کوبه برایانت کتاب کودکان برای اولین بالای لیست بهترین فروشنده

کوبه برایانت بازگشته است در بالای لیست بهترین فروشنده روز پس از اواخر لیکرز سوپراستار انتخاب شد به سالن از شهرت.

آخرین نسخه از برایانت Granity Studios “این Wizenard سری: Season One” را در اولین شماره 1 در نیویورک تایمز’ middle-درجه گالینگور فهرستی که منتشر خواهد شد مارس 19. در اوایل این هفته آن را در حال حاضر آمار No. 1 در آمازون لیست پرفروش برای کودکان بسکتبال کتاب.

برایانت و دختر Gianna در میان نه که جان خود را در سقوط یک هلیکوپتر در اواخر ژانویه

فصل یک, آخرین قسط از برایانت Wizenard خط داستان که به دنبال پیشرفت یک بازیکن بسکتبال در برخورد با سختی ها و مختلف بود که هفته گذشته منتشر شد. برایانت شرکت توصیف آن به عنوان “یک داستان از فشار و فداکاری فوقالعاده پیشرفت و عالی تعهد به بازی.”

برایانت شد خالق سری و پیش بینی خطوط داستان.

کتاب های دیگر ایجاد شده توسط برایانت محتوای شرکت افزایش یافت و محبوبیت خود را در روز پس از افسانه بسکتبال مرگ در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

کسانی که کتاب های دیگر از Granity به لیست بهترین فروشنده در اوایل این سال عبارتند از: “Epoca: درخت Ecrof,” “میراث و ملکه” و “Wizenard: Training Camp” — prequel به این بهترین فروشنده.

برایانت 2018 کتاب “Mamba ذهنیت: چگونه من بازی” نیز بهترین فروشنده شده است و در آمازون لیست بالا برای بسیاری از این سال به عنوان به خوبی.

خیلی از Granity کار خود ادامه داد برایانت پس از مرگ از جمله اقساط از “جزئیات” ورزشی تجزیه و تحلیل سری از برنامه های ESPN. Granity پس از برایانت مرگ گفت: این امر در ادامه ماموریت خود از “استفاده خلاق در آموزش و پرورش برای الهام بخشیدن به مردم به بهترین نسخه از خود را دارند.”

برایانت برنده پنج NBA عناوین با لس آنجلس لیکرز بازنشسته در سال 2016 به صرف تمام وقت خود را تمرکز بر روی Granity و شور و شوق خود را برای محتوا و داستان سرایی. دو بار در المپیک مدال طلا نیز یک جایزه اسکار و برنده در سال 2018 و این آخر هفته گذشته اعلام شد به عنوان یک عضو از مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame کلاس از سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>