پادشاهان ممکن است در حال حاضر ساخته شده خود را در بزرگترین معاملات به عنوان NHL سرخه

با NHL تجارت مهلت دوشنبه پادشاهان و مدیر کل Rob Blake انتظار به فیلدینگ تماس ها و ساخت سوالات تا ظهر اقیانوس آرام قطع زمان برای معاملات.

“(تیم) تمایل به صبر کنید تا مطمئن شوید که اگر آنها به طور کامل در (برگشتی) اگر آنها در حال رفتن به رها کردن دارایی های” بلیک گفت: در یک تماس تلفنی در اوایل این ماه اضافه کرد که تجمع کلاه فضا برای سرشکن حقوق نیز یک عامل در معاملات تحقق نزدیک آخرین لحظه.

پادشاهان را به وضوح شناسایی خود را به عنوان فروشندگان. آنها در حال حاضر ساخته شده سه معاملات مربوط به فهرست بازیکنان این ماه است.

آنها شروع با یک معامله است که فرستاده فن های مورد علاقه جناح چپ Kyle کلیفورد و پشتیبان گیری دروازه بان جک کمپبل به تورنتو افرا برگها به صورت پیش نویس میدارد و ورود به سطح فهرستی بازیکن در فوریه. 5. در فوریه. 17 آنها داد و ستد تیم پیشرو هدف-گلزن تایلر Toffoli به ونکوور کناکز برای دور دوم انتخاب یک چشم انداز و یک فهرست بازیکن جامد مسافت بر اساس آنچه تا به حال شده پیش بینی شده در شرایط بازگشت به Toffoli پیش از آن در این فصل است. در نهایت در فوریه. 19 آنها منتقل جانباز defenseman الک مارتینز به وگاس شوالیه طلایی برای دو دور دوم انتخاب.

“این منصفانه است که بگوییم میدارد و چشم انداز تمرکز ما در این سال” بلیک گفت.

پادشاهان نیز در تلاش برای به دست آوردن انعطاف پذیری تحت حقوق و دستمزد کلاه. در حالی که کلیفورد و Toffoli هر دو نامحدود رایگان عوامل به Campbell تحت قرارداد برای دو فصل تر و مارتینز مقابله فرار را از طریق سال آینده به معنی پادشاهان, اصلاح کرده, بیش از 5.5 میلیون دالر کردن تیم خود حقوق و دستمزد برای فصل آینده است.

آنها را وقف قابل توجهی کلاه فضا برای خاتمه یافته و خریداری قرارداد – $6.25 میلیون برای ایلیا Kovalchuk, فقط بیش از 4 میلیون دلار برای Dion Phaneuf و $700,000 برای مایک ریچاردز – فصل آینده است. اما این بار برطرف قابل توجهی رفتن به جلو با Kovalchuk پاکسازی به طور کامل پس از فصل آینده و Phaneuf مجازات کاهش به بیش از $1 میلیون و 2022 2023.

در حال حاضر پادشاهان در حال بارگذاری تا در آینده و تا حد زیادی اجتناب از کلاه هزینه. تیم Schaller آنها به دست آورد در Toffoli مبادله یک عامل آزاد می شود و Trevor Moore, به دست آورد از تورنتو را بدست آورده فقط $775.000.

وقتی پرسیده شد که در مورد امکان به دنبال در فهرست بازیکنان در 20s خود و یا تجارت چشم انداز برای چنین بازیکن بلیک گفت: در حال حاضر تمرکز بر ارزیابی استعداد جوان در حال حاضر در سیستم در حالی که با اضافه کردن چشم انداز و پیش نویس را انتخاب کند.

“وجود خواهد داشت یک بار برای مطمئن برای که. من مطمئن هستم که آن را در آینده نزدیک بر اساس قضاوت ما بازیکنان جوان و رسیدن به آنها را ببینید” بلیک گفت.

Schaller و Trevor Lewis دو جانباز به جلو سر نسبت به نامحدود رایگان آژانس همراه با defensemen درک Forbort Joakim رایان و بن Hutton. پادشاهان نیز بازیکنان بیش از 30 با ملاحظه کلاه بازدید از جمله جلو جف کارتر بال داستین براون و دروازه بان Jonathan سریع.

آن بازیکن می تواند ثابت کند به چالش کشیدن به حرکت می کند. برای سریع کلی بازار تجارت برای goaltending به نظر می رسد ولرم در بهترین رتبهدهی نشده است دوباره در این فصل است. برای کارتر پایین پرداخت نقدی نسبت به کلاه خود ضربه ممکن است جذاب به تیم به دنبال ضربه درپوش کف در گذشته اما چند اگر هر تیم در آن موقعیت امروز. مانند کارتر قهوه ای دارای دو فصل تر در سمت چپ یک قرارداد است که او امضا از طریق سن 37. خود را از دلار به ارزش تولید قوی است هر چند او باقی می ماند عاطفی رهبر برای پادشاهان.

این امکان وجود دارد که مارتینز تجارت گذشته حرکت قابل توجهی که پادشاهان را در طول فصل. هنوز هم آنها مطمئنا کاوش امکانات به اضافه کردن جوانان, روشن, کلاه فضایی و خلاقانه مجموعه خود را برای آینده در دومین مستقیم فصل در زیرزمین کنفرانس غرب. آنها در حال حاضر در انبار 11 پیش نویس میدارد برای آینده پیش نویس و خواهد بود به اضافه کردن بیشتر.

“ما درک می کنیم نیاز برای به دست آوردن دارایی های, و, که, تمرکز” بلیک گفت. “ما چند سال در این موقعیت بودن در نزدیکی پایین و ما باید دوباره شکل است که فهرستی. وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>