Lakeville حمله مظنون به قتل توسط معاون شناسایی

Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی گفت: Kruger, 36, از Lakeville درگذشت از چند زخم گلوله.

یک دفتر داکوتای شهرستان کلانتر معاون ضرب گلوله کروگر در Lakeville خانه حدود ظهر جمعه در حالی که تلاش برای او را انتخاب کنید تا در یک جنایت, حکم برای حمله به یک افسر پلیس است.

حکم واصل شد چهارشنبه پس از کروگر از دست رفته Feb. 27 تاریخ دادگاه در ارتباط با ماه اوت سال 2018 حمله به یک افسر پلیس کلانتر تیم لسلی گفت:.

کروگر نیز رفتن به خدمت با اورژانس را برای حفاظت که شامل یک دستور به تخلیه خانه 20000 بلوک از خیابان ایتالیا. آزادی مطبوعات از دفتر معاینات پزشکی نمی گویند که آیا کروگر زندگی در خانه در زمان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

زمانی که پنج شهرستان داکوتای نمایندگان و سه Lakeville افسران پلیس وارد خانه حدود 11:40 a. m. مرد باز آتش بر روی آنها با توجه به مشترک بعد از ظهر بیانیه کلانتر تیم لسلی و Lakeville رئیس پلیس جف طولانی است. یک معاون به ضرب گلوله به قتل مرد است.

نمایندگان و ماموران با انجام صرفه جویی در زندگی اقدامات در مرد اما او در صحنه مرده.

معاون بود که نه مجروح شده است “خیلی تکان داد تا” لسلی در مصاحبه ای گفت:.

“ما نمایندگان و ماموران پلیس در صورت خطر هر روز در خارج وجود دارد در جوامع است که ما در پلیس” لسلی گفت. “دوباره در اینجا ما با یک معاون که بخواهد از این رخ نمی داد اما مجبور شد دست به اقدام بزند.”

با توجه به همسایه پلیس شده بود به خانه که در آن تیراندازی صورت گرفت چندین بار اخیرا از جمله در اوایل این هفته. یک مرد در خانه بود فریاد ماموران سپس گفت: سیندی اریکسون که زندگی در محله 35 سال است.

لسلی گفت: Lakeville پلیس شده اند به خانه در گذشته برای, تماس, اما او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر. او نیز نمی باید در مورد جزئیات این جنایت حکم.

اریکسون تا به حال فقط وارد خانه صبح روز جمعه هنگامی که او را دیدم اجرای قانون و خارج از وسایل نقلیه خود را و فراگیر او را به خانه همسایه یک 1970 دوران زرد رامبلر واقع در شرق بزرگراه بین ایالتی 35 و فقط در جنوب 208th غرب خیابان.

ماموران وارد خانه و اریکسون شنیدم کسی فریاد: “خارج شدن از خانه من است.”

“چیزی که بعد از من می دانم که من شنیده تیراندازی و یک افسر پلیس گفت:” عکس اخراج! عکس اخراج!’ “اریکسون گفت.

این خانه متعلق به ان M. کروگر با توجه به داکوتای شهرستان ثبت اموال.

مقامات منتشر نشده به نام مرحوم ،

نمایندگان و ماموران که قرار است در مرخصی اداری است که استاندارد برای افسر-درگیر تیراندازی.

مینه سوتا اداره جنایی دلهره است که منجر به قتل بررسی است.

“مأموران اجرای قانون محل زندگی خود را در معرض خطر هر روز برای محافظت از مردم و اجرای قانون” بیانیه مشترک گفت. “در این وضعیت موضوع می توانست زندگی از نمایندگان افسران خود تصمیم به باز کردن آتش. وجود ندارد و اقدامات معاون دیگران می تواند مجروح شده اند و یا کشته شدند. ما خوش شانس است که همه نمایندگان و ماموران از لحاظ جسمی آسیبی نرساند.”

Lakeville است واقع در 20 مایلی جنوب مرکز شهر مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>