Kurt توماس برای اولین بار به ما به نفع بدنسازی جهان عنوان می میرد در 64

Kurt توماس برای اولین بار در ایالات متحده مرد ژیمناست به نفع خود در مسابقات قهرمانی جهان مدال طلا شده است. او 64.

توماس’ خانواده گفت: او درگذشت جمعه. او تا به حال سکته مغزی مارس 24 ناشی از پارگی basilar artery در ساقه مغز.

“دیروز من از دست من در جهان بهترین دوست من و من دلبر از 24 سال. Kurt زندگی اش را به افراطی و من همیشه افتخار به همسرش” Beckie توماس گفت: International Gymnast Magazine.

پس از رقابت در 1976 مونترال المپیک توماس برنده ورزش های کف در سال 1978 مسابقات قهرمانی جهان در استراسبورگ, فرانسه, برای اولین بار در ایالات متحده مردان عنوان شده است. در سال 1979 جهان در فورت ورث تگزاس, او با موفقیت در دفاع از طبقه ورزش عنوان و برنده نوار افقی در حالی که اضافه کردن نقره در همه اطراف خرک و میله موازی.

توماس که او نیز اسیر آمریکایی فنجان سه بار از دست یک فرصت برای طلای المپیک هنگامی که ایالات متحده تحریم 1980 مسکو بازی.

“در ذهن من و قلب من, من می دانستم که من بهترین بود که در آن زمان” توماس گفت: South Florida Sun-نگهبان در سال 1989.

توماس آورده مخلوطی از ورزشکاری و نمایشگری نخبگان ایالات متحده مردان فاقد برنامه. او ستاره دار در ایالت ایندیانا و رهبری Sycamores به یک تیم NCAA عنوان در سال 1977. محبوبیت خود را در محوطه دانشگاه در رتبه دوم تنها به آینده basketball Hall of Famer لری پرنده. توماس برنده AAU را 1979 James E. سالیوان به عنوان جایزه برتر کشور و القاء شد به بین المللی ژیمناستیک سالن از شهرت در سال 2003.

“کورت بود شدید رقیب که در ادامه برای تبدیل شدن به یک دوست گرامی” دو بار در المپیک مدال طلا بارت کانر ارسال شده در توییتر. “افتخار شده اند به هم تیمی خود. ارسال آغوش خود Beckie فرزندان خود شکارچی Kassidy و کورت و همچنین به عنوان کل ژیمناستیک جامعه که از دست داده درست پیشگام در امروز است.”

توماس پا دور رقابت پس از سال 1980 و ستاره دار در سال 1985 در فیلم “Gymkata” و مشغول به کار به عنوان یک مفسر تلویزیون. او اقدام به باز گشت در سال 1989 با اشاره به سمت المپیک 1992. او ساخته شده آن را به تمام راه را به مسابقات المپیک در سن 36 اما سقوط کوتاه از درآمد یکی از شش المپیک نقاط. او ریخت و زندگی خود را به مربیگری بعد از بازنشستگی. او و Beckie متعلق به زد Kurt توماس ژیمناستیک در Frisco, Texas.

مردان آمریکایی تا به حال تلاش برای شکستن از طریق بین المللی قبل از توماس ” ورود. او مبتکر در خرک — که در آن “توماس استعداد” وارد شد کد نقاط و ورزش های کف که در آن خود را “توماس سالتو” dismount در نظر گرفته شد پس از آن خطرناک بود و در نهایت ممنوع از رقابت.

توماس که به نظر می رسد به طور منظم در اواخر شب نشان می دهد بحث در دهه 1970 برای اولین بار بود دستیابی به موفقیت آمریکا نر ستاره در ورزش که در آن کانون توجه gravitates به شدت نسبت به زنان است.

“همه ما در ژیمناستیک خانواده غمگین شوکه شده و ویران عبور از خود ما” نادیا کومانچی توییتی. “عشق به خانواده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>