کشمیری Pandits در آمریکا محکوم کردن کشتار Sarpanch در دره

واشنگتن ژوئن 9: یک سازمان به نمایندگی کشمیری Pandits در ایالات متحده را محکوم کرده است قتل های هدفمند یک پاندیت Sarpanch بود که به ضرب گلوله کشته شده توسط داعش در Anantnag منطقه دره.
آجی Lost (Bharti) این Sarpanch از Larkipora منطقه در Anantnag منطقه و عضو حزب کنگره بود به ضرب گلوله کشته شده توسط داعش در روستای مادری خود را در روز دوشنبه.
قتل های هدفمند Lost ثابت می کند که پاکسازی قومی اقلیت کشمیری جامعه هندو در دره همچنان ادامه دارد ، هند و آمریکا کشمیر فروم (IAKF) روز دوشنبه گفت:.
او وحشتناک, مکان عمومی, قتل یک یادآوری از ویران کردن بر آورده کل کشمیری هندو جامعه رانده شده از میهن خود در دره کشمیر بیش از چند قرن گذشته و اخیرا ابتدا در سال 1990 سازمان در بیانیه ای گفت:
افشاگری دولت محلی را نازدار رویکرد به امنیت نیاز Lost دیگر نیز به پایین لایه مقامات دولتی این IAKF خواستار آن شدند که کشمیری هندوها که هنوز هم زنده در دره داده می شود اضافی حفاظت پلیس تا زمانی که صلح و بازسازی شده است و در دره.
در آن بیانیه IAKF نیز محکوم پاکستان و حامیان آن در داخل دره کشمیر برای ترویج بودجه کمک و پناه دادن به جهانی سازمانهای تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه), جیش-e-محمد (JeM), Hizbul مجاهدین (HM) و مقاومت در برابر جبهه کننده آن).
“جبهه مقاومت (کننده آن) گرفته شده مسئولیت Lost را وحشیانه قتل صرفا یک تثبیت نام برای تروریست های اسلامی از سه گروه در حال حاضر فعال در کشمیر – HM اجازه و JeM,” IAKF گفت. (PTI)

مقاله قبلی درچین شرکت های ظهور به عنوان جهانی اهدا کنندگان در ویروس همه گیر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>