مدیر Rohit Shetty در مطبوعات -پاسخگویی به ترویج فیلم خود “Singham” در دهلی نو. (عکس: IANS)

بمبئی: فیلمساز Rohit Shetty که به عنوان میزبان برای اکشن-ماجراجویی واقعیت نشان می دهد “Khatron Ke Khiladi” معتقد است این نشان می دهد درخواست تجدید نظر است و نه فقط محدود به سبک اکشن عاشقان.

“این است که نه فقط در عمل نشان می دهد آن را به طنز و احساسات است. آن است که سالم و سرگرم کننده در حال حاضر. آن است که یک خانواده نشان می دهد آن است که نه فقط یک عمل یا کاری بر اساس نشان می دهد. بسیاری از کودکان و نوجوانان و خانواده مخاطبان آمده است تا به من و می گویند که عاشق تماشای نمایش” Rohit به خبرنگاران گفت: در اینجا در راه اندازی “Khatron Ke Khiladi 10”.

مدیر شناخته شده برای مصی فیلم هایی مانند “Singham”, “Simmba”, “Golmaal” سری گفت: میزبانی یک ماجراجویی نشان می دهد این است که به عنوان سخت به عنوان ساخت فیلمهای بالیوود.

“به میزبان نشان می دهد مانند این است به عنوان سخت به عنوان ساخت یک فیلم است. آن نیاز به مقدار زیادی از کار سخت است. این است که من آماده نشستن بر روی صندلی و به نظر من و بازگشت به کار من” Rohit گفت.

مدیر گفت به نظر او این اواخر اکشن کارگردان don omar Devgn خود را به عنوان گورو به او آموخته است و بسیاری از او.

مشاهیر از جمله Karan Patel, Karishma Tanna, Dharmesh Yelande, Amruta Khanvilkar RJ ملیشکا, Shivin نرنگ, Tejasswi Prakash و Adaa خان شرکت کرده اند در این فصل ده “Khatron Ke Khiladi”.

“هر فصل خوب بوده است. در این زمان ما خوب بود و مسابقه و یک نمایش به خوبی کار می کند اگر شرکت کنندگان خوب هستند. هر سال ما باید مانع از جدید اما تا زمانی که شما لازم نیست که خوب شرکت کنندگان و سپس آن کار نمی کند.”

نشان می دهد خواهد شد در رنگ های کانال از مارس 22. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de