خان برادران Zulfkar اشرف میر برای پیوستن به JKAP

بخاری رئیس جمهور منتخب

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 7: در بیشتر موانع به کنگره و مردم حزب دموکرات (PDP) خود را شش رهبران ارشد از جمله سه تن از وزرای سابق خواهد شد پیوستن به الطاف بخاری-led جامو و کشمیر Apni حزب (JKAP) که راه اندازی خواهد شد در سرینگر که پایتخت تابستانی اتحادیه خاک در 2 ساعت فردا در حالی که بخاری بود امروز به اتفاق آرا به عنوان رئيس جمهور از حزب.
JKAP خودی گفت: Excelsior که چودری Zulfkar دو زمان MLA از Darhal در Rajouri منطقه و وزیر کابینه در PDP-BJP دولت ائتلافی و محمد اشرف میر نیز یک وزیر سابق در همان دولت بود که شکست کنفرانس ملی بی باک عمر عبدالله در Sonawar مونتاژ بخش از سرینگر منطقه در سال 2014 مجمع انتخابات خواهد شد پیوستن به JKAP فردا.
اشرف Mir ارسال نامه استعفای خود را به PDP جمهور Mehbooba مفتی که تحت بازداشت تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) از اوت 5, 2019 زمانی که دولت مرکزی بود scrapped ویژه مفاد قانون اساسی در جامو و کشمیر و باز سابق وزارت امور خارجه به اتحادیه سرزمین J&K و لاداخ.
تعدادی از وزرای سابق و سابق قانونگذاران PDP در حال حاضر به استعفا از حزب و پیوستن به JKAP فردا.
خودی گفت: Aijaz خان برجسته کنگره رهبر و سه بار MLA از Gool-ارنس مونتاژ بخش در Reasi منطقه است که یک وزیر سابق و برادر خود را ممتاز خان سابق MLA از Gulabgarh مونتاژ حوزه در Reasi منطقه نیز خواهد شد پیوستن به JKAP.
کنگره منطقه رئیس جمهور از Reasi Kewal سینگ و سرینگر منطقه رئیس جمهور از حزب عرفان احمد نیز استعفا از کنگره خواهد بود و پیوستن به JKAP, خودی, گفت:, و اضافه کرد که چند تن دیگر از رهبران احزاب مختلف سیاسی نیز در تماس با JKAP رهبری به عضویت در این حزب جدید به رهبری الطاف بخاری.
این حزب خواهد بود به طور رسمی شناور در یک تابع در بخاری محل اقامت در سرینگر فردا به دنبال یک تابع دیگر برگزار می شود در جامو.
در ضمن بخاری شده است به طور رسمی به عنوان رئيس جمهور از جامو و کشمیر Apni حزب در جلسه امشب در سرینگر.
بخاری نام برای پست ریاست جمهوری این JKAP پیشنهاد شد توسط غلام حسن میر, وزیر سابق و seconded توسط بسیاری از دیگران است. او به اتفاق آرا انتخاب شد به عنوان ریاست حزب.
خودی گفت: بخاری می تواند اعلام نقشه راه برای مهمانی فردا تابع در سرینگر.
در این جلسه همچنین نهایی ساخت و ساز ،
خودی گفت: بخاری رهبری حزب مخالف تصمیم گرفته است برای مبارزه با تقاضا از بازگشت استقلال به جامو و کشمیر و هر دو از مناطق جامو و کشمیر با هم.
این حزب خواهد شد نگه داشتن آرمان های مردم جامو و کشمیر به حساب در حالی که نهایی آن انجام نشده است.

 

مقاله قبلیJ&K سریع راهپیمایی در مسیر توسعه: PM
مقاله بعدیبالا 2 بار ویروسی موارد در جامو دو تست +ve در له

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>