کیا موتورز انتشار تصاویر جدید SUV جمع و جور Sonet

Excelsior خبرنگار
جامو Aug 1: کیا موتورز هند منتشر کرده است تصاویر رسمی از داخلی و خارجی از آن آینده SUV جمع و جور Sonet.
این Sonet است کیا جدیدترین ساخته شده-در-هند’ محصول و در دسترس خواهد بود در بسیاری از نام تجاری بازارهای جهانی است.
تولید-آماده کیا Sonet متمایز دارد و طراحی پویا و همچنین به عنوان بسیاری از برای اولین بار در بخش ویژگی های. برای اولین بار به نمایش در Auto Expo 2020 به عنوان یک مفهوم جدید کیا Sonet برنامه ریزی شده است که خود را برتر جهان در آگوست 7, ساخت یک بیانیه جسورانه در این SUV جمع و جور بخش.
کیا Sonet است پیچیده و پر جنب و جوش کابین های صاف و گسترده داشبورد و شیک مینیمالیستی مرکز کنسول ارائه می دهد که آسان بر روی بروید دسترسی به کلاس خود پیشرو ویژگی های. به طور کلی محیط است که هر دو جوان و لوکس – ایده آل برای جوان-در-قلب همیشه متصل مصرف کنندگان است.
طراحی شده برای به حداکثر رساندن راننده و مسافر راحتی Sonet داخلی مدرن و پر جنب و جوش ارائه می دهد یک حس پویایی به رانندگان است. کمرنگ در با کیفیت بالا و مواد آن داشبورد فراهم می کند صاحبان با طیف گسترده ای از ویژگی های کاربر پسند از جمله دو لایه سینی به فروشگاه دستگاه های تلفن همراه و موارد دیگر در حالی که رانندگی. در نظر گرفتن مرکز مرحله آن است با تکنولوژی بالا صفحه نمایش دیجیتال و ابزار خوشه های اول در بخش 10.25 اینچی HD صفحه نمایش لمسی و سیستم ناوبری با UVO متصل فن آوری. این Sonet نیز ارائه خواهد شد رانندگان فرمان نصب شده کنترل و توانایی های مختلف را انتخاب کنید درایو و کشش حالت است. دریچه های هوا در داشبورد قابلیت فلزی الماس-knurled الگوی طراحی شیک و شیک برجسته.
در خط با کیا را متمایز طراحی DNA Sonet را احساسی و جسورانه طراحی ترکیبی از نام تجاری را امضا طراحی صفات از جمله یاد ببر, بینی’ پنجره مشبک سه بعدی ‘stepwell’ هندسی مشبک مش. مشخص LED چراغ جلو تکرار این “وحشی طراحی شده توسط’ موضوع آن الهام گرفته شده است Sonet.
“ما بسیار هیجان زده به معرفی جدید کیا Sonet به صورت یک SUV جمع و جور با یک قوی و عضلانی شخصیت تنها در حد وسایل نقلیه بزرگتر. با استفاده از این در ذهن ما طراحی کرده اند این SUV را با منحصر به فرد ورزشی نگرش اعتماد به نفس موضع و پویا شبح. آن را غیر قابل انعطاف و توجه به جزئیات و انتخاب رنگ ها و مواد می تواند تنها بود با الهام از بزرگ میراث فرهنگی است که طراحان ما در بر داشت سراسر هند” گفت: کریم حبیب معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس کیا طراحی جهانی در, Kia Motors Corporation.
“ما اعتقاد داریم که کیا Sonet را قانع کننده شخصیت را نگه عمده درخواست تجدید نظر برای جوان aspirational و همیشه متصل به مشتریان در هند و فراتر از آن,” او اضافه شده است.
کیا Sonet خواهد شد از ویژگی های یک لیست گسترده ای از فعال و غیر فعال تجهیزات ایمنی و مجهز به شش کیسه هوا.

قبلی مقالهآنلاین Teakwondo Poomsae C’ship نتیجه گیری
مقاله بعدیCS DGP بررسی ترتیبات امنیتی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید