EL SEGUNDO — یک ساعت قبل از مهلت تجارت, LeBron James و آنتونی دیویس مواجه شد رسانه های جانبی توسط سمت.

جیمز پرسیده شد که چگونه او دریافت کرد که خبر Andre Iguodala بود فقط معامله و توافق برای تمدید با گرمای میامی — تیم سابق خود که در حال حاضر به نظر می رسد آماده سازی برای اجرا در این عنوان است.

“چگونه می توانم تحمل کنم که خبر ؟” او گفت:. “من نمی دانم منظورم این است که من آن را دیدم و مثل این بود,” OK.'”

به عنوان NBA درهم خود را در اطراف آنها را در روز مهلت لیکرز عقب نشسته و تماشا ایستاده پت با دومین رکورد (38-11) در لیگ. وجود سر و صدا اما هیچ حرکت حتی می تواند مدعی خورند عرشه خود را به تلاش برای تحکیم خود را به عنوان شانس.

کلیپرز معامله برای مارکوس موریس از نیویورک است. گرما معامله برای Iguodala. لیکرز’ پنج شنبه شب, حریف, موشک های ساخته شده برخی از دراماتیک ترین حرکت تمام ارسال کردن حق رای دادن مرکز Clint کپلا برای اضافه کردن 6-پا-7 رابرت Covington.

جیمز در بر داشت خود را عمدتا در واکنش به خارج حرکت می کند: او دوست داشت میامی حرکت برای Iguodala که او گفت: “کمک می کند تا آنها را از حق دور” از آنجا که او به ارمغان می آورد “قهرمانی DNA است.” لیکرز را یاد بگیرید حق دور چگونه آنها می تواند اداره کند راکت که در حال حاضر به احتمال زیاد به بازی بیشتر از زمان بدون سنتی مرکز.

“آنها در حال حاضر در حال تیراندازی, 45, 50 threes یک بازی,” او گفت:. “در حال حاضر آنها در حال رفتن به رفتن به 60 و 65 threes. که باعث ایجاد چالش برای هر کس که در لیگ به دلیل, شما باید بر روی انگشتان شما و امنیت یک مرد است که به طور متوسط تقریبا 40 و امنیت یک پسر است که به طور متوسط سه برابر در فصل قبل. پس از آن ایجاد یک فضای بسیار بیشتری برای (راسل وستبروک) و (جیمز) سخت.”

داشتن یک صبح shootaround در روز مهلت تجارت ممکن است به نظر می رسد غیر معمول اما Frank Vogel گفت: او معتقد بود که مهم ترین را به لیکرز در روز در روز شنبه بعد از یک عاطفی طاقت فرسا هفته و نیم. حتی اگر این تیم موفق به کسب دو راست پیش از آن در هفته چند بازیکن گزارش به کارکنان پزشکی که آنها احساس “فرسوده شده است.”

بنابراین لیکرز در زمان خاموش جمعه و تصمیم گرفت به ساقه در اطراف صبح قبل از بازی بعدی خود را. جیمز گفت: آن را بی دست و پا و یا زمان حتی به عنوان بازیکن که ذکر شد در شایعات بودند mingling در اطراف. دیویس گفت: گوشی هشدار به حال ظهور تا, اما آنها تا به حال نشده است منبع بحث های زیادی در میان تیم.

“منظورم این است که بدیهی است که هر کس ESPN برنامه و NBA برنامه پس از آن می آید را به گوشی خود را,” دیویس گفت:. “بنابراین ما نمی رویم, خوب, من نمی رفتن برای چک کردن آن. ما نمی, ‘آیا شما بچه ها ببینید این تجارت این است که اتفاق می افتد.’ ما انجام نداده است.”

وجود دارد مقدار زیادی از دود. گزارش های متعدد ذکر شده که کایل Kuzma یک پتانسیل تجارت تراشه در یک معامله برای موریس را با فرمان چند بازیکن دیگر حقوق به معامله را کار می کنند. دنی سبز ذکر شد به عنوان یک تجارت ممکن است نامزد در دسیسه برای موریس. یاهو ورزشی نیز ذکر شده است که لیکرز به حال سابقه تماس برای الکس کاروسو.

هیچ یک از آن را به تصویب رسید به عنوان ظهر مهلت علامت ، هر سه بازیکن بودند در صبح shootaround هنگامی که آن را در حال حاضر پیش بینی لیکرز می تواند ایستاده پت.

جیمز و دیویس که ایمان آوردند و کار دست در دست با مدیر کل راب Pelinka در طول تابستان هنگامی که این تیم بود که ساخته شد و بیشتر cagey وقتی پرسید که آیا آنها نقش مهمی در هر یک از مهلت تصمیم گیری: “من فکر می کنم که یک راب سوال” گفت: جیمز.

Pelinka در دسترس بود به صحبت می کنند به رسانه ها در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از مهلت.

لیکرز باید کامل 15 فهرستی از نقاط پر, اما می تواند در خریداری در بازار در هفته های آینده. نیویورک تایمز گزارش داد که J. R. Smith خواهد دریافت یک تمرین با تیم لیکرز مرتبط شده اند را به یک پتانسیل بازگشت از نقطه گارد Darren Collison که به طور ناگهانی بازنشسته بیش از تابستان است.

تا آن زمان لیکرز به سادگی زیر همراه است.

“شما می دانید راستش درست مثل هر کس دیگری است که به شرح زیر NBA” Vogel گفت. “این تیم بود که تیم این بود. جالب آن است. آنچه آنها در تلاش برای انجام دهید ؟ چه آنها مانند نگاه در حال حاضر ؟ آن را نه بیش از حد متفاوت از آنچه بهترین بسکتبال دنیا در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de