لیکرز رو غیر قابل تصور نجومی با هم … در حال حاضر آنها را از هم جدا

لس آنجلس — بر خلاف بسیاری از سالن های ورزشی در بسیاری از نقاط لیکرز’ تمرین تسهیلات خالی نیست در روز جمعه.

اما آن را پر جنب و جوش ،

در روز چهارشنبه که معلوم بود روز گذشته از تمرین لیکرز را برای یک هنوز ناشناخته کشش جلسه پیچیده با گفتگوی بورسی, بازیهای تیراندازی, بازی و خنده. دو روز بعد که بازیکنان را انتخاب می کنید به کار آمد خود را زیر لیگ حکم و پیشنهاد کارشناس بهداشت دستورالعمل ها برای حفظ فاصله از یک دیگر.

تاریخچه در حال حاضر باید توجه 12 ماه گذشته به عنوان وحشی ترین سال از لیکرز حق رای دادن. آن را پر شده با چالش های است که می تواند چند تصور کرده اند – و هنگامی که گرفته شده به عنوان یک کل آن فراتر از تصور است. در طول آن زمان Laker بازیکنان باید حداقل تا به حال هر یک از دیگر شرکت برای سوار کردن دریاهای خشن. در حال حاضر به لطف ظالمانه لازم است سیاست اجتماعی فاصله آنها حتی نمی باید که.

مقابل دفتر نگه داشته است تا ارتباط با بازیکنان و آنها را به موضوعات مشترک است که آنها را متصل می شود. اما coronavirus همه گیر باعث شده است تا لیگ به درخواست آنها برای حفظ فیزیکی جداگانه.

آن را به ارمغان می آورد لرز به کلمات LeBron James گفت: فقط سه شنبه بعد از از دست دادن به بروکلین نتز وقتی پرسید که چگونه شیمی در لیکرز’ رختکن به آنها کمک کرد تا حرکت همه چیز را از لحاظ سیاسی فرار سفر به چین به غم انگیز سقوط هلیکوپتر که در زندگی کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر.

“بهترین راه برای حفظ تمرکز خود را,” او گفت:, “این است که در اطراف این بچه ها که شما بوده ام با طول فصل.”

این یک موضوع مشترک از چالش های لیکرز مواجه شده اند در این فصل: togetherness. تا به حال است.

شیمی لیکرز مورد بحث به طور مداوم ساخته شده بود, در بسیاری از, در خارج از کشور در طول پیش فصل سفر به شانگهای و شنژن در ماه اکتبر. مانند در حال حاضر اما به صورت شدید به دلایل مختلف لیکرز بودند را تشویق به ماندن در داخل. فردی معاملات کسب و کار و برنامه ریزی حضور لغو شد. بازیکنان صحبت نمی کنم به رسانه ها.

در اتاق های هتل لیکرز به طور قابل توجهی صرف زمان بیشتری را با یکدیگر از آنها در اصل برنامه ریزی شده است. ناهار و شام شد و تیم امور.

“برای من این بود که زود خوب نشانه آن است که ما از رفتن به بزرگ شیمی در این سال” مربی Frank Vogel گفت بعد. “هنگامی که شما در مقابله با سختی قبل از اینکه شما واقعا حتی آمار زمین و شما قادر به نوعی از رشد و به هم مانند است که آن را فقط یک علامت اولیه است که ما شیمی بود و قوی است.”

یکی از نسبتا فراموش شده سریال صورت گرفت چندی بعد در ماه اکتبر به عنوان جیمز و آنتونی دیویس شد و در میان کسانی که از تخلیه خانه های خود را در طول گتی آتش. جیمز در خصوص جزئیات دلخراش در اوایل صبح زدن به همسر و فرزندان خود را از خود برنتوود خانه و به یک هتل – یک تجربه مشترک با بسیاری از Angelenos یافت که خود را به طور بالقوه در معرض خطر است.

