پادشاهان تجارت Kyle Clifford, جک کمپبل به Maple Leafs

کمتر از سه هفته از NHL تجارت مهلت, آخرین محل پادشاهان ساخته شده برای اولین بار از چه چیزی می تواند مهم چند معاملات چهارشنبه شب به آنها نگاه برای بازسازی.

پادشاهان فرستاده جلو Kyle کلیفورد و goaltender جک کمپبل به تورنتو افرا برگها در ازای جلو Trevor Moore و دو سوم پیش نویس دور میدارد (یکی در سال 2020 و مشروط انتخاب 2021).

دیرین فن های مورد علاقه Clifford, 29, راه اندازی شد برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان عامل این تابستان. 10 سال کهنه خود را سپری کرده است کل NHL حرفه ای با پادشاهان تولید 60 اهداف و 69 کمک در 660 بازی. این دو راه رو به جلو است که در شش گل و هشت پاس گل در 53 بازی های این فصل بازی پادشاهان’ جام استنلی-تیم برنده در سال 2012 و 2014. پادشاهان نیز خواهد پرداخت نیمی از باقی مانده از Clifford $1.9 میلیون حقوق و دستمزد در این فصل است.

کمپبل 28 بوده و پادشاهان ” پشتیبان اصلی دروازه بان دو فصل و به احتمال زیاد در خدمت همان نقش را برای یک تیم تورنتو که می یابد خود را فقط دو امتیاز از حذفی موقعیت با وجود تعارض در هدف. پس از امضای یک قرارداد دو ساله تمدید این تابستان که ضربات در فصل آینده Campbell شد 8-10-2 با 2.85 اهداف-برابر میانگین و .900 صرفه جویی در صد در 20 بازی (همه شروع می شود) در این فصل است. او شکست را به NHL با ظاهر شدن در یک بازی برای ستاره دالاس در 2013-14 و سپس بازگشت به لیگ برتر در 2016-17 با پادشاهان آنها را برای او ایفا کرده است بخش هایی از چهار فصل.

پادشاهان دریافت 2020 دور سوم انتخاب کنید که در اصل متعلق به Columbus Blue Jackets و همچنین مشروط 2021 سوم دور انتخاب کنید. مشروط 2021 دور سوم انتخاب بنا به گزارش ها می تواند تبدیل به یک دور دوم انتخاب اگر کلیفورد نشانه دوباره با تورنتو در این تابستان و یا اگر کمپبل برنده شش به طور منظم فصل بازی در این فصل و افرا برگها را برگشتی.

از آن خواهد شد به خانه بازگشت مور که متولد اوکس هزار و بزرگ بازی کردن هاکی در L. A. منطقه قبل از رفتن به دانشگاه دنور است. جناح امضا شد به عنوان عامل رایگان undrafted پس junior فصل با پیشگامان.

مور, 24, بازی های برگزار شده 9 دقیقه و 32 ثانیه در Maple Leafs’ 5-3 جاده از دست دادن به نیویورک رنجرز در روز شنبه. او سه گل و دو پاس گل در 27 بازی این فصل پس از دو گل و شش پاس گل در 25 بازی به عنوان یک تازه کار برای تورنتو در فصل گذشته.

کمپبل خروج باز درب برای پادشاهان چشم انداز کال پترسن که به یاد می آورد به NHL باشگاه در شب چهارشنبه. 25 سال در نظر گرفته شده است ممکن است جانشین دیرین شماره 1 دروازه بان Jonathan سریع و دارای یک 3.43 اهداف-برابر میانگین و .906 صرفه جویی در صد با Ontario سلطنت AHL. در 11 حرفه ای بازی NHL (همه آخرین فصل) پترسن به حال 2.60 اهداف-برابر-میانگین و .924 صرفه جویی در صد.

جلو تایلر Toffoli و Trevor Lewis و defensemen درک Forbort بن Hutton و Joakim Ryan همه در انقضای قرارداد برای پادشاهان و نامزدها به توان قبل از Feb. 24 مهلت.

پادشاهان که 2-9-1 در 12 بازی گذشته خود را به پایین ترین نقطه در مجموع در این کنفرانس غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان