لیکرز NBA بریس برای coronavirus و بعد عملی مرحله

لیکرز به حال یک تیم جلسه ای در روز شنبه با تیم پزشکی کارکنان. آنها را راهنمایی مانند شستن دست های خود را و اجتناب از تماس های غیر ضروری با غریبه ها — نکات اساسی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 شیوع است که گریبانگیر بسیاری از نقاط جهان با اضطراب است.

“ما یک جلسه فقط به آموزش بچه های ما کمی بیشتر در” Vogel گفت.

کمی آموزش و پرورش می تواند یک راه طولانی در مبارزه با این ویروس است که در حال حاضر در حال تست مثبت موارد در نزدیک به دو دوجین متحده است. مانند بسیاری از ورزش های اصلی لیگ NBA است که در حال حاضر با توجه به مراحل اضافی برای مراقبت و سرعت گسترش ویروس. ESPN گزارش داد که تیم پرسنل پزشکی انتظار می رود برای شرکت در یک صبح روز دوشنبه کنفرانس تلفنی به بحث در مورد آینده گام های عملی.

در میان بیشتر حالات شدید شده اند که علنا مورد بحث — اگر چه نه لزوما در میان تیم NBA — امکان است که بازی را می توان بدون فن. با ارائه این امکان در شب جمعه توسط یک خبرنگار, LeBron James, خودداری کردند و نام آن را “غیر ممکن است.”

“I ain’t بازی اگر شما از طرفداران در میان جمعیت — این که من بازی برای,” او گفت:. “من برای هم تیمی های من, من بازی برای طرفداران. که آنچه در آن همه مورد است. بنابراین اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران در آن وجود دارد ؟ I ain’t بازی. بنابراین آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>