او در ادامه به خرید tacos برای پاسخ اول مبارزه با آتش. یک روز از حذف تخلیه, او با بازی در یک پیروزی ممفیس تظاهرات به هم تیمی های خود است که او آماده بود تا بازی را از طریق حتی نامطلوب خارج از دادگاه شرایطی. که تن راه اندازی شد برای فصل کردن فهرست به عنوان بسیاری از لیکرز را toughed از بیماری های جزئی: هشت بازیکن بازی کرده اند حداقل 54 از 63 بازی تا کنون در این فصل.

آنها با هم دوباره برای آنچه که احتمالا هنوز هم می ایستد به عنوان مهمترین چالش عاطفی رویداد های نجومی: آنها آموخته برایانت مرگ اواسط هوا در طول یک صلیب کشور پرواز از فیلادلفیا. پس از Vogel رفت و از طریق دشوار کسب و کار از گفتن آنها را از اخبار یک توسط یک, آنها گریستم با هم. بسیاری از آنها را با هم دعا.

بعد از آن که هفته, تیم میزبان بسته ناهار جایی که آنها مشترک بسیاری از مورد علاقه خود را کوبه داستان. برای نزدیک به یک هفته لیکرز بودند bunkered در عمل تسهیلات با یک دیگر و نه صحبت با خبرنگاران.

در بازی اول خود در مرکز استیپلز در برابر پورتلند وگل ساخته شده از یک نقطه به نقطه بررسی کنید در هر فهرستی: “همه ما در این هفته است. و همه ما در هواپیما که با هم.”

حتی به عنوان NBA در زمان گام های کوچک قبل از تعلیق دراماتیک فصل استنباط شد که لیکرز خواهد به صرف زمان بیشتری را در میان خود. خود را در اتاق قفل بسته شد. فرض شد که آنها را بازی در نزدیک به خالی کردن عرصه که آنها را دوست ندارد اما آنها که احساس آمادگی برای.

فصل آغاز شده بود با آنها را از جهان جدا شده بود – آنها می تواند مقابله با آن.

“فقط مثل شما رو برای آوردن انرژی خود را مانند شما در حال بازی وانت,” دیویس گفت:. “آن متفاوت خواهد بود. اما هنوز هم کار ما را به بیرون رفتن وجود دارد و انجام و در صورتی که اتفاق می افتد این است که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم.”

در حال حاضر آنها پیدا کردن خود را در مواجهه با چالش دیگر اما منزوی و دور خود و چهارم. برخی را دیدم به سختی به عنوان یک آتش سخت از نوع یک که تشدید کنفرانس غرب رهبران (49-14) برای اسیاب برگشتی. در حال حاضر فصل است در سوال و بنابراین همه چیز لیکرز کار کرده. آنها خود را شکست حذفی خشکسالی با عقد یک postseason اسکله اما وجود دارد ممکن است یک postseason. با جیمز در 35 گذشته خود بهترین شانس برای برنده شدن یک چهارم عنوان NBA در نخست می تواند لغزش دور و بنابراین می تواند لیکرز’ بهترین شات در شماره 17 با توجه به بسیاری از عوامل ورود محوری تابستان از جمله دیویس’ رایگان آژانس.

این بازیکن ارائه کرده اند ظریف نگاه اجمالی به چگونه آنها در حال پر کردن زمان. در اوایل این هفته, LeBron James, نوشته شده Instagram داستان از گرما برجسته. روز جمعه الکس کاروسو بازی Fortnite در حرکت یا کشش ناگهانی بازی جریان پلت فرم. جرد دادلی بود به tweeting در حالی که تماشای قسمت های تکراری یکی از بازی های خود را در کالج بوستون.

لیکرز هنوز رفتن را از طریق تمام چالش های, اما برای اولین بار از هم جدا. برای سخت ترین بخش از این فصل آنها بود و آنها تا به حال هر یک از دیگر. بدون آن را به تکیه بر روی آنها ممکن است در مواجهه با سخت ترین آنها کشش از همه و هیچ کس هنوز نمی داند که چه خواهد آخرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>