پادشاهان ماندن داغ, لبه سناتورها برای هفتمین پیروزی راست

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: توماس Chabot #72 از سناتورهای اتاوا غواصی برای یک جن در مقابل الکس Iafallo #19 لس آنجلس کینگز در طول دوره دوم در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: Rudolfs Balcers #38 از سناتورهای اتاوا و شان واکر #26 از Los Angeles Kings دست انداز به عنوان آنها را برای جن در اولین دوره در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: بابی Ryan #9 از سناتورهای اتاوا جشن هدف خود را با بردی Tkachuk #7 را 1-0 شود بیش از لس آنجلس کینگز در طول این دوره برای اولین بار در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: بردی Tkachuk #7 از سناتورهای اتاوا و Anze Kopitar #11 Los Angeles Kings برخورد آنها به عنوان اسکیت پس از جن در اولین دوره در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • پادشاهان’ Trevor Lewis #22 از Los Angeles Kings جشن هدف خود را با آدریان کمپ #9 Blake Lizotte #46 و مت Roy #3 به کراوات نمره 1-1 با سناتورهای اتاوا در طول این دوره برای اولین بار در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: Rudolfs Balcers #38 از سناتورهای اتاوا بررسی می شود توسط شان واکر #26 از لس آنجلس کینگز در اولین دوره در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: Craig Anderson #41 از سناتورهای اتاوا ساعت یک شات بادبان پست با Anze Kopitar #11 لس آنجلس کینگز در طول دوره دوم در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: Craig Anderson #41 از سناتورهای اتاوا باعث صرفه جویی به عنوان Dustin Brown #23 از پادشاهان لس آنجلس به نظر می رسد برای واکنش در طول دوره دوم در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: Blake Lizotte #46 از پادشاهان لس آنجلس می رسد برای جن در مقابل توماس Chabot #72 از سناتورهای اتاوا در طول دوره دوم در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: مارتین Frk #29 از Los Angeles Kings جشن هدف خود با ترور مور #12 را 3-2 سرب بیش از سناتورهای اتاوا در طول دوره سوم در 3-2 پادشاهان برنده در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: Craig Anderson #41 از سناتورهای اتاوا واکنش نشان می دهد به یک هدف از مارتین Frk #29 از Los Angeles Kings برای 3-2 پادشاهان رهبری در دوره سوم در 3-2 پادشاهان برنده در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: Calvin پترسون #40 به Los Angeles Kings باعث صرفه جویی در مقابل Anze Kopitar #11 در طول دوره سوم در یک 3-1 پادشاهان برنده در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • Ottawa Senators مرکز کالین راست و پادشاهان لس آنجلس مرکز بلیک Lizotte سقوط به عنوان سفید تلاش می کند به تصویب جن در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Ottawa Senators مرکز کالین سفید می افتد به عنوان او تلاش می کند به تصویب جن در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر لس آنجلس کینگز چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings مرکز Trevor Lewis, چپ, جشن هدف خود را به عنوان سناتورهای اتاوا goaltender Craig Anderson زانو زده در طول دوره اول NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings جناح چپ Austin Wagner, سمت چپ, و سناتورهای اتاوا مرکز کالین سفید مبارزه در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Ottawa Senators جناح چپ Rudolfs Balcers چپ و پادشاهان لس آنجلس defenseman Sean Walker نبرد برای جن در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings جناح چپ الکس Iafallo راست جهش از راه از جن به عنوان سناتورهای اتاوا goaltender کریگ اندرسون باعث صرفه جویی در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings مرکز مایکل Woody پایین سمت چپ می افتد به عنوان سناتورهای اتاوا جناح چپ نیک پاول راست طول می کشد جن به عنوان جناح راست Jayce Hawryluk چپ و جناح چپ آنتونی Duclair سازمان دیده بان طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings defenseman Sean Walker, راست, حرکت جن به عنوان سناتورهای اتاوا جناح چپ Mikkel Boedker می رسد در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings جناح چپ الکس Iafallo سمت چپ می رود پس از جن همراه با سناتورهای اتاوا جناح چپ بردی Tkachuk در دوره سوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. پادشاهان برنده 3-2. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings goaltender Calvin پترسن متوقف می شود یک شات در دوره سوم NHL هاکی بازی در برابر سناتورهای اتاوا چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. پادشاهان برنده 3-2. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • پادشاهان مرکز گابریل Vilardi درست است تبریک با defenseman مت Roy دوم از سمت چپ و مرکز Trevor Moore دوم از سمت راست پس از به ثمر رساند به عنوان سناتور goaltender کریگ اندرسون می ایستد در هدف در دوره سوم از بازی روز چهارشنبه در مرکز استیپلز. پادشاهان برنده 3-2. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • پادشاهان مرکز گابریل Vilardi (42) جشن سومین دوره هدف با Trevor Moore (12), Matt Roy (3) و مارتین Frk (29) به عنوان سناتور دروازه بان کریگ اندرسون نشان می دهد سرخوردگی خود را اجازه می دهد پس از بستن هدف چهارشنبه شب در مرکز استیپلز. (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • Ottawa Senators goaltender Craig Anderson, راست, غواصی برای جلوگیری از ضربه توسط Los Angeles Kings جناح راست Dustin Brown در طول دوره سوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. پادشاهان برنده 3-2. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Ottawa Senators مرکز کریس Tierney, چپ, ساعت شوت او به عنوان Los Angeles Kings goaltender Calvin پترسن منحرف آن در طول دوره سوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. پادشاهان برنده 3-2. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 11: لس آنجلس کینگز فن می رسد برای به دست ضد عفونی کننده قبل از بازی مقابل سناتورهای اتاوا در مرکز استیپلز در تاریخ 11 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

