بوسه کنسرت رو نا امید طرفداران در گرند فرک

آن بود که او را برای بار دوم ببینید گروه است. او خانواده اش به دلیل “این بخشی از کریسمس خود را در حال حاضر.”

این طبقه در سطح جهانی معروف گروه راک در زمان به مرحله Alerus مرکز در حمام از فشفشه و آرایش روز شنبه, فوریه. 22 به عنوان گروه به ارمغان آورد انتهای جاده تور جهانی به چنگال بزرگ. اعضاء اصلی Gene Simmons and Paul Stanley همراه با تامی Thayer و اریک سینگر (با این گروه از سال 2004) راه اندازی شد و به “Detroit Rock City”برای شروع نشان می دهد.

با توجه به مرحله قرار دادن تنها در حدود دو سوم از Alerus مرکز صندلی در دسترس بود. هر چند حضور و غیاب شماره در دسترس نیست شنبه شب یک جمعیت از آنچه به نظر می رسد بیش از 7000 معلوم شد برای دیدن میراث راک در آنچه قرار است به گذشته خود سفر است.

“دریافت” از بوسه نشان دهنده یک گام بزرگ برای Alerus مرکز به عنوان مدیریت به نظر می رسد برای ساخت در موفقیت در شکستن رکورد سال های 2018 و 2019.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“(2018) شد و یک سال شگفت انگیز; ما را شکست برخی از محل سوابق — چند شد برای متالیکا” گفت: آنا Rosburg مدیر کل برای Alerus مرکز. “ما نیز تا به حال یک رکورد در سال 2019 به عنوان دور به عنوان تعدادی از تور حوادث پس از آن قطعا مهم است که ما در حال رشد هستند.”

Rosburg اشاره کرد که 17 نفر وجود دارد اعمال تور در سال 2019 و یک سال قبل وجود دارد 12. بالاترین مجموع برای اعمال تور بود 11 در سال 2005.

طرفداران تبدیل شده تا برای یک شب از راک اند رول در روز شنبه و این چیزی است که آنها کردم. دیوید لی راث کردم نشان می دهد نورد با یک تفسیر از تاب برداشتن’ “شما واقعا من” قبل از بازی چنین بازدید به عنوان “پاناما” و “جیمی Cryin’.”

بوسه’ ست لیست خود را نیز شامل بازدید مانند “Shout It Out Loud,” “بهشت در آتش” و “Lick It Up” در میان دیگران است. راک ماهرانه کار مرحله بین صفحه نمایش از آتش و جرقه است.

دیو و کتی پادشاه آمد از فارگو برای دیدن نشان می دهد. دیو پادشاه گفت: او را دیده است بوسه چهار یا پنج بار اولین بار در سال 1990.

“من آن را کشف آخرین بار به دیدن آنها,” او گفت:. “آنها قرار داده نشان می دهد; آنها را همیشه انجام دهید.”

این نشانه دوم تور خداحافظی برای بوسه — گروه سعی کردند آن را یک بار در سال 2000 با ترکیب اصلی. این گروه اعلام کرد این سفر در اواخر 2018 و آن را اجرا می کند از طریق سال در سراسر ایالات متحده و جهان است. بعد از توقف اکسل انرژی مرکز در سنت پل در دوشنبه, فوریه 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>