کره ای هوا پرواز نیست در برخواهد داشت خطر در حالی که در L. A., مقامات می گویند

لس آنجلس — کره ای هوا پرواز که مشغول به کار پرواز از فرودگاه بین المللی لس آنجلس قبل از اینکه مبتلا به کروناویروس “بود و نه علامتی” و “نمی مطرح هر گونه خطر به دیگران در حالی که در L. A. شهرستان” لس آنجلس وزارت بهداشت گفت..

“CDC تایید پرواز نمی توسعه علائم تا پس از خروج L. A. شهرستان,” با توجه به L. A. بهداشت عمومی اعلام روز جمعه.

همراه پرواز بود که مبتلا به این ویروس در کره جنوبی مشغول به کار پروازهای بین سهل انگاری و سئول در فوریه. 19 و 20 با توجه به کره جنوبی در رسانه های.

بود همچنین سرویس یک پرواز از تل آویو به سئول در فوریه. 15 کره جنوبی را به مرکز کنترل بیماری گزارش شده است. یک کلیسا بود در پرواز و حداقل 30 نفر از اعضای گروه تشخیص داده شد با کروناویروس شناخته شده به عنوان COVID-19 کره جنوبی, مقامات گفتند.

تا کنون یک مورد از COVID-19 شناسایی شده است در لس آنجلس و این که بیمار پس از درمان شده و منتشر شده با توجه به L. A. بهداشت عمومی.

عضو شورای شهر گیاه Wesson معرفی یک شب جمعه خواستار شهرستان برای ایجاد کمپین های آموزش عمومی آنلاین در تلویزیون و از طریق خطوط تماس ویژه تلفن یا رسانه های دیگر به ارائه اطلاعات در مورد شیوع جهانی از رمان coronavirus. آن را به نام این شهر را مدیریت اضطراری گروه و آتش نشانی به منظور توسعه مبارزات.

شورای امنیت عمومی کمیته ملاقات روز چهارشنبه برای بحث در مورد محلی اثرات COVID-19 و مسئولان شهرستان گفت: اگر چه وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در لس آنجلس آنها آماده هستند تا در صورت, ویروس شروع به گسترش سریع تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان