کایل کوام مدیر در یک شرکت معماری, اجرا می شود برای Grand Forks شورای شهر

عمومی و دولت روابط کارگر برای یک شرکت معماری امید به برنده شدن در یک صندلی در گرند فرک شورای شهر.

کایل کوام یک مدیر از تعامل جامعه و توسعه پروژه در نماد معماری گروه اعلام کرد در اوایل فوریه مبارزات انتخاباتی خود را برای این شهرستان در بخش 5 شورای صندلی.

اگر انتخاب کوام گفت: او می خواهم و امید برای افزایش کسب و کار محلی رشد و جلب مردم به این شهر شاید از طریق این نامشخص مشوق های مالیاتی. وی با اشاره به سپتامبر 2010 دانشگاه ایالتی میشیگان ارزیابی نشان می دهد که 73 درصد از پول صرف شده در محلی متعلق به کسب و کار باقی می ماند در اقتصاد محلی. ضمن اینکه 43 درصد از پول صرف شده در غیر محلی کسب و کار باقی می ماند در شهر با توجه به ارزیابی.

کوام نیز پیش بینی یک نوع از بازاریابی آموزشی و فشار برای کسب و کارهای محلی و سایر موسسات و امید به اشفتگی فکری موقتی راه هایی برای سهولت انتقال برای افرادی که حرکت به چنگال بزرگ. او در اینجا نقل مکان کرد از هوستون حدود پنج سال پیش و گفت: او در لیست انتظار برای مراقبت از کودک به خوبی از قبل.

“در حال حاضر وجود دارد برنامه های فعلی با (Grand Forks منطقه توسعه اقتصادی شرکت) و داکوتای شمالی اتاق بازرگانی برای مراقبت از کودک, اما این است که هنوز هم یک سوراخ بزرگ در جامعه ما,” او گفت:. “چگونه ما از که ؟

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کوام نزدیک بود و چهارم-جای دان در یک سال 2018 مسابقه برای سه کرسی در گرند فرک شهرستان کمیسیون. او repurposed خود شهرستان کمپین Facebook صفحه برای شورای اجرای زودتر این زمستان.

“من امیدوارم که برای به دست آوردن اعتماد دوباره از شهروندان از من ward ساخته شده است که بخشی از تقریبا 10 ، 000 رای من در نوامبر 2018,” او نوشت وجود دارد در فوریه. 2.

بخش 5 شهرستان شورای صندلی نشان دهنده جنوب شرقی چنگال بزرگ. آن را در حال حاضر برگزار شد Sandi مارشال, سابق, مدیر عامل شرکت توسعه خانه, Inc., چه کسی گفت که در ماه ژانویه که او قصد ندارد به اجرای مجدد انتخابات است.

چنگال بزرگ’ سراسر شهر بود انتخابات ژوئن 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>