LA County مقامات بهداشتی اعلام 3 جدید کروناویروس موارد از جمله در جامعه بیشتر گسترش

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز پنج شنبه, 12 مارس اعلام کرد که سه نفر بیشتر تایید موارد جدید کروناویروس در بخش دو که تا به حال ناشناس منابع از قرار گرفتن در معرض.

“این است که شواهد بیشتری برای ما از جامعه انتقال گفت:” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر.

یکی از سه مورد است کسی که در معرض توسط یک تماس نزدیک که با حضور در یک کنفرانس در واشنگتن فرر گفت. یکی از این سه نفر بود که در حال حاضر در بیمارستان بستری فرر گفت: اما او را فاش نمی کند که یکی از.

آخرین شماره از L. A. شهرستان آورده تعداد موارد تایید شده به 32 از جمله چهار در لانگ بیچ و یکی در پاسادنا.

COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2. علائم مرتبط با بیماری تنفسی است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که بسیاری از افراد — از جمله بزرگسالان جوان و سالم را تجربه علائم خفیف این بیماری می تواند شدید و احتمالا کشنده برای گروه در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

طی هفته گذشته و نیم شهرستان را آزمایش کرده است حدود 100 نفر از جمله 27 ساکنان شهرستان بودند که تست شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری فرر گفت. خارجی تجاری labs به تاریخ مورد آزمایش قرار داده اند 120, مردم, او گفت:.

“همه پیش بینی در طرف تجاری برای آنها به افزایش ظرفیت خود را به آزمون” فرر گفت.

شهرستان هنوز تنها ارائه آزمون برای کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم که یا سفر به یک منطقه آسیب دیده و یا تماس با کسی که شناخته شده به ویروس. فرر گفت: تجاری labs باید قادر به تست های اضافی افرادی که لزوما دیدار با تمام شرایط.

“ما در حال غرق و ما در حال تلاش برای بدست آوردن مردم را به استفاده تجاری آزمایشگاه” فرر گفت.

هر کسی که احساس می کند مانند آنها ممکن است COVID-19 باید با دکتر خود تماس بگیرید و نه می آیند و به بخش اورژانس یا مطب دکتر, فرر گفته است.

“من امیدوارم که ما در حال گرفتن در مقابل این سرعت” فرر گفت. “ما نمی خواهیم یک وضعیت است که بیش از تنش ما سیستم مراقبت های بهداشتی و باعث مرگ شود. مصرف آن را به طور جدی در حال حاضر به معنی هر انجام بخشی خود را.”

آخرین به روز رسانی در می آید و پس از اعلام توسط LA Mayor اریک Garcetti معرفی لغو و یا به تعویق افتادن حوادث با بیش از 50 نفر است. صبح نشست خبری با Garcetti, همراه با دیگر شهر و مسئولان شهرستان آمد و صبح روز بعد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیه می شود تمام حوادث با بیش از 250 نفر بود لغو و یا به تعویق افتاد.

L. A. شورای شهر, در ضمن برنامه ای برای تصویب یک بسته از صورت حساب در هماهنگی با شهردار به آدرس جدید کروناویروس و ذرات از آن عضو شورای گیاه Wesson گفت: در بیانیه خود دوشنبه صبح.

چهار شنبه, مارس 11 لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد اولین مرگ در لس آنجلس — یک زن بیش از 60 سال — مرتبط با رمان coronavirus. این زن تا به حال یک بیماری زمینهای بوده و رفت و آمد گسترده و صرف توقف در کره جنوبی.

روز شنبه نیز شاهد موجی از کالج ها و دانشگاه لغو کلاس های حضوری. بیشتر حوادث اعلام کرد لغو در طول روز از جمله NCAA بسکتبال مسابقات گفت: این امر بازی بدون طرفداران. پس از آن حدود 6 بعد از ظهر خبر رسید که بازیگران تام هنکس و ریتا ویلسون به حال قرارداد COVID-19 در استرالیا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت سفر به اروپا و پس از اخبار که در NBA را به طور نامحدود به حالت تعلیق در همه بازی ها.

شده اند وجود دارد 177 موارد و سه coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده در کشور که از روز شنبه با توجه به California Department of Public Health.

از مارس 10, کالیفرنیا, وزارت بهداشت گزارش کرده 177 تایید موارد با 32 مورد جامعه به دست آورد و حداقل سه مرگ و میر در کشور است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش شده 938 کل ایالات متحده موارد از جمله 29 مرگ و میر در 38 ایالت و واشنگتن دی سی به عنوان چهارشنبه.

در سطح جهان وجود داشته است 125,288 موارد تایید شده به عنوان از شنبه, با توجه به سازمان بهداشت جهانی; 4,614 فوت کرده اند. که تعریف کروناویروس جدید به عنوان یک بیماری همه گیر آن را به عنوان گسترش یافته است به 118 کشور در هر قاره به جز جنوبگان.

بهترین راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به گفته کارشناسان بهداشت و درمان است که در خانه بمانند وقتی کسی احساس می کند بیمار است. رعایت بهداشت توسط شستن دست و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. برای کسانی که در زمینه شرایط سلامت افراد مسن و یا زنان باردار, مقامات بهداشتی توصیه به اقدامات احتیاطی اضافی در حال حاضر و عمل اجتماعی فاصله. اولیه نشانه ای از بیماری در حال تنگی نفس و آنفولانزا مانند علائم.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>