Kohli, نشان می دهد ‘مینی گذار از سرعت واحد در آینده نزدیک

Christchurch: هند پرتاب سرعت در حال گرفتن هر جوان و تیم فکر می کنم تانک متوجه نیاز به محصول بعدی از سرعت بازرگانان در آینده نزدیک گفت: کاپیتان Virat Kohli.
در حالی که Jasprit Bumrah انتظار می رود که منجر به سرعت بسته برای بسیاری از سال Ishant Sharma خواهد شد که 32 سال جاری و Mohammed Shami (29) در حال حاضر به اوج خود دلاوری. نیست, Umesh Yadav را تبدیل به 33 سال جاری است.
“این بچه ها در حال گرفتن هر جوان پس ما باید بسیار مراقب باشید و بسیار آگاه و قبول کند که در این شرایط که به طور بالقوه می آمد و باید از بچه ها که می توانید آنها را جایگزین و آماده و در حال اجرا در اسرع وقت” کاپیتان Kohli نمی پنهان کردن چه چیزی در فروشگاه در چند سال آینده.
Ishant را ضعیف به کار گرفته توانبخشی که دیدم عود مچ پا پارگی و نوع کاری که شامی گرفته در دو سال گذشته یک شاخص است که ممکن است در دو سال دیگر در این تیم آماده برای انتقال در سرعت بخش است.
“از نقطه نظر تصویر بزرگتر ما نیاز به تشخیص که بعد از سه-چهار بچه است که می تواند نگه داشتن استاندارد تا آنجا که شما نمی خواهید به احساس خالی ناگهان اگر یک زن و شوهر از بچه ها از دست” Kohli به اندازه کافی نشانه آن است که آنها صفر در استعداد های جدید را با یک چشم در آینده است.
با تیم را بسته بندی شده برنامه در سراسر فرمت Kohli گفت که آن را غیر انسانی به “فشار زندگی افراد است”.
“این چیزی است که اتفاق می افتد در کریکت. مینی انتقال اتفاق می افتد در هر حال حاضر و پس از آن شما باید از آنها آگاه است. شما نمی توانید فشار زندگی از افراد زمانی که آنها انجام می شود, شما باید بدون بازگشت به بالا. من فکر می کنم ما به عنوان یک طرف بسیار آگاه است که این چیزها کاملا ممکن است” Kohli گفت.
Navdeep Saini است که در حال حاضر بخشی از این مجموعه و وجود دو یا سه نام بیشتر در خط لوله کاپیتان گفت.
“Saini است که آمده است به سیستم. ما دو-سه مطلب است که ما باید یک چشم در. ما باید بسیار مراقب باشید و ما نیاز به درک که این یکی از عوامل است که ما یک مقدار زیادی از موفقیت و ما نیاز به مطمئن شوید که استانداردهای بالا نگه داشته و” کاپیتان گفت.
نوعی از موفقیت که سه نفر از Yadav Ishant و شامی (Bumrah از مطالعه حذف شدند) باید بیش از سال Kohli می کند که می تواند به تکرار موفقیت خود را.
“ما می دانیم و درک می کنیم که می توانید انجام یک کار مشابه به طور بالقوه به عنوان به خوبی به عنوان این Umesh گنجانده شده است.”
در حالی که Kohli نیست نام دیگر سریع bowlers اما پتانسیل آنهایی که در این سلسله مراتب برای قرمز توپ کریکت شامل محمد سراج از, حیدرآباد, Sandeep Warrier کرالا Avesh خان از Madhya Pradesh و Ishant Porel بنگال است. (سازمان)

مقاله قبلیSouthee دفاع Kohli را به فوران در تست دوم

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>