لیکرز امید به رشد نشان می دهد در بازی یکشنبه برابر کلیپرز

EL SEGUNDO — پس از نصب دلار در دیوار خود لیکرز در حال حاضر آغاز شده مشابه جلوتر است.

وجود ندارد بسیاری از فصل به طور منظم برنده است که بزرگتر از ضرب و شتم شماره 1 تیم در NBA که دارای حاکم MVP. اما یکی دیگر از نرم افزار در کلیپرز فقط ممکن است آن را.

به عنوان کایل Kuzma منعکس شده در جمعه شب پیروزی میلواکی که او به نام “بزرگ” او هنوز هم آن را دیدم به عنوان یک تجمع به مسلما آخر هفته را در رویداد اصلی.

“این مجموعه جدول برای روز یکشنبه,” او گفت:. “ما چشم ما بر روی آن. ما منتظرش بوده ام برای این بازی است.”

بعد از ظهر یکشنبه را ببینید سومین نشست بین L. A. مبتنی بر تیتان در حال حاضر ایستاده در شماره 1 و 2 در کنفرانس غرب. وجود دارد که مؤمنان در لیکرز به عنوان تهدید واقعی برای این عنوان وجود دارد که مؤمنان در کلیپرز. اما یک چیز حتی بنفش و طلا وفادار نمی توانید با استدلال: 0-2.

در دو جلسه تا کنون لیکرز شده اند قادر به اندازه گیری تا. و در یک تور که به تازگی شامل شب تا فصل سری با بوستون و فیلادلفیا و میلواکی به عنوان تیم که در صدر آنها را در اولین جلسه لیکرز (48-13) هستند کاملا آگاه چقدر گرفتن یکی از این فصل به طور منظم بازی با کلیپرز معنی خواهد بود.

“ما هرگز نمی خواهید به از دست دادن به یک تیم تمام وقت, به خصوص در طول دوره از یک فصل” آنتونی دیویس گفت:. “پس از این بازی روز شنبه یکی دیگر از نوع مانند بازی انتقام. ما احساس می کردیم اونا هم بازی و اجازه دهید آن را لغزش در اواخر بازی به خصوص در روز کریسمس. جاوا یکی دیگر از نبرد و آزمون و ما میخوایم برای آن آماده باشد.”

که روز کریسمس در بازی 111-106 باز گشت پیروزی کلیپرز, هایلایت شده برخی از لیکرز بزرگترین معایب. 3-نقطه تیراندازی است که جای تعجب عابر پیاده با وجود رایگان آژانس بشود در اضافه کردن بورس مجازی بود غیر عامل است. آنها در تلاش برای حرکت توپ در زمین مقابل کلیپرز’ فشار است.

شاید بیشتر خودنمایی مشکل این است که لیکرز نداشته اند به هیچ وجه امنیت Kawhi Leonard که به ثمر رساند ترکیب 65 امتیاز در دو جلسه. او ضربه از نزدیک و از عمیق یا بدست به خط پرتاب آزاد هر بار او مواجه لیکرز که او پس از پیوستن به سرگرم در طول آژانس رایگان.

لیکرز به اعتقاد آنها تنها بدست بهتر از دسامبر. این تیم net رتبه بهبود یافته است در هر ماه از آن زمان تا از plus-4.6 در سختی دسامبر برنامه به علاوه-10.4 در سه مارس بازی ها تا کنون. این الگو برای ساخت آن را به سختی بر روی یک ستاره دفاعی به نمایش گذاشته شد در روز جمعه — هر چند Giannis Antetokounmpo نزدیک بود به فصل میانگین تولید شد نیاز به کار سخت برای به دست آوردن وجود دارد.

فرانک وگل اذعان کرد که دیگران و کلیپرز را در بر داشت بسیار مسیرهای مختلف برای موفقیت در این سال, اما او امید لیکرز را همان دفاعی و توجه به جزئیات یکشنبه که آنها تا به حال در برابر میلواکی.

“(کلیپرز) همه چیز را بسیار دشوار است با قدرت آتش که آنها را” او گفت:. “بنابراین ما فقط به تماس های گرفته شده به اعدام از ما coverages و سپس مطمئن شوید که ما در حال اجرای ادبانه بنابراین ما می توانید به اشتراک گذاری بسکتبال و بزرگ شات با کیفیت از آن طرف از طبقه.”

تیم های’ پرسنل جدید می تواند به احتمال زیاد بازی در یک نقش: کلیپرز رو مارکوس موریس در تجارت با نیکز; لیکرز رو Markieff موریس در بازار خریداری. هر دو برادر تبدیل شده اند به طور منظم چرخش بازیکنان پس از بالا رفتن از روی midseason. کلیپرز نیز بدست جامد بازی خارج از Reggie Jackson; لیکرز امضا Dion پیشخدمت این هفته اما بعید است به بازی او تا زمانی که او مطبوع را بهبود می بخشد (او از دست رفته بسیاری از این فصل تا کنون).

در حالی که این تیم باید بیشتر از یک جلسه در یک موکول بازی در 9 آوریل در تمام احتمال, این آخرین معنادار فصل به طور منظم بازی بین این دو است. قسط چهارم بود که به تعویق افتاد و پس از مرگ کوبه برایانت خواهد بود در بازی سوم در سه شب برای لیکرز که به احتمال زیاد به قفل حذفی بذر با فقط سه بازی به بازی پس از آن. همان می تواند درست از کلیپرز که اعمال احتیاط تمام فصل بازیکن آسیب.

لیکرز باید نمایش های مختلف در چه مقدار از آن مسائل مربوط به ضرب و شتم کلیپرز در این فصل به طور منظم. در حالی که لیکرز به شدت می خواهید برای برنده شدن در این بازی پنج شنبه, Vogel گفت که او نمی خواهد نگران اگر لیکرز وارد postseason بدون داشتن مورد ضرب و شتم کلیپرز. دنی سبز گفت: خود را 0-2 رکورد “غرق در با ما کمی” اما گفت که این فصل به طور منظم بازی-یو پی اس نمی قرض خود را لزوما به دیکته postseason بازی-یو پی اس.

اما پس از آن دوباره یک چیز همه لیکرز توافق بر این است که آنها در حال تلاش برای به طور مداوم رشد می کنند و حتی به عنوان آنها را به فشار به سمت برگشتی. و ضرب و شتم کلیپرز تیم تنها در غرب آنها هنوز به ضرب و شتم خواهد بود نهایی ثبت نام تا چه حد آنها آمده ام.

“ما یک فرصت برای دریافت بهتر در یکشنبه زیرا ما می دانیم که چگونه به خوبی آنها بازی بوده ام که از اواخر سال” LeBron James گفت. “آنها در قدرت کامل است. ما در قدرت هستیم. و ما مشتاقانه منتظر به چالش ببینید که چگونه ما می توانیم با آنها را دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>