Kawhi Leonard کلیپرز بالا رعد و برق برای 5 پیروزی در یک ردیف

 • کلیپرز’ Landry Shamet موجب صرفه جویی در توپ در نزدیکی پایه به عنوان رعد و برق را Steven Adams روش در نیمه اول از بازی روز سه شنبه در شهر اوکلاهما. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Los Angeles Clipper است پل جورج (13) عبور توپ دور از شهر اوکلاهما تندر کریس پل (3) در طول نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Oklahoma City Thunder, استیون آدامز (12) برای مبارزه با توپ Los Angeles Clipper است پاتریک بورلی (21) به عنوان Terrance فرگوسن (23), مارکوس موریس Sr. (31) و Ivica Zubac (40) نگاه کنید در طول نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Los Angeles Clipper است پاتریک بورلی (21) همواره توپ را در برابر شهر اوکلاهما تندر را دنیس شرودر (17) در طول نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Los Angeles Clipper است Montrezl Harrell (5) dunks در برابر Oklahoma City Thunder در طول نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Los Angeles Clipper است Kawhi Leonard (2) می رود در برابر شهر اوکلاهما تندر را Terrance فرگوسن (23) در طول نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Clipper را Reggie Jackson (1) درایو توپ را در برابر شهر اوکلاهما تندر را دنیس شرودر (17) و Luguentz Dort (5) در طول نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Los Angeles Clipper است Reggie Jackson (1) طول می کشد یک شات در برابر شهر اوکلاهما تندر را Andre رابرتسون (21), Nerlens Noel (9) و کریس پل (3) در طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • شهر اوکلاهما تندر را Nerlens Noel (9) برای مبارزه با توپ Los Angeles Clipper است Ivica Zubac (40) در طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Los Angeles Clipper است پاتریک بورلی (21) دعوا شهر اوکلاهما تندر را Nerlens Noel (9) برای توپ در نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Oklahoma City Thunder, استیون آدامز (12) طول می کشد یک شات در برابر لس آنجلس کلیپرز را Kawhi Leonard (2) در طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • لس آنجلس کلیپرز را لو ویلیامز (23) محافظت می شود Oklahoma City Thunder کریس پل (3) در طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • Los Angeles Clipper است Montrezl Harrell (5) بلوک یک شات توسط شهر اوکلاهما تندر را Shai Gilgeous-الکساندر (2) در طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • شهر اوکلاهما تندر را Abdel نادر (11) مسدود شده و خراب توسط Los Angeles Clipper است مارکوس موریس Sr. (31) در طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

 • شهر اوکلاهما تندر را دنیس شرودر (17) طول می کشد یک شات در برابر لس آنجلس کلیپرز را Landry Shamet (20) در طول نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در شهر اوکلاهما سهشنبه, مارس 3, 2020. (AP Photo/Garett Fisbeck)

شهر اوکلاهما — Kawhi Leonard گل 25 امتیاز برای کمک به کلیپرز ضرب و شتم شهر اوکلاهما تندر 109-94 در سه شنبه شب.

Montrezl Harrell و سابق تندر بازیکن پل جورج هر اضافه شده 16 امتیاز برای کلیپرز که برنده پنجمین مستقیم. جورج دریافت استقبال گرم از شهر اوکلاهما را طرفداران. تندر معامله او در تابستان گذشته.

دنیس شرودر به ثمر رساند 24 امتیاز و سابق کلیپرز Shai Gilgeous-الکساندر و Danilo Gallinari هر 15 به ثمر رساند برای تندر دست دوم خود را مستقیم. 15-نقطه حاشیه همسان شهر اوکلاهما بدترین صفحه اصلی از دست دادن این فصل است.

کلیپرز به پایان رسید سه ماهه دوم قوی و led 59-47 در حاصل کار دو تیم. لئونارد led کلیپرز با 16 امتیاز 7-برای-11 تیر اندازی در حالی که شرودر به ثمر رساند 13 امتیاز در نیمه اول برای تندر.

کلیپرز در ادامه به رول و رهبری 89-70 پس از دوره سوم. جورج به ثمر رساند و هشت امتیاز در سه ماهه سوم سال پس از آرام نیمه اول.

کلیپرز برگزار شد راحت رهبری در طول سه ماهه چهارم.

نکته-INS

جورج به حال بچه دوستانه اسکله ماهیگیری اختصاص داده شده در روز دوشنبه در جنوب دریاچه پارک در شهر اوکلاهما. جورج ماهیگیر مشتاق است. … کلیپرز شات 63.6 درصد در سه ماهه اول منجر به 38-27. … به جلو/مرکز Harrell آرامی دادگاه در سه ماهه سوم با پای چپ آسیب است. … سابق تندر گارد Reggie Jackson به ثمر رساند هفت امتیاز در 3 بازی-برای-8 تیر اندازی. او هو در طول pregame معرفی. … OKC را پل نامیده می شد برای ویژگی های ناپاک در سه ماهه اول. … تندر ساخته شده فقط 4 از 9 رایگان-پرتاب تلاش در نیمه اول. … شهر اوکلاهما موفق به نمره 100 امتیاز برای دومین مستقیم بازی. این تنها دومین بار در این فصل تندر رفته اند بازی متوالی بدون رسیدن به قرن خوانده شده را علامت. دیگر زمان بود که در دو بازی اول این فصل است.

بعدی

کلیپرز بازی در Houston Rockets در روز پنج شنبه در 5 p. m. PT.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>