 • صندلی های خالی دیده می شود در شروع NHL هاکی بازی بین پادشاهان لس آنجلس و سناتورهای اتاوا چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — میان عدم قطعیت در مورد باقی مانده از فصل پادشاهان را شکست داد سناتورهای اتاوا 3-2 چهارشنبه شب در بی تعارف امر غير حذفی تیم در مرکز استیپلز.

مارتین Frk به ثمر رساند متهور هدف در دوره سوم گابریل Vilardi تا به حال یک هدف و کمک و پادشاهان به دست آورده خود را به هفتمین پیروزی متوالی. Trevor Lewis نیز به ثمر رساند و rookie کال پترسن ساخته شده 24 صرفه جویی برای پادشاهان که 10-2-1 در گذشته خود 13 بازی.

اگر این بازی پایانی فصل پادشاهان به پایان رسید در یک یادداشت بالا اجتناب از آخرین محل و موقعیت در کنفرانس غرب.

NCAA چهارشنبه اعلام کرد که بازی آن بخش مردان و زنان postseason مسابقات بسکتبال بدون فن بیان کرد که تنها “ضروری کارکنان و محدود خانواده” می توانند شرکت کنند. NBA تشدید از با توجه به اقدامات مشابه برای تعلیق بازی به طور نامحدود در روز چهارشنبه پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19, معمولا شناخته شده به عنوان coronavirus.

NHL هیچ اعلام رسمی روز شنبه اما آیا صدور یک بیانیه نشان می دهد مقامات لیگ هنوز “مشاوره با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه ها است.” یک اطلاعیه است که انتظار می رود روز شنبه. با برخی از آن فرانچایز از جمله سن خوزه کوسه ها در حال حاضر رو بسته-درب بازی ها با توجه به شهرستان و یا دولت قیمومت خارج از مهلت قانونی بازی ممکن است قریب الوقوع خواهد بود.

“شب احساس عجیب و غریب. آن را احساس نمی مانند یک بازی معمولی است. وجود دارد نه به عنوان بسیاری از طرفداران در غرفه” پادشاهان مربی تاد McLellan گفت. “بدیهی است که بازیکنان این خبر را شنیده قبل از اینکه در مورد بازی بسکتبال. آن را کمی درک.”

سابق اردک بابی رایان و Jayce Hawryluk به ثمر رساند برای اتاوا که کردم 36 صرفه جویی از 38 ساله goaltender کریگ اندرسون.

کاپیتان تیم Anze Kopitar گفت: یک مجموعه فهرستی با خطوط ثابت و جفت کمک پادشاهان راحت در McLellan سیستم در اواخر فصل.

“شیمی وجود دارد. ما بیشتر متصل بر روی یخ. ما به نوعی پیش بینی که در آن مرد دیگر را برای رفتن به” Kopitar گفت.

