Kirk Douglas, ماوریک دانلود فیلم ستاره هالیوود را عصر طلایی می میرد در 103

توسط هیلل ایتالیا

لس آنجلس — Kirk Douglas, شدید عضلانی بازیگر با پوست dimpled چانه که ستاره دار در “اسپارتاکوس” “شهوت برای زندگی” و ده ها تن از فیلم های دیگر کمک ضرب تضعیف لیست سیاه در برابر مظنون به کمونیست حاکم بود و برای چندین دهه به عنوان یک هالیوود ماوریک و پدرسالار درگذشت چهارشنبه خانواده اش گفت. او 103.

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103” پسرش مایکل در بیانیه ای گفت در Instagram account. “به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.”

کرک داگلاس’ مرگ بود که برای اولین بار منتشر شده توسط مجله مردم.

او گرانیت-مانند قدرت و زمینه آسیب پذیری پسر بی سواد از مهاجران روسی و یکی از ستاره از قرن 20th. او به نظر می رسد در بیش از 80 فیلم در نقش اعم از Doc Holliday در “Gunfight at the O. K. Corral” به ونسان ون گوگ در “شهوت برای زندگی است.”

او با برخی از هالیوود بزرگترین مدیران از Vincente Minnelli و بیلی وایلدر به Stanley Kubrick و Elia Kazan. کار خود را آغاز کرد و در اوج استودیو’ قدرت بیش از 70 سال پیش و در یک به پایان رسید متنوع تر غیر متمرکز دوره است که او را کمک کرد در مورد.

همیشه رقابتی از جمله با خانواده خود داگلاس هرگز دریافت یک جایزه اسکار برای یک فرد فیلم با وجود اینکه سه بار نامزد دریافت جایزه برای “قهرمان” “بد و زیبا” و “شهوت برای زندگی است.”

اما در سال 1996, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences او اهدا اسکار افتخاری. او دیگر جوایز شامل یک مدال ریاست جمهوری آزادی و جایزه یک عمر دستاورد از جشنواره نوروزی موسسه.

او یک دسته نزد خود نیرویی برای تغییر و نماد استقامت.

در سال دوم خود را, او در آخر لینک به یک به اصطلاح “عصر طلایی” یک مرد تقریبا به عنوان به عنوان صنعت خود را.

در جوانان خود را به نمایندگی از یک نوع جدید از بازیگر مستقل تر و پرماجرا از کلارک گیبل اسپنسر تریسی و دیگر غول های استودیو عصر 1930s و 1940s و بیشتر مایل به ذهن خود صحبت می کنند.

رسیدن به ستاره شدن پس از جنگ جهانی دوم او به عنوان به احتمال زیاد به بازی cads (تولید فیلم در “بد و زیبا” روزنامه نگار در “تک خال در حفره”) او به عنوان مناسب برای بازی قهرمانان به عنوان هشدار به کسب و کار به عنوان او در خانه قبل از دوربین. او شروع به خود را تولید شرکت در سال 1955 هنگامی که بسیاری از بازیگران هنوز هم وابسته به استودیو و کارگردان برخی از فیلم بعد.

یک متولد جنگنده داگلاس بود به خصوص با افتخار از نقش او در سقوط هالیوود لیست سیاه که متوقف و خراب مشاغل از نویسندگان مشکوک طرفدار کمونیست فعالیت و یا همدردی. در پایان از ’50s استفاده ممنوع و نویسندگان به طور گسترده ای شناخته شده در صنعت, اما نه برای عموم مردم.

داگلاس که سال قبل تا به حال با اکراه امضا سوگند وفاداری به نقش بازیگران در “شهوت برای زندگی” ارائه شده مهم ضربه هنگامی که او آشکارا اعتبار کمونیستی سابق و برنده اسکار Dalton Trumbo برای اسکریپت کار در “اسپارتاکوس” حماسه در مورد شورش در رم باستان که منتشر شد در سال 1960. (چند ماه قبل از آن Otto Preminger اعلام کرده بود Trumbo نام به نظر می رسد این اعتبارات برای “خروج” اما “اسپارتاکوس” بیرون آمد و برای اولین بار.)

