کتی مک لافلین: کمی شناخته شده B. C. سازمان ارائه می دهد رایگان حمایتی سرطان مراقبت خدمات به بیماران آنلاین


کتی مک لافلین است صندلی emma smith حمایتی مراقبت از سرطان. ونکوور سان

نظر: emma smith حمایتی مراقبت از سرطان ارائه خدمات بدون نیاز به ارجاع. پس از آن منتقل شده را به جای بیماران حاضر شده است وجود دارد بیش از 50 درصد افزایش هفتگی بازدیدکننده داشته است.

B. C. دو هفته به فاز 2 خود را راه اندازی مجدد طرح ها و با باز کردن کسب و کار و خدمات بسیاری از مردم با احتیاط جرأت بازگشت به نوعی از زندگی قبل از COVID-19. آنها را دو برابر حباب, آغوش گرفت, خود نوه, فضای مشترک با عزیزان آنها از صمیم قلب از دست رفته و همچنین با بهره گیری از کسانی که مدتها در انتظار کوتاهی مو و ناخن و مانیکور, گلف بازی ها و بازدیدکننده داشته است به خرده فروشان و کافه ها.

در همان زمان, آن مهم است به یاد داشته باشید که هر کس نمی خواهد این فرصت را به تعامل مجدد راه در غیر این صورت افراد سالم ممکن است. این افراد در گروه های آسیب پذیر از جمله افراد مسن ضعف سيستم ايمنی افراد و البته استان هزاران نفر از بیماران مبتلا به سرطان. ما نباید فراموش کنیم که بعضی از آنها جدا شده و برای شروع با یک شماره نگرانی در انتظار عمل جراحی و همه در حال تلاش برای حرکت از طریق این زمان به چالش کشیدن.

به مسائل بدتر گزارش وجود دارد در سراسر جهان است که هرج و مرج ناشی از COVID-19 منجر به یک کاهش قابل توجه در سرطان, تشخیص, نشان دهنده عدم تمایل یا ناتوانی در به دنبال به موقع کمک های پزشکی. که یک فکر ترسناک به عنوان آن را به معنای نهایی سنبله در تشخیص و کسانی که سرطان خواهد شد به احتمال زیاد در مرحله بعد از اگر مردم قادر بوده است به دکتر خود مراجعه زود است. قلب من می رود به کسانی که آن را در صورت تشخیص و درمان در شرایط چالش برانگیز.

به عنوان کسی است که زندگی با سرطان برای بیش از 20 سال درگیر شده است با سازمان های باور نکردنی ارائه می دهد که برنامه ها و خدمات به افراد مبتلا به سرطان بدون پرداخت هزینه و بدون نیاز به ارجاع. Emma smith حمایتی مراقبت از سرطان (emma smith.ca) ارائه می دهد مشاوره با پزشکان بالینی مشاوران ثبت نام متخصصان و ورزش درمانگران همراه با قوی سری از برنامه های که ارائه بیماران مبتلا به سرطان با یک حس توانمندی های شخصی و انتخاب است. خانواده ها و مراقبان گرمی استقبال می شود برای به اشتراک گذاشتن در عزیزان خود’ سفر.

به عنوان یک بازمانده سرطان بدون اینکه ملودرام من می توانم بگویم که emma smith زندگی من را نجات داد. آن سخت است برای تعیین کمیت مزایای داشتن این سطح از تشویق پرورش توجه و مراقبت در حالی که پایدار تر بالینی و گاهی اوقات خسته کننده اثرات درمان است. B. C. وزارت بهداشت با اشاره به emma smith به عنوان یک ضروری در مراقبت های اولیه انکولوژی خدمات فراهم می کند و بخشی از بودجه است که اجازه می دهد تا آن را به کار گیرند. بقیه بودجه می آید از خصوصی و شرکت های بزرگ اهدا کنندگان بسیاری از آنها سپاسگزار بیمارانی که گواهی به صرفه جویی در زندگی مزایای آنها مشتق شده است.

من همیشه شگفت زده در چگونه تعداد کمی از مردم آگاه هستند از وجود این واحه در میان دردناک و اغلب گیج کننده گرداب ناشی از سرطان است. در سال گذشته emma smith دیدم حدود 1000 جدید بیماران در درمانگاه در ونکوور, Kelowna و ویکتوریا. که در مقایسه با حدود 30,000 جدید سرطان, تشخیص, در, B. C.

زمانی که COVID-19 مجبور دفتر تعطیلی emma smith یکی از اولین اثر یک تغییر کامل در شیوه های به جای بیماران آنلاین. پس از این محور شده است وجود دارد بیش از 50 درصد افزایش هفتگی بازدیدکننده داشته است. بیمارانی که قبلا تمایلی به اتصال آنلاین به آسانی دسترسی به مجازی برنامه نویسی. فوق العاده پوشش نقره است که بیماران مبتلا به سرطان در هر نقطه از استان هم اکنون می توانید دریافت حمایتی سرطان خدمات مراقبت در راحتی از خانه خود را.

به چالش کشیدن اخبار در حال ظهور از COVID-19 است که بیشتر سرطان تشخیص اجتناب ناپذیر است. خبر خوب این است که emma smith نشان داده است انعطاف پذیری و متناسب با شرایط جدید است و آماده و در انتظار برای حمایت از کسانی که نیاز به برنامه های آن است. اگر شما از شنیدن هر کسی در حال حاضر و یا در آینده با یک سرطان, تشخیص, و اجازه دهید آنها را می دانم در مورد این زندگی در حال تغییر سرویس رایگان.

این جمعه, ژوئن 5, emma smith حمایت ملی کانادا بهداشت و درمان و تناسب اندام روز با ارائه شش کلاس های آنلاین برای همه اعضای عمومی با اهدای — از جمله ورزش یوگا چی گونگ زومبا و پخت و پز برای سرطان است.

کتی مک لافلین است صندلی emma smith حمایتی مراقبت از سرطان.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>