Frk شناخته شده برای ضبط تنظیم بلند خود را با کف دست زدن شات گل با ظرافت فشردن جن بین اندرسون به بازی برنده با هدف 4:41 به بازی.

“آن دو-در-یک رفتن راه دیگر برای آنها و آنها را خراب کرد” Vilardi گفت. “D شد و پا به حالت صاف بنابراین من ضرب و شتم مرد اول … من آن را به مارتی. من فکر می کنم او سعی کرد به آن صادقانه اما آن را در رفت.”

با کمتر از شش دقیقه به بازی پادشاهان خرابی ایجاد شده در بازی قدرت در هنگام ضربه توسط defenseman به خود جلب کرد بی باک باعث اندرسون به تقلا. جناح راست داستین براون را دامنگیر در واکنش به فایده ای نداشت.

پادشاهان بود تساوی امتیاز با 10:48 چپ در این بازی زمانی که Vilardi با دیدن چشم مچ شات از حق faceoff نقطه ضرب و شتم اندرسون به سمت دور. آن Vilardi اول حرفه ای قدرت-بازی بازی هدف.

آن را به حال شده است یک راه طولانی از یک سال و نیم در برخورد با آسیب کمر برای Vilardi برای رسیدن به NHL و در حال حاضر اخیر خود تولید و همچنین به عنوان پادشاهان, خط, و ممکن است رسیدن به یک پایان ناگهانی. او به ستایش از Kopitar و همچنین ارزیابی فعلی وضعیت غیر معمول خود را.

“این نوع از (بدبو). ما می خواهیم به بازی هاکی گفت:” Vilardi که به دنبال جدی COVID-19 وضعیت در ایتالیا به عنوان یک ایتالیایی-کانادایی و سری آ فوتبال فن. “اما اگر آن را انجام می شود بدیهی است که سلامت و ایمنی می آید. اگر این چیزی است که اتفاق می افتد وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید.”

فقط خجالتی از دو دقیقه به وقت اتاوا در زمان دوم آن منجر شب. Hawryluk کردم موقعیت پایین پایین و هدایت defenseman Andreas Englund شات گذشته پترسن.

دوره دوم دیدم هیچ نمره برای شکستن 1-1 کراوات, اما آن را به ارائه یک سرعت ثابت و شدید برخورد با قهوه ای در سناتورهای defenseman Christan Wolanin اواخر در قاب.

نمره گره خورده بود رفتن به اولین تنفس, اما نه قبل از جناح راست Austin واگنر و اتاوا مرکز کالین سفید انداخت پایین پشت پادشاهان خالص در یک روحیه تقلا. Frk نیز ضربه کاری, پست, زمانی که او زده و آن را با یک شات به عنوان دوره زخم کردن.

پادشاهان گره نمره در یکی فقط گذشته علامت نیمه راه در دوره اول. لوئیس مشتعل راش با یک پاس بلند کردن یخ به پایان رسید و آن زمانی که او سوار خالص به فشار در یک جهش تولید شده توسط جناح چپ Adrian کمپ. بعد از آن در قاب آنها تمدید 5-در-3 قدرت بازی اما نمی تواند تبدیل.

اتاوا باز به ثمر رساند فقط 29 ثانیه به بازی. پادشاهان بودند flummoxed دفاعی به عنوان جناح چپ بردی Tkachuk کاهش یافته و در پشت خالص و ارسال یک پاس در سراسر چین برای رایان. رایان rifled یک تایمر در باز بزرگ. بی باک بود و پوشش پایین پایین موفق به اخلال در عبور شات یا تیرانداز.

اتاوا رو در هیئت مدیره و 29 ثانیه به بازی. پادشاهان بودند flummoxed دفاعی به عنوان جناح چپ بردی Tkachuk کاهش یافته و در پشت خالص و ارسال یک پاس در سراسر چین برای رایان. رایان rifled یک تایمر را برای باز کردن. بی باک, بود, ظاهرا, پوشش پایین پایین. اما او موفق به اخلال در عبور شات یا تیرانداز.

“من می توانم احساس در warmup که انرژی فقط نبود همان بین دو تیم” McLellan گفت. “شروع بازی چیزی بود که ما می خواستیم اما من فکر می کنم زمانی که ما بازی و ذهن ما وجود دارد رفت ما خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>