“همه به من توصیه به آن را انجام دهد چرا که شما نمی خواهد بود قادر به کار در این شهر دوباره و همه از آن. اما من جوان بود به اندازه کافی برای گفتن به جهنم با آن” داگلاس در مورد گفت: “اسپارتاکوس” در سال 2011 در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “من فکر می کنم اگر من می, من می خواهم که بیش از حد محافظه کار:” چرا من باید چوب گردن من؟'”

داگلاس به ندرت بازی به آرامی. او وسواس در مورد آماده شدن برای نقش و عالی مبتلا در دوربین که آیا با چاقو و قیچی در “تک خال در حفره” یا مصلوب “Spartacus.”

منتقد دیوید تامسون دوبله داگلاس “از جنون افسردگی در میان ستاره های هالیوود یک دقیقه تحمل پایین در طرح گفتگو و بازیگران با خوشدل اشتها از یک مرد فقط آزاد از سیبری دیگر در زمان نوشتن نه فقط در عذاب اما قطع عضو و متقاعد کننده مرگ وحشتناک.”

داگلاس’ مورد علاقه شخصی بود و در سال 1962 غربی “تنهایی شجاع” که شامل یک خط از گفت و گو از یک Trumbo اسکریپت به نام او شخصی ترین او تا به حال صحبت بر روی صفحه نمایش: “i’m a loner روشن کردن عمیق به من جرات.”

معروف ترین کلمات در یک داگلاس فیلم مورد او صحبت می شد اما نه با او.

در “اسپارتاکوس” روم مقامات بگویید جمع بردگان زندگی خود را در امان خواهد بود اگر آنها خود را شناسایی رهبر Spartacus. به عنوان داگلاس افزایش می یابد خود را به من بدهید تا رشد کر از بردگان پرش و فریاد “من اسپارتاکوس هستم!”

داگلاس می ایستد در سکوت اشک نورد پایین صورت خود را.

به عنوان مایکل داگلاس پس از مشاهده چند عمل خیلی سخت به دنبال. کرک داگلاس بود آکروبات یک شعبده باز خود آموخته که آموخته فرانسه در 30s خود را و آلمانی در 40s خود را.

زندگی فقط بسیاری از دیوارها به تصادف از طریق مانند سکته مغزی در 70s که تهدید — اما تنها تهدید — برای پایان دادن به زندگی حرفه ای او. او ادامه داد: به عمل و نوشتن برای سال گذشته بود 100 هنگامی که او و همسرش منتشر شده “کرک و آن: نامه عشق, خنده و یک عمر در هالیوود است.”

او متولد Issur Danielovitch به یک فقیر خانواده یهودی در شهر آمستردام, N. Y.. نام خود را در طول زمان تکامل یافته است. او به نام خود Isidore Demsky تا او فارغ التحصیل از دانشگاه سنت لارنس.

او در زمان نام کرک داگلاس به عنوان او راه خود را از طریق آکادمی آمریکایی هنرهای نمایشی انتخاب “داگلاس” از آنجا که او می خواست نام خانوادگی هنوز هم برای شروع با “د” و “کرک” از آنجا که او سخت و ناهموار صدای “ک.”

داگلاس بود یک مجری به عنوان اوایل به عنوان مهد کودک زمانی که او خوانده, شعر در مورد قرمز رابین بهار. او یک ستاره در دبیرستان و در دانشگاه او مجادله و ساخته شده هیکل بود که به نمایش در بسیاری از فیلم های خود را. او مصمم مسافرت مفتی به سنت لارنس به عنوان یک نوجوان و قانع کننده دین برای تصویب وام دانشجویی. و او سخت بود. یکی از قوی ترین خاطرات دوران کودکی از پرتاب یک قاشق مربا خوری چای داغ به صورت تهدید آمیز خود را پدر.

“من هرگز انجام anying به عنوان شجاع در هر فیلم” او بعدها نوشت.

