کنلی Jansen جستجو برای پاسخ ‘حیاتی’ به داجرز’ 2020 امید

گلندیل, Ariz. — برای پنج فصل از 2013 تا 2017, زندگی در به عقب پایان بازی خوب بود برای کنلی یانسن.

Hitters flailed در برش fastball. زمین بود و در مقایسه مطلوب به برش که انجام Mariano ریورا از طریق سالن از شهرت حرفه ای. یانسن به عنوان نزدیک به یک چیز مطمئن شوید که به عنوان شما می توانید پیدا کردن در بازی بیس بال, تبدیل 196 از 214 فرصت های صرفه جویی. او برنده ترور هافمن جایزه به عنوان برترین مسکن در لیگ ملی و دو بار تا به حال یکی از بهترین فصل در تاریخ توسط یک مسکن در سال 2017 (یک 1.32 دوران 0.76 شلاق و 41 موجب صرفه جویی در 42 ذخیره فرصت).

دو فصل – واقعا همه چیز پس از Marwin Gonzalez او را در بازی 2 سال 2017 سریال های روز دنیا – پر شده اند با چالش ها و ناآشنا احساس داشتن اجازه هم تیمی های خود را.

در سطح شخصی یانسن را تحمل کرده است تجدید مشکلات قلبی که لازم یک دوم فرسایش روش زیر 2018 فصل است. مادر خود را در مشکلات به او مکث یادآوری او چه چیزی تضمین شده است در زندگی (و باعث او را به صرف بیشتر از این زمستان نزدیک به خانواده در کوراسائو).

و در این زمینه خود را برش – زمین که حرکت طبیعی Jansen گفت: از خدا آمده و انجام شده پیشین جزئی-لیگ جالب توجه به شهرت به عنوان یک بزرگ-لیگ نزدیک تر – همه بیش از حد اغلب به او خیانت. آن را از دست داد حرکت و سرعت می باشد.

یانسن آن را می داند. Hitters اجازه دهید او را می دانم آن است. و طرفداران اجازه دهید او را می دانم که آنها می دانستند آن را بیش از حد.

“گوش دادن – هر کس می تواند به پایین بار خوب بار” Jansen گفت: در این بهار. “اما شما همیشه باید اعتماد به نفس خود را خارج وجود دارد تا بهتر شود. من خودم اعتماد. من همیشه میخوام خودم اعتماد و من هرگز به توقف اعتماد به خودم.”

که اعتماد تنها تا کنون می رود. یانسن خود را صرف offseason برای یافتن پاسخ و بهار خود را اختصاص داده شده به راه حل های او فکر می کند او در بر داشت.

تا آنجا که او می خواهم به پس گرفتن پارچ او در 2013-2017, Jansen نیست احمق خود را. او می داند که شما نمی توانید زمان را به عقب برگردانید و یا تنظیم مجدد کیلومتر شمار اتومبیل و غیره.

“من در حال حاضر شما می دانید او گفت:” از هدف خود است. “این است که من امروز هستم. ما نمی تواند فکر می کنم در مورد دیروز. ما نمی دانیم که اگر ما میخوایم زندگی فردا. پس می توانم خودم باشم که من امروز هستم و بهتر است ؟ به طوری که چیزی است که من میخوام.

“من هر روز میخوام در آمده هر کس من امروز و اجازه دهید سعی کنید برای دریافت بهتر در هر روز. بنابراین من سعی به تمرکز بر روی که من بود یا چه می توانم انجام دهم. چگونه می تواند به من کمک کند این پیروزی تیم ballgames در حال حاضر ؟ که من میخوام فکر می کنم در مورد آن در حال حرکت رو به جلو است.”

اولین گام در پاییز گذشته او را به Driveline داده ها مبتنی بر عملکرد مجتمع آموزشی در نزدیکی سیاتل است که تبدیل به مقصد رفت و آمد مکرر برای تعداد فزاینده ای از کوزه. یانسن گفت که او شنیده بود در مورد کاری که انجام شده وجود دارد و صحبت با نماینده او در مورد رفتن. زمانی که او شنیده ام که هم تیمی کلیتون Kershaw ساخته شده بود بازدید Jansen فروخته شد.

او رفت و از طریق حرکت-ضبط تصویری تجزیه و تحلیل وجود دارد – “من عملا برهنه,” او گفت: از روند پرتاب با مانیتور متصل به اندام خود را. آنچه او آموخته بود و چیزی که او به نوعی می دانستند – بهار 2018 مصدومیت همسترینگ حال آغاز یک دومینو جست و خیز کردن از تغییرات در مکانیک.

این ویدئو نشان داد که گشاد گشاد راه رفتن او تا به حال کوتاه خود را جلو پا باز نسبت به پایه اول و بازوی خود اسلات حال بازم افشای بیس بال هر چه زودتر به hitters و برای راحت تر در خفاش.

“من فکر می کنم او تا به حال کمی از نور لامپ لحظه در حالی که او وجود دارد” داجرز جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman گفت. “من فکر می کنم چیزهایی که ساخته شده خیلی بیشتر حس به او و نوع قرار دادن او را در یک راه بسیار خاص کار او انجام شده بود این زمستان.

