لا کلانتر دستور تخریب کوبه برایانت تصادف عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط 8 معاونان

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: پنج شنبه, آوریل 2 که هشت نمایندگان درگیر شدند, در نظر گرفتن و به اشتراک گذاشتن عکس به جای مانده از کوبه برایانت و دیگر قربانیان در صحنه سقوط هلیکوپتر در کالاباساس و او دستور داد که عکس ها را به آنها نابود شوند.

“من بود که اولویت شماره یک مطمئن شوید این عکس ها دیگر وجود” بییانوئبا گفت NBC4.

نمایندگان درگیر روبرو هستند ممکن است اقدام انضباطی پس از لس آنجلس کلانتر انجام تحقیقات و با توجه به ABC7.

“آن را مانند یک صحنه برخورد با خانواده برای اولین بار دست در دست تپه ایستگاه… اطمینان آنها را که ما در حال انجام همه چیز ممکن است و پس از آن برای پیدا کردن روز بعد که این اتفاق افتاده است این فقط یک حس خیانت” بییانوئبا به خبرنگاران گفت:. “تمام عکس های که ما می دانیم که در اختیار این افراد حذف شد.”

ملی ایمنی حمل و نقل و, دفتر پزشکی قانونی تنها سازمان که قرار بود به گرفتن عکس در صحنه تصادف بیانوبا گفت. در بیانیه صادر شده توسط این اداره روز شنبه, Villanueva گفت که او “عمیقا آشفته در فکر نمایندگان می تواند به اتهام شرکت در چنین حساس عمل می کنند.”

بیانوبا در ادامه به تعهد است که “یک تحقیق کامل انجام خواهد شد توسط وزارت با اولویت شماره 1 حفاظت از کرامت و حریم خصوصی قربانیان و خانواده های آنها” در بیانیه ای.

با توجه به TMZ “چند L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان که در پاسخ به تصادف صحنه عکس گرفت که شامل باقی مانده است. به ما گفته یکی از نمایندگان — کارآموز — عکس گرفت و در برخی از نقطه رفت و به یک بار و به عنوان یک منبع قرار داده و آن را ” او سعی در تحت تاثیر قرار دادن یک دختر با نشان دادن عکس.’ به ما گفته متصدی بار شنید گفتگو و ثبت آنلاین شکایت با کلانتر Dept.

“ما همچنین گفت: تلفن همراه عکس در اطراف تصویب شد در از دست تپه کلانتر پست — اولین پاسخ دهندگان به سقوط. منابع می گویند نمایندگان از دیگر پستهای اطراف L. A. شهرستان نیز در زمان تلفن همراه عکس.”

بخش کلانتر و دیگر لس آنجلس-منطقه سازمان های اجرای قانون تلاش کرده اند با حفظ اطلاعات محرمانه در موارد بالا مشخصات از مشترک بودن در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>