ابتدا در سال 1941 داگلاس برنده یک سری از نقش های کوچک در برادوی به طور خلاصه خدمت در نیروی دریایی و دریافت کلید هالیوود شکستن زمانی که یک دوست قدیمی از نیویورک, لورن باکال, توصیه می شود او در بازی مقابل Barbara Stanwyck در “The Strange Love of Martha Ivers.”

او به دست اورد بیشتر توجه با کلاسیک 1947 فیلم نوآر “از گذشته” و برنده جایزه اسکار “A Letter to Three Wives.”

خود را دستیابی به موفقیت واقعی در آمد به عنوان یک بی پروا بوکسور در سال 1949 را “قهرمان” یک بودجه کم تولید او توصیه شد به نوبه خود.

“قبل از” قهرمان “در سال 1949 من می خواهم بازی فکری, مدرسه, معلم,,, ضعیف, معلم مدرسه و یک الکلی” داگلاس یک بار در مصاحبه ای گفت: با AP. “پس از” قهرمان ” من یک مرد سخت. من چیزهایی مانند ون گوگ اما تصویر همچنان باقیست.”

او مدت مورد نظر کنترل خلاق و “قهرمان” بود و پس از اجرا از بازدید که به او قدرت به شکل Bryna Productions در سال 1955 و دوم شرکت بعد.

بسیاری از فیلم های خود را مانند Kubrick را “راه افتخار” “وایکینگ” “اسپارتاکوس” “تنهایی شجاع” و “هفت روز در ماه مه” تولید شده توسط خود شرکت.

فیلم خود را حرفه ای پژمرده در طول 1960s و داگلاس تبدیل به دیگر رسانه ها.

در 1970s و 1980s او چند قابل توجه تلویزیون و سینما از جمله “پیروزی در فرودگاه بینالمللی انتبه” و “آموس” که در برخورد با سوء استفاده از سالمندان است.

در 70s او یک نویسنده کتاب از جمله کتاب خاطرات “این Ragman را” رمان “رقص با شیطان” و “هدیه” و مختصری از کار بر روی ساخت “Spartacus.”

“ما در حال زندگی در یک شهر make-believe,” او گفت: آسوشیتد پرس در سال 2014. “من انجام داده اند در حدود 90 فیلم. که بدان معنی است که هر زمان من تظاهر به شخص دیگری. وجود دارد می آید یک بار در زندگی خود را هنگامی که شما می گویند, خوب, `who am I?'” او گفت:. “من پیدا کرده اند نوشتن کتاب یک جایگزین خوب برای ساخت تصاویر. هنگامی که شما نوشتن یک کتاب شما برای تعیین چه بخشی شما در حال بازی است.”

داگلاس همچنین یکی از هالیوود پیشرو خیر. داگلاس بنیاد که او و آن داگلاس co-تاسیس اهدا کرده است میلیون ها نفر به طیف گسترده ای از موسسات از بیمارستان کودکان لس آنجلس به Motion Picture & Television صندوق.

در سال 2015 بنیاد وقف کرک داگلاس یاران — کامل-شهریه 2-سال تحصیلی — در فیلم آمریکایی موسسه.

به عنوان یک مرد جوان Douglas, بسیار, زندگی مثل یک ستاره سینما به خصوص در زمان قبل از#MeToo عصر. او شاعرانه در ارتباط با بسیاری از زنان شرکت ستاره و مورخ Gene Tierney, Patricia Neal و مارلین دیتریش در میان دیگران.

او را به یاد بازی ان Sothern شوهر در “نامه به سه همسر” و چگونه او و بازیگر “تمرین ارتباط خارج از صحنه نمایش.”

او ازدواج کرده بود به دیانا شوید اما آنها طلاق در سال 1951. سه سال بعد او ازدواج آن Buydens که او ملاقات کرد در پاریس در حالی که او فیلمبرداری “قانون عشق” (و در غیر این صورت به دنبال یک جوان ایتالیایی بازیگر) و او انجام تبلیغات است.

