروزی مرکزی Cass

می تواند سنجاب دوباره آن را انجام دهد در برابر یک شکست نخورده قدرت دولت ایالتی داکوتای شمالی کلاس B مسابقات نیمه نهایی?

نه این زمان. نه راه لنگدن-Edmore-مونیخ در حال پخش است.

کاردینالهای ارشد Callie Ronningen پیمایش ناپاک مشکل است و هنوز موفق به نمره 18 امتیاز به رهبری لنگدن-E-M به یک 62-42 پیروزی مرکزی Cass در شب جمعه در بتی Engelstad سیووکس سنتر.

کاردینالز (26-0) پیشبرد به روز شنبه 8 بعد از قهرمانی در بازی برابر No. 2, Grafton. لنگدن-E-M ضرب و شتم گرفتن 51-44 در طول فصل به طور منظم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من خیلی خوشحال هستم و من می دانم که تیم من بسیار هیجان زده” Ronningen گفت. “ما تنها در مورد این خواب و آن را در واقع اتفاق می افتد. این احساس حقیقی.”

محوری کشش آمد و در اواخر سه ماهه دوم و اوایل سوم.

پس از لنگدن-E-M شروع به پریدن کرد به 22-11 منجر مرکزی Cass حک شده به سرب پس از Ronningen برداشت سوم ناپاک در سه ماهه دوم و تا به حال به نشستن.

با Ronningen روی نیمکت مرکزی Cass ساخته شده را اجرا کنید. Decontee اسمیت banked در 3-اشاره گر از راست به دور در حالی که Jaylin پنبه آمار یک جفت از عکس ها برای اصلاح کاردینالها ” منجر به 25-22 با 2:45 چپ در نیمه اول.

اما با Ronningen روی نیمکت کاردینالز به پایان رسید نیمه اول در تب و تاب. از نهایی 2:20 از سه ماهه دوم به چهار ساعت از سه ماهه سوم لنگدن-E-M در رفت و باور نکردنی 18-0 اجرا برای قرار دادن بازی دور.

لنگدن-E-M مورگان Freije و Lexis اولسون بودند حیاتی در کشش در سه ماهه دوم در حالی که Ronningen بازگشت به حمل بار در سوم.

“مربی به نام یک فاصله و به ما گفت حتی اگر ما ندارد Callie ما هنوز هم نیاز به بازی به عنوان ما می دانیم که چگونه” گفت: Freije که تا به حال 14 امتیاز و شش ریباند و سه بلوک. “ما خیلی سخت کار کرده و این پاداشی بزرگ است. در حال حاضر ما نیاز به سرمایه گذاری در آن است.”

Ronningen 5-پا-11 ارشد که به طور متوسط 18 امتیاز در هر بازی بود 10 امتیاز در پایان سه ماهه اول. او به پایان رسید 8-برای-9 از میدان 2–2 از 3-نقطه و خط تا به حال هفت دزد با وجود بازی فقط 20 دقیقه با ناپاک مشکل است.

“مربی گفت: من شما را دوست دارم به عنوان یک بازیکن اما من از آنها بدم میاید شما نشسته در کنار من” Ronningen گفت. “این سخت بود برای من اما من تا به حال ایمان به هم تیمی های من به کار انجام می شود بدون من.”

سنجاب (20-5) منجر شد توسط ایزابل Linnard و پنبه. هر دو به پایان رسید با 11 امتیاز. اسمیت که تا به حال 18 امتیاز در یک چهارم نهایی به پایان رسید با شش برابر لنگدن-E-M.

“ما کمی کوتاه” مرکزی Cass مربی Jay Bachman گفت. “لنگدن یک تیم بسیار خوبی است و آنها به ضرب گلوله چراغ امشب. آنها تیم بهتر امشب. من باید به دختران خود را تمام احترام. دختران ما اگر چه هرگز ترک, حتی در پایان آنها وجود دارد به آن همه ما.”

لنگدن-E-M که ناراحت بود به عنوان شماره 2 دانه در دور اول در سال گذشته توسط احتمالی دولت قهرمان قبیله به پایان رسید پنجم دو فصل گذشته. بازی به صورت جداگانه به عنوان لنگدن این برنامه دارای یک دولت عنوان (2005).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>