LAFC ضربان لئون با گل دیر به پیشروی در لیگ قهرمانان کونکاکاف

لس آنجلس — هنگامی که آن اهمیت بسیاری LAFC را ستاره پاسخ داده شده تماس بگیرید.

کارلوس ولا و دیگو رسی انجام LAFC به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان کونکاکاف بعد از یکی از بزرگترین برنده در حق رای دادن تاریخ 3-0 بیش از مکزیک باشگاه لئون در روز پنج شنبه شب در Banc کالیفرنیا ورزشگاه.

LAFC هرگز آن یافت می شود ریتم در حالی که بازی در ورزشگاه لئون در پا برای اولین بار از دو بازی مجموع-اهداف matchup نه روز پیش. در طول بازی دوم LAFC شبیه تیمی که شکست های متعدد لیگ پرونده در طول سال 2019 لیگ برتر فوتبال فصل است.

LAFC تحت اختیار محدود لئون توهین آمیز شانس و بخت برگشته شروع به بازی هجومی رو دیر اهداف از ویلا و رسی به outlast آن Liga MX حریف امن و دور 16 پیروزی.

از ابتدا روشن بود LAFC شد رفتن به بازی واضح تر بازی هجومی از آن را در اولین مسابقه. LAFC در زمان 22 عکس, قرار دادن 10 بر روی هدف است. در León LAFC زمان فقط 11 عکس کلی و تنها دو واقعی بودند تهدید به ثمر رساند.

ولا در زمان LAFC اول واقعی به ضرب گلوله به سمت هدف در هفتمین دقیقه تنها برای ضربه زدن به سمت تور. ادوارد Atuesta و مارک آنتونی کی هر حال جامد عکس در هدف در 15 دقیقه اول. در 25 دقیقه رسی آمار پست دور پس از دیگری قوی توهین آمیز دنباله.

LAFC شانس ایجاد تمام شب برخی از پویا تر از دیگران است. زمانی که ویلا را باز کرد به ثمر رساند در دقیقه 27, آن را در یک توپ است که منحرف کردن Leon دروازه بان Rodolfo کوتا. کوتا ذخیره چند عکس دیگر که می توانست اهداف را بدون مداخله. در 76th دقیقه LAFC نزدیک بود کل شکست که هایلایت شده توسط از دست رفته فرصت به ثمر رساند.

که لحظه بود که ویلا و رسی روشن سحر و جادو. در فضای سه دقیقه تعیین شده و بازیکنان به طور کامل تبدیل به بازی در اطراف. ولا بسته به نمره و مجموع کل در دو هر کدام با یک هدف گذشته کوتا در 77 سالگی دقیقه است.

در دقیقه 79 Rossi ضرب و شتم لئون مدافع فرناندو ناوارو با یک شناور تراشه در سراسر جعبه است که منعکس کردن پست دور و به هدف به طور مستقیم در مقابل LAFC حامیان بخش است.

توالی در زمان LAFC از پایین 2-1 در مجموع به جلوتر 3-2. LAFC بسته کردن بازی دفاع از لئون نهایی تلاش در راه هدف است که باید پیشرفته آن به چهارم و اما LAFC تکمیل shutout خواهد شد و در حال حاضر حرکت به پرداخت کروز آزول در مرحله یک چهارم.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>