او بعدها مدیون زندگی اش بسیار به آن کسی که با او باقی مانده است برای بیش از 60 سال است. در سال 1958 تهیه کننده فیلم مایکل تاد و سپس شوهر از الیزابت تیلور ارائه شده بازیگر سوار بر جت خصوصی خود را. داگلاس’ همسر اصرار داشت که او در رفتن نیست به نگرانی در مورد یک هواپیما خصوصی و او در نهایت در داد. سقوط هواپیما و کشتن همه در هیئت مدیره.

داگلاس تا به حال دو فرزند با هر یک از همسران خود و تمام رفت و به کسب و کار نشان دادن در برابر توصیه های خود را.

علاوه بر مایکل آنها جوئل و پیتر هر دو تولید کنندگان و اریک یک بازیگر چند فیلم از اعتبارات که جان خود را از مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2004.

نسل های بعد آمد به توجه Kirk Michael پدر. مایکل داگلاس نه تنها رونق در هالیوود اما ضرب و شتم پدر خود را به مراسم اسکار با یک پروژه پدر او را به حال اول مورد نظر است.

کرک داگلاس برای سال ها سعی کردم به ساخت فیلم در خارج از Ken Kesey را فرقه رمان “پرواز بر فراز آشیانه فاخته.”

در سال 1970 او داد و اجازه مایکل را امتحان کنید. جوان داگلاس تولید یک کلاسیک است که ستاره دار جک نیکلسون (در نقش Kirk Douglas می خواستم به بازی) و تحت سلطه اسکار برای برنده بهترین تصویر, کارگردان, بازیگر, بازیگر و فیلمنامه.

“پدر من بازی های برگزار شده است تا ناامیدی خود را با که خیلی خوب” مایکل داگلاس بعد گفت Vanity Fair. “من باید به او یادآوری من به اشتراک گذاشته شده بخشی از تولید back-end (اعتباری) با او به طوری که او به پایان رسید تا پول بیشتری که فیلم از او در هر تصویر دیگر.”

“و من با کمال میل به بازگشت هر صد اگر من می تواند بازی کرده اند که نقش” سالمند داگلاس گفت.

کرک داگلاس’ فیلم اعتبار در ’70s و 80s شامل برایان د پالما “خشم” و کمدی “بچه ها سخت” که با همکاری ستاره دار Burt Lancaster, دیرین خود را که قبلا به نظر می رسد با داگلاس در “هفت روز در ماه مه” “Gunfight at the O. K. Corral” و فیلم های دیگر.

سکته مغزی در سال 1996 به نظر می رسید برای پایان دادن به حرفه ای فیلم خود را, اما داگلاس بازگشت و سه سال بعد با “الماس” است که او پس از تلاش برای غلبه بر مشکلات گفتاری.

“من فکر می کنم من هرگز یکی دیگر از فیلم مگر اینکه فیلم صامت آمد” او به شوخی.

در سال 2003 داگلاس تیمی با پسر Michael; کامرون داگلاس, مایکل 24 ساله پسر و همسر سابق دیانا داگلاس, مایکل را به صورت “آن را در خانواده اجرا می شود,” یک درام کمدی در مورد سه نسل از یک خانواده با چند حفاری مشغول به کار در مورد سالمند داگلاس’ پدر و مادر.

در مارس 2009 او در ظاهر یک مرد نشان می دهد: “قبل از من فراموش کرده ام” بازگویی زندگی خود و از دوستان معروف است. چهار شب در کرک داگلاس در تئاتر شهر فروخته شد.

“من اغلب گفته ام من یک شکست چون من نمی رسیدن به آنچه که من مجموعه ای را به انجام” داگلاس گفت: AP در سال 2009. “هدف من در زندگی بود که یک ستاره در نیویورک مرحله. اولین بار از من خواسته شد با هال والیس برای رسیدن به هالیوود من به او خودداری کردند. ‘هالیوود است ؟ که زباله? من یک بازیگر در برادوی مرحله!'”

آسوشیتد پرس نویسنده باب توماس کمک به این گزارش. زندگینامه مواد در این داستان نیز نوشته شده توسط سابق AP کارمند پولی اندرسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin su tesisatçısıkuşadası escortbetroadElektronik sigarainstagram takipçi satın al