Kittson شهرستان جداول دوم متمم پناهگاه قطعنامه در حالی که موضوع تحقیق است

Kittson شهرستان مدیر اریک کریستنسن گفت که یک دوم متمم پناهگاه قطعنامه آورده بود به هیئت کمیسیون در Jan. 21 جلسه توسط Amanda هیوز صندلی از شهرستان Kittson خواهان.

“هیئت مدیره بسیار توجه” کریستنسن گفت. “اما آنها تصمیم گرفتند به سرعت همه چیز را و این کار را به شیوه ای منطقی.”

در Jan. 21 جلسه کمیسیون تصمیم گرفتند تا با تشکیل کمیته متشکل از دو کمیسیون Christensen, شهرستان Kittson کلانتر علامت Wilwant سابق و Kittson County sheriff.

جلسه کمیته نشده است برنامه ریزی شده و تاریخ به احتمال زیاد نمی تواند تنظیم شود تا زمانی که همه چیز “کم کردن سرعت” پس از ریاست جمهوری اولیه کریستنسن گفت. او افزود که برخی از ساکنان نگران است که هیئت مدیره است که به تاخیر انداختن تصمیم گیری, اما او گفت: هرالد که این مورد نیست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این شهرستان Kittson کمیسیون تصمیم به جدول حل می آید در میان کشت خود را به کشورهای همسایه رای گیری مشابه قطعنامه به اثر از جمله روسو شهرستان که در اوایل این ماه شد اولین شهرستان در دولت به اتخاذ چنین زبان.

Wilwant ستایش هیئت مدیره برای تصمیم گیری به این روند به آرامی و تحقیق در مورد این موضوع به طور کامل قبل از تصمیم گیری اگر چه او گفت که کلانتر, نمی شود صرف نظر از اینکه این قطعنامه در نهایت عبور می کند.

“من حدس می زنم من نمی بینم هر گونه آسیب در انجام آن,” او گفت:. “اگر شهرستان می خواهید برای رفتن در هیئت مدیره با آن و تصویب آن قطعنامه ها من همین حالا پیش بینی در این زمان هر گونه عواقب منفی بیرون آمدن از آن, اما این که چرا ما در حال رفتن به آن نگاه خیلی نزدیک, فقط مطمئن شوید که نیست چه اتفاقی می افتد که وجود دارد چیزی است که پنهان در آن وجود دارد که ما در حال فکر کردن در مورد.”

او اضافه کرد که با یک انتخابات آینده او معتقد است که این کمیسیون در حال آگاه از ساخت هر گونه بیانیه سیاسی آنها نیست را به قصد.

“آنها می خواهند به هر دو حزب” او گفت:. “آنها نمی خواهند برای رسیدن به یک وضعیت سیاسی. بنابراین من فکر می کنم که یکی از نگرانی های بیش از حد.”

آماندا هیوز’, شوهر, دیو هیوز را به چالش کشیده است در کنگره ایالات متحده کالین پترسون برای کنگره صندلی در گذشته و انجام خواهد شد تا دوباره در سال 2020 انتخابات.

متمم دوم پناهگاه قطعنامه های گسترده در پاسخ به پیشنهاد “پرچم قرمز” قانون HF9 است که ساخت راه خود را از طریق قانونگذاری ایالتی.

این قانون پیشنهادی را ایجاد یک روش برای اجرای قانون شهر یا شهرستان وکلای خانواده و یا اعضای خانواده و سرپرستان به درخواست برای یک افراطی خطر ابتلا به منظور حفاظت آن را حذف اسلحه از مردم تلقی می شود در معرض خطر آسیب رساندن به خود یا دیگران.

این قانون پیشنهادی را مشخص می کند که هر گونه دادخواست شامل یک استشهاد نوشته شده تحت سوگند که شامل حقایق و یا شرایطی که موجه دادخواست به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه حمایت از شواهد. اگر این درخواست را داده است توسط دادگاه و سلاح گرم در حال حذف از موضوع جلسه خواهد بود برنامه ریزی شده در 14 روز که در آن بار خواهد بود در درخواست برای اثبات این موضوع است که یک خطر برای خود و یا دیگران است.

اگر افراطی خطر ابتلا به منظور حفاظت داده است, آن را باید یک دوره ثابت از حداقل شش ماه اما بیش از دو سال به عنوان قانون در حال حاضر پیش نویس. این پیش نویس همچنین مشخص می کند که طرح یک دادخواست حاوی اطلاعات نادرست و یا پر کردن یک درخواست به قصد آزار و اذیت کسی را حمل جنایی به اتهام تخطی از قانون. یک فرد یافت به داشتن اسلحه پس از داده های افراطی خطر ابتلا به منظور حفاظت نیز در صورت اتهام بزه.

در میان شواهد ذکر شده در این قانون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک دادخواست شامل یک تاریخچه از تهدید یا اعمال خشونت در برابر فرد دیگری محکومیت قبلی خشونت آمیز و یا وسیله جرم و یا یک تاریخ ظلم و ستم به حیوانات, به نام چند.

Wilwant روشن است که این مدت طولانی است که در مورد مردم محکوم به برخی از جرایم خشونت آمیز هستند به دستور دادگاه به داشتن سلاح گرم است.

کریستنسن گفت که با شهروندان نگران در هر دو طرف از این موضوع گفت: هیئت مدیره بالاترین اولویت است و نه سهوا خاموش کردن هر کسی که در روند وزن با وضوح.

“سریع تر شما آن را اجرا کنید از طریق بیشتر احتمال دارد که شما در حال رفتن به از دست دادن آرزوها از آنچه خود می خواهد” کریستنسن گفت. “همیشه وجود دارد خطر که اگر شما رمز عبور آن را بیش از حد سریع است که شما را نمی شنوند و چه هر کس تا به حال به می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>