“این سخت است نه به نمودار زمانی که مسائل خود را به نوعی حمایت کردن. آن را به طور مستقیم پس از مصدومیت همسترینگ. ما در این مورد صحبت های زیادی او را به عنوان یک بزرگ-سالم پسر چقدر آسان تر از آن است که زنجیره جنبشی به خارج از ضربت سخت زدن. … او تا به حال یک برش به fastball که همه چیز را در زمان حال همگام و در زمان. به عنوان به زودی به عنوان هر بخشی از این تغییرات در همه, آن را فقط به ایجاد کمی متفاوت بزنند.”

یانسن به تصویب رسید مجموعه ای از وزن توپ تمرینات توصیه شده توسط Driveline (با هدف بازگرداندن قدرت بازوی بازوی سرعت و با اضافه کردن سرعت). هر روز صبح بهار امسال Jansen دیده می شود می تواند یک جرقه از وزن توپ به دیوار یا خاموش کردن یک ترامپلاین ، یکی دیگر از ورزش است و او را تبدیل پشت خود را به دیوار (و یا یک شکارچی) اتخاذ آنچه به نظر می رسد مانند یک tai-chi موضع سپس نخ ریسی و شلیک.

“آن زمان زیادی برای رسیدن به آن نقطه” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: از یانسن را offseason جستجو. “و من فکر می کنم که شما می دانید به عنوان یک بازیکن شما همیشه می خواهید به احساس خوب است. و گاهی اوقات شما فقط نمی تواند درک کند که چرا توپ – این که آیا آن ویژگی که آیا آن را به سرعت انجام نمی دهد آنچه شما انتظار آن را به انجام. اما سال گذشته سال سختی برای کنلی. بنابراین این نوع یک وضعیت که در آن او متوجه شد که او درست نبود در تمام طول سال های طولانی و او نوع از سرهم بند و در تلاش برای آن را کشف کردن. به اعتبار خود او خسته هر گزینه و او را در یک مکان واقعا خوب ذهنی و جسمی است.”

یانسن سرعت شده است تا در طول کاکتوس لیگ ظاهر و بر اساس نوسانات مخالف مورد جنبش بهبود یافته است. در همان زمان او متوجه شد که او دیگر نمی تواند زندگی خود را برش تنهایی. او خود را انداخت کشویی حرفه ای-بالا 12.7 درصد از زمان فصل گذشته و کار با ریک Honeycutt و Orel Hershiser این بهار به اتخاذ یک جدید گرفتن که تولید باید واضح تر ، دو درز fastball همچنین می تواند تبدیل به یک مکرر بخشی از زرادخانه خود را در این فصل است.

برای اولین بار 10 فصل کار خود را Jansen انداخته است خود را برش 92 درصد از زمان. که آمار و ارقام به تغییر در حال حاضر که او به دست آورده اعتماد به نفس در دیگر زمین.

“من فکر می کنم آن است که رفتن به تغییر دهید. من فکر می کنم آن را باید تغییر دهید” رابرتز گفت. “من نمی دانم دقیق درصد اما در حال حاضر زمانی که شما لایه در دو seamer که او آغاز شده در سال گذشته و داشتن اعتماد به نفس بیشتر در کشویی, من فقط فکر می کنم آن را به کمک به همه چیز بازی است.

“او را با داشتن اعتماد به نفس در کسانی ثانویه رزین چیز خوبی است.”

اگر آنها نمی خواهد آن را بپذیرد عموم داجرز’ اعتماد به نفس در Jansen متزلزل شد سال گذشته است. قابل توجه ترین شواهد آمد و در بازی سرنوشت ساز 5 از لیگ ملی بخش سری با اتباع واشنگتن. رابرتز’ بد بخت تبادل گیری به نظر می رسید و مهندسی معکوس برای جلوگیری از قرار دادن این بازی در Jansen دست.

این بهار حتی به عنوان آنها مونتاژ گزینه های احتمالی برای جایگزینی یانسن در نزدیک (بلیک Treinen? Brusdar Graterol? پدرو Baez?), داجرز ابراز اعتماد به نفس در Jansen توانایی به تصرف خود ایستاده است.

“حتی در سال گذشته با همه چالش های که مستند آن را هنوز هم واقعا خوب سال. آن را به خوبی بالاتر از حد متوسط برای یک مسکن” فریدمن گفت. “در حال حاضر او در حال تنظیم یک استاندارد بالا که نسبت به خود آن ناامیدی بود. اما هنوز هم بالاتر از حد متوسط است. من فکر می کنم نکته این است که فقط در ادامه به رشد و بهتر 2020 تر از او در سال 2019 و درجه ای که او می کند که من مطمئن نیستم. اما من هیجان زده به تماشای.”

هیچ چیز نمی تواند زانو یک تیم با قهرمانی آرمان سریع تر از یک لرزان نزدیک تر است. رابرتز آگاه است که.

“آن را حیاتی است. آن را حیاتی او گفت:” از اهمیت داشتن یک قابل اعتماد تر یانسن. “به یک مرد در به عقب پایان با شجره نامه خود را از آن حیاتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>