کراچی: سابق پاکستان جدا حافظ رودخانه معین خان معتقد است هند کاپیتان Virat Kohli تنها رودخانه در میان نسل فعلی است که به مقصد به شکستن بسیاری از سوابق و تبدیل شدن به یک افسانه.
سابق آزمون کاپیتان که به پایان رسید خود را حرفه ای بین المللی در سال 2004 سری خانه مقابل هند اظهار تاسف کرد که کیفیت از ضربه و پرتاب رفته بود پایین در مقایسه با سال 1980 و 90s عصر.
“من Kohli به عنوان تنها یکی در میان نسل فعلی رودخانه است که به مقصد به شکستن بسیاری از سوابق و همچنین تبدیل شدن به یک افسانه” او گفت: در Gsports نشان می دهد در GTV اخبار کانال.
اما خان نا امید با کیفیت اطفال در زمان پاکستان تیم.
“من در پاکستان و تیم ما عدم مطابقت برندگان یا بازی تغییرات مانند ما تا به حال در 80s و یا 90s. زمانی که من در این تیم بودند و بسیاری از برندگان مسابقه و همه ما می دانستیم که کسی آن را انجام دهد آن روز. که کلاس بود.”
رئیس سابق انتخاب و پاکستان مدیر تیم اظهار تاسف کرد که کریکت پاکستان افتاده بود پشت کریکت هند به دلیل عدم مطابقت با برندگان.
“من اعتباری ماهیندرا سینگ Dhoni برای تغییر چهره کریکت هند. او واقعا آنها را تبدیل به اطراف و دیدم از طریق چه Saurav Ganguly آغاز شده بود. است که چرا هند تولید بسیاری از بازیکنان با کیفیت و آنها را قوی نیمکت قدرت” او گفت:.
خان همچنین با انتقاد پاکستان سر مربی و مدیر انتخاب مصباح-ul-Haq برای پذیرش این دو مسئولیت است.
“ما در کریکت فرهنگ مختلف است که به کشورهای دیگر این آزمایش کار نمی کند. تصور کنید که دولت از ذهن یک بازیکن در اتاق پانسمان. اگر او چیزی در مورد بازی خود را و یا زندگی شخصی خود با سر مربی است که بازیکنان را در, او باید فکر می کنم دو بار در مورد آن به دلیل سر مربی نیز رئیس انتخاب” او گفت:.
خان گفت: زمانی که او مدیر و رئیس انتخاب از پاکستان تیم قبل از جام جهانی 2015 رئیس سابق هیئت مدیره نجم Sethi نیز به او پیشنهاد پست سر مربی.
“Sethi صاحب گفت: انجام هر سه شغل اما من گفتم با تشکر از شما به خاطر من می دانستم که آن را نمی خواهد کار در فرهنگ ما و من فکر می کنم آن است که بیش از حد بار بر روی یک فرد است. به عنوان یک مدیر شما می توانید استطاعت به رئیس انتخاب به شما به عنوان بخشی از تور کمیته انتخاب. اما مصباح باید خودداری کرد و من فکر می کنم او را غم و اندوه خود را بعد تصمیم,” او گفت:.
او همچنین با انتقاد مصباح را بی تصمیمی به عنوان سر مربی و رئیس انتخابگر و گفت: آن صدمه زدن به کریکت پاکستان و توقف توسعه از بازیکنان.
“نگاه زمانی که من مدیر من دیدم که چگونه مردد مصباح می تواند بسیار شگفت زده شد زمانی که هیئت مدیره به او پیشنهاد دو جمله موقعیت های کلیدی که هر دو نیاز به قوی و سریع تصمیم گیری,” او گفت:.
خان همچنین تاسف درمان پرداخت به کاپیتان سابق سرفراز احمد.
“شما نمی توانید تصور کنید که اتفاق می افتد در هر نقطه دیگری است. این غم انگیز بود و برای ناخوانده. نه تنها اخراج او را به عنوان کاپیتان در هر سه فرمت بلکه رها کردن او به عنوان یک بازیکن,” او گفت:.
“سرفراز پیاده روی به این تیم در هر زمان و آنها را برداشته زمانی که او در حال توسعه را به خوبی و با اعتماد به نفس رهبر و تبدیل شدن بیشتر و مطمئن ، من امیدوارم که آنها متوجه اشتباه خود و او را به دلیل عملکرد خود را حتی به عنوان یک بازیکن خیلی بد بود آنها باید کاهش یافته و او را.” (سازمان)

مقاله قبلیدهلی نظرسنجی: Taapsee Pannu کست رای با خانواده
مقاله بعدیزنان مثلثی T20 series: هند ضرب و شتم استرالیا با هفت ویکت در 5 بازی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de