LAFC توازن دو برنامه با تمرکز بر فیلادلفیا

هفته پایانی فوریه یکی از پر مشغله را برای لس آنجلس, باشگاه فوتبال. تیم نویسنده درخشان گشت در برابر Liga MX تیم باشگاه لئون در بازی برگشت از دور باز از کونکاکاف لیگ قهرمانان به دست آورده و سپس یک جنگ سخت 1-0 پیروزی بر اینتر میامی فقط سه روز بعد از آن در لیگ برتر فوتبال فصل بازکن.

LAFC تا به حال به نفع منظم هفته آموزش های بین بازکن در برابر میامی و چهار و مسابقه در برابر فیلادلفیا یونیون. تیم می داند که با سرعت از آن برنامه است که انتخاب کنید تا دوباره پس از سه شنبه اما بازیکنان و مربیان با اعتماد به نفس LAFC است آنچه در آن طول می کشد به حرکت کونکاکاف لیگ قهرمانان و لیگ برنامه.

“ما در تعویض دنده ها و تمرکز در هر بازی است در مقابل ما. قطعا چرخش بین بازی دوم در خانه برابر لئون و MLS بازکن برابر اینتر میامی که سخت بود” گفت: LAFC سر مربی باب برادلی پس از تمرین جمعه. “به من گفت: بعد از بازی از نظر ما خالص شدت من فکر نمی کنم ما در بهترین ما.”

چهار روز پس از روز یکشنبه مسابقه LAFC برگزار خواهد شد Liga MX باشگاه ایبار برای اولین بار پا از CCL چهارم و پنج شنبه در Banc کالیفرنیا ورزشگاه. کروز آزول پخش بازی های خانگی خود را در شهر مکزیک Estadio Azteca – محل برای پای دوم از چهارم مارس 18.

“ما تا به حال این هفته برای آماده شدن برای فیلادلفیا. این زمان در اطراف, یکشنبه [به] روز شنبه به ما می دهد یک فرصت واقعا آماده برای کروز آزول. آنها واقعا تیم خوب است” برادلی گفت. “ما لازم نیست که آخر هفته بازی پس از آن. ما ادامه خواهد داد به تلاش برای تمرکز بر روی بازی در مقابل ما و ساخت تا فوتبال ما ایده.”

LAFC دو هفته وقفه بین دوم و سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال به آن این فرصت را به تمرکز مستقیما بر روی کروز آزول یک بار به یک چهارم نهایی آغاز خواهد شد. کروز آزول از سوی دیگر به بازی خود در ورزشگاه co-مستاجران باشگاه امریکا در یک Liga MX مسابقه در روز شنبه در میان دو CCL منطبق است.

LAFC تمایل به اکسل در CCL و MLS بدان معنی است که آن می تواند نگاه به گذشته اتحادیه. با وجود 2-0 دست دادن به FC Dallas برای باز کردن فصل فیلادلفیا است که یک تیم در آینده موفق 2019 MLS مبارزات انتخاباتی خواهد شد و به دنبال گرفتن در مسیر مقابل LAFC در روز یکشنبه.

“ما می دانیم که ما نیاز به رفتن به هر سه امتیاز [در برابر فیلادلفیا]. بدیهی است که ما می خواهم به پیروزی در هر بازی و من فکر می کنم که ذهنیت ما ساخته ایم از همان ابتدا” هافبک ادوارد Atuesta روز جمعه گفت. “ما همچنین می خواهیم ساخت و آنچه ما انجام شده در سال گذشته و همچنین بازیکنان جدید هستند قادر به هوای جدید خو گرفتن به سیستم ما.”

LAFC شکار هر جایزه تیم در مشاجره در سال 2020 است. که به معنی قرار دادن همه چیز را به لیگ قهرمانان اروپا در حالی که به طور همزمان باقی مانده در بالای در MLS. از لحاظ تاریخی این یک چالش است که در آن MLS تیم شانس خوبی; تیم معمولا اکسل در یک رقابت و یا دیگر. اما LAFC متمرکز شده است در آن بازی بعدی بدون توجه به آنچه نهفته در پشت آن.

“با وجود داشتن کروز آزول و لیگ قهرمانان کونکاکاف در اطراف گوشه و ما در بازی روز یکشنبه به همان اندازه به عنوان مهم” Atuesta گفت. “برای ما وضعیت و آنچه که ما انتظار داریم از خودمان بیرون رفتن و انتظار برای پیروزی در هر بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>