بچه گربه های نجومی وارد, در اوایل سال جاری در حیوان دوستان از دره

حیوانات دوستان از دره است که به دنبال خانواده فاستر برای کمک به یک مشغول بچه گربه های نجومی.

حیوانات دوستان از دره ها کار می کند برای جلوگیری از درد و رنج حیوانات و برای پایان دادن به حیوان خانگی ازدیاد جمعیت در کانیون لیک لیک ال سینور منیفی موریتا Temecula ویلدومار و اطراف رودخانه شهرستان و مناطق.

در سال 2019 حدود 8,000 حیوانات خانگی در آمد از طریق سازمان درها و AFV کار می کرد برای پیدا کردن یک خانه برای هر یک از آنها.

AFV ارائه می دهد یک کم هزینه عقیم و خنثی درمانگاه. همچنین این اداره چند کمک های مالی به کمک های پزشکی برای مراقبت از حیوانات خانگی. کسانی که نمی توانیم مراقبت های پزشکی ممکن است مجبور به تسلیم حیوانات خانگی خود را یا نادیده گرفتن نیازهای خود را.

دامپزشک و دستیار آماندا Vinton snuggles یک توله سگ است که در مورد واکسینه شود در حیوان دوستان از دره’ کم هزینه عقیم و خنثی درمانگاه (حسن نیت ارائه میدهد عکس از حیوان دوستان دره)

“ما در حال صرفه جویی در زندگی می کند و به زندگی گفت:” مونیکا وایلی سازمان, مدیر اجرایی. “این فقط حیوانات آمده است که از طریق درهای اما حیوانات است که ما قادر به کمک به اقامت در خانه های خود.”

یکی از کمک های مالی سازمان و اداره است که آلبرت و آنا Herdina صندوق یادبود برای حیوانات از طریق Inland Empire جامعه پایه و اساس است. این پشتیبانی اجازه می دهد تا سازمان برای کمک به سالمندان که در حال تلاش برای پرداخت هزینه های پزشکی برای مراقبت از حیوانات خانگی خود را.

سالمندان برنامه کمک می کند اغلب در یک درآمد ثابت. بسیاری از آنها را به حال حیوانات خانگی خود را برای سال ها و بر روی آنها بستگی دارد برای همراهی.

“تلفن من حلقه به طور مداوم (با مردم) به دنبال کمک و ما را نجات داد بنابراین بسیاری از حیوانات” گفت: کتی McIntire که مدیریت برنامه. “سالمندان بسیار سپاسگزار است. آنها اغلب سفر را به من نشان می دهد حیوانات خود را که به ما کمک کرد و آن را بسیار پرارزش است.”

AFV بستگی به کمک های مالی و کمک های مالی برای حمایت از این برنامه. آن نیز بستگی دارد کمک داوطلبان از جمله گسترده پرورش برنامه. علاقه مند به خانواده فاستر می توانید با پر کردن یک برنامه کاربردی آنلاین و شرکت در گرایش. این سازمان نیاز به پرورش برای بچه گربه ها و لاشبرگ از بچه گربه ها که معمولا با هم نگه داشته.

بچه گربه خانواده فاستر دریافت مواد غذایی بنتونیت و حوله. تنها شرط این است که به بچه گربه ها یک خانه که در آن آنها می توان اجتماعی و قادر به حمل و نقل آنها را به تصویب حوادث. AFV نیز عقیم کردن و یا خنثی بچه گربه ها قبل از آنها قرار داده تا برای تصویب.

به عنوان آب و هوا گرم وجود دارد افزایش در تعداد از بچه گربه ها در این برنامه و در این سال بچه گربه ها باید وارد شود.

“ما تا به حال بیش از 1000 گربه در آمده در سال گذشته و آن را به یک بزرگ سال, این سال, گفت:” وایلی. “بدون حمایت ما نمی قادر خواهد بود برای نجات حیوانات است که نیاز به مراقبت بیشتر و نظارت است.”

علاقه مند به اعضای جامعه که نمی تواند پرورش می تواند کمک به با اهدای فرمول مواد غذایی و اسباب بازی برای بچه گربه ها.

این سازمان همچنین از داوطلبان که می تواند راه رفتن سگ و حیوان خانگی غنی سازی در آن پناهگاه در ویلدومار. AFV می توانید با استفاده از کمک بیش از سگ و گربه. سوم محبوب ترین حیوان خانگی مراقبت از آنها برای خرگوش و حیوانات کوچک نیاز به توجه و مراقبت به عنوان به خوبی. نیز وجود دارد که نیاز به کمک با ظروف و لباس های شسته شده. انجام لباس های شسته شده در پناهگاه هیجان انگیز تر است نسبت به انجام آن در خانه وایلی وعده داده شده است.

“این یک تلاش جامعه” او گفت:. “ما فقط می توانید انجام دهید به همان اندازه به عنوان کار ما حمایت کرده و ما می خواهیم به انجام بیشتر. اهدای داوطلبانه و به اشتراک گذاری این کلمه در مورد کار ما تمام شده یک اثر موج دار شدن.”

اطلاعات: https://animalfriendsofthevalleys.com یا 951-